MONTIGNAC (118 )... In suflet cu Emma

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

hai cristescu nu plange .... vine soare si pe strada noastra ... nici eu nu slabesc 5 kg pe luna si nici nu am slabit vreodata asa usor cine a slabit 5 kg ???? cine ti-a zis ????

elflo saracuta de tine ,cate probleme , ma fac mititica pentru ce ma stresez eu

puisorule io nu stiu cum e tae boo da cel mai bine mi se potriveste fitnesul asta zis intre fitnes, gym ball si aerobic

restul fetelor pupici

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 18 kg, mai am 12 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Si oftopic. Ati fost careva in Palma de Mallorca? Ceva recomandari?
Am innebunit citind reviewe-uri

Ani de Stefana (23.01.2008)
Stefi
Fericirea trebuie sa fie o rasplata, nu un scop. - Antoine de Saint-Exupery
Cum se topesc kilogramele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns latrishia spune:

Melany eu am mai trecut prin experienta asta si am slabit in continuare si cand am crescut aportul alimentar, atata timp cat am mancat monti bineinteles...deci la mine tine, nu tre sa faceti ca mine, nu toti avem acelasi organism. Sunt o veterana in ale slabirii, am slabit 40kg si fara nici un sport, doar cu 2 ture scarsdale si monti apoi.Acum fac pentru ca vreau muschi si pt ca e nevoie mare pt aspectul pielii, plus ca beau apa mai multa numai in zilele cu tae bo. Fac o zi da una nu. Pe mine cardio ma solicita foarte tare, in tinerete la aerobic nu transpiram asa. Pt tine o fii subtire, mie mi se pare suficient de greu la tonajul meu, si nu ma misc chiar greu, sunt o fosta gimnasta deci am mobilitate calumea.

www.TickerFactory.com/weight-loss/wkZ54eB/" target="_blank">kg mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns latrishia spune:

Citat:
citat din mesajul lui puisorul

Si oftopic. Ati fost careva in Palma de Mallorca? Ceva recomandari?
Am innebunit citind reviewe-uri

Ani de Stefana (23.01.2008)
Stefi
Fericirea trebuie sa fie o rasplata, nu un scop. - Antoine de Saint-Exupery
Cum se topesc kilogramele



E misto sa ti inchiriezi un apartament acolo, dc mergeti mai multe persoane e super, cam 1000 euro super vila pe plaja. Cauta pe net inchirieri vile la particulari, eu zic ca asa iesi cel mai ieftin.
Mie tot la turci imi place mai tare, trebuia sa mergem si noi in Spania dar ne am razgandit.

www.TickerFactory.com/weight-loss/wkZ54eB/" target="_blank">kg mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns latrishia spune:

Meniul meu de azi

MD branza diet, iaurt diet si finn crisp
P 2 oua ochiuri cu mancarica de stevie(facuta ca pe urzici)
juma de kil de capsuni
C cred ca o ciorba de legume

Eu slabesc usor si ma ingras ceva mai lent, adica daca dau 10 kg in 2 luni le pun la loc intr un an, cam asa, in conditiile in care mananc orice si oricand.

Hai va poop pt azi

www.TickerFactory.com/weight-loss/wkZ54eB/" target="_blank">kg mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Va multumesc pentru urari si va pup!

Ma gandeam ca ar fi o idee buna sa suim filmulete pe 4shared dar tocmai am incercat eu si nu se poate ca sunt prea mari. Asa ca tot dc++ si youtube raman de baza.

Ma duc sa spal vasele si apoi sa ma pregatesc de repriza de sport.

www.flickr.com/photos/bijuteriiunicat/" target="_blank">Creatiile mele
SPRING SALE!!!

Andreea mama de Filip si Georgia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melany72 spune:

Citat:
citat din mesajul lui latrishia

Melany eu am mai trecut prin experienta asta si am slabit in continuare si cand am crescut aportul alimentar, atata timp cat am mancat monti bineinteles...deci la mine tine, nu tre sa faceti ca mine, nu toti avem acelasi organism. Sunt o veterana in ale slabirii, am slabit 40kg si fara nici un sport, doar cu 2 ture scarsdale si monti apoi.Acum fac pentru ca vreau muschi si pt ca e nevoie mare pt aspectul pielii, plus ca beau apa mai multa numai in zilele cu tae bo. Fac o zi da una nu. Pe mine cardio ma solicita foarte tare, in tinerete la aerobic nu transpiram asa. Pt tine o fii subtire, mie mi se pare suficient de greu la tonajul meu, si nu ma misc chiar greu, sunt o fosta gimnasta deci am mobilitate calumea.

www.TickerFactory.com/weight-loss/wkZ54eB/" target="_blank">kg mele



Ma, eu nu am zis sa nu faci ci doar m-am ingrijorat pt tine.Sa nu te auzim plangand pe aici...Dar daca e asa atunci tin pumnii sa iasa treaba.

Ieri am dormit o ora dupa masa, nu stiu de ce ma cam ia somnul asa pe la 17 si pe urma, fresh fiind am bagat o repriza de tae-bo cu Billy, vreo 25 minute dupa care am trecut la greutati pt piept si umeri.
Am constatat ca-mi lipseste banda sau eliptica de la sala...deci trebuie sa ma hotarasc ce fac, ori imi fac din nou abonament (trebuie sa trec pe la o sala nou deschisa la vreo 200 m de casa) ori ne luam acasa o eliptica..

O zi buna tuturor.
Sa va zic ce am mancat eu ieri:

-fulgi cu iaurt
-salata verde+omleta cu branza mucegaita (blue)+salata vinete pe finn crisp
-muschi file+branza cottage+ardei rosu

In afara de faptul ca iaurtul de dimineata nu era degresat ar fi cam monti...nu?


O zi minunata tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

fetele

am mult de lucru .... sunt obosita sunt depresiva... ce sa va mai spun ... nimic sa nu va indispun

maine plec pe munte pana dum seara ... asa ca ne mai vedem luni daca azi nu mai apuc sa intru sa va pupez

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 18 kg, mai am 12 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melany72 spune:

Citat:
citat din mesajul lui andanii

fetele

am mult de lucru .... sunt obosita sunt depresiva... ce sa va mai spun ... nimic sa nu va indispun

maine plec pe munte pana dum seara ... asa ca ne mai vedem luni daca azi nu mai apuc sa intru sa va pupez



Ce bine ca esti libera si pleci la relax...eu sunt , dar sotul lucreaza!!
Asa ca o sa petrec acasa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

Citat:
citat din mesajul lui melany72

Citat:
citat din mesajul lui andanii

fetele

am mult de lucru .... sunt obosita sunt depresiva... ce sa va mai spun ... nimic sa nu va indispun

maine plec pe munte pana dum seara ... asa ca ne mai vedem luni daca azi nu mai apuc sa intru sa va pupez



Ce bine ca esti libera si pleci la relax...eu sunt , dar sotul lucreaza!!
Asa ca o sa petrec acasa...


merg pe munte pe post de insotitor cu copii de la scoala nu cred c-o sa fie prea mare relax-ul da macar va fi aerisire de creier in natura

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 18 kg, mai am 12 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

Mergi la inceput