Bobocei de septembrie-octombrie 2008 (108)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Muuh spune:

Moni nu vin cu sotul. Nu Injineru nu era, era un coleg sau prieten de familie cu sotia si mama ta. Lasa, concediu placut, te tin eu la curent. Ma duc sa scobesc dupa pozele din clasa a 12-a.

Scuze de off topic fetele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

moni si miruna ati fost in ac. clasa???

RAMO ALIAS 300 unde te ascunzi???Vezi ca bag IP ul si te gasesc

Nikole mami de Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

angelynna multumesc mult //sper sa vina si soarele pe strada noastra

Nikole mami de Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

buna dimineata si de la noi

Carla cat ma bucur mult ca ai intrat si ca sunteti bine, ne lipsesti sa stii

Crina o tine intr-un tipat de cand s-a trezit, a papat putin iaurtel pt bebei in rest fructe nici nu se uita la ele

Moni am burtica si multumim de aprecieri

revin ...sper sa citesc din urma

fericita de Crina Alexandra
Crinul Meu
Hot pictures here
Crina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

sarbatoritilor de azi si Valentinei si bunicii

La fel si pentru Sf. Gheorghe

Nikolici sa dea Dumnezeu sa fie totul bine

fericita de Crina Alexandra
Crinul Meu
Hot pictures here
Crina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Mai nene, cand un om este atacat pe un forum public, iar numele sau este tarat in noroi, eu cred ca acel om are tot dreptul sa se apere si sa incerce sa isi recastige imaginea in fata celorlalti.
Sincer, daca mie mi-ar fi pus cineva in carca niste vorbe, iar eu as sti sigur ca nu le-am spus si toata lumea m-ar considera o scorpie, si eu as incerca sa fac tot posibilul sa ma disculp.
Asa ca eu zic sa acordam prezumtia de nevinovatie ambelor parti pana cand una din ele va veni cu o dovada concreta pentru a-si sustine cauza.
SI daca stau sa imi amintesc eu am fost acea prima careia i-a spus Delphinash dar sincer nu prea imi place sa barfesc asa ca discutia a murit din scutece. In plus eu nu cred ca o mama sau o mama in devenire ar putea fi atat de cruda sa spuna asa ceva.
Si sa va mai spun un secret, si sper sa ma ierte Eva, desi eu imi amintesc ca a spus asta si pe forum la inceput, si ea a pierdut o sarcina in urma cu vreo doi ani. Prin urmare stia ce inseamna aceasta durere. Concluzia o traageti voi.
Cred ca deja suntem rautacioase dar suntem femei si e de inteles



ACESTIA SUNTEM NOI
... SI EL E BEBE

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 19+ cu
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Uitasem sa imi pup cuscra si pe Razvan

Anca tare mult imi place de Carla cum sta in leagan



fericita de Crina Alexandra
Crinul Meu
Hot pictures here
Crina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Ah, da, cred ca era colegul meu de munca cu sotia...
Sa sti ca eu sper sa nu plecam in concediu pentru ca mi-e frica si sunt paranoia si printre straini mai greu o eco sau ceva, nu mai sunt eu flu flu ca anul trecut sa plec de nebuna 1000 de km cu masina
Eu am f multe poze dintr-a 12-a da n-am scanner acasa

Nikole, da, am fost colege de scoala 1-8 si de clasa 9-12

PArca imi amintesc ca zicea feli zilele trecute ceva de o fitzosica...??? CE ziceti? O punem de una??





ACESTIA SUNTEM NOI
... SI EL E BEBE

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 19+ cu
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

moni unde plecati in vacantza?

Nikole mami de Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EvaF spune:

Citat:
citat din mesajul lui monica_dicut
SI daca stau sa imi amintesc eu am fost acea prima careia i-a spus Delphinash dar sincer nu prea imi place sa barfesc asa ca discutia a murit din scutece. In plus eu nu cred ca o mama sau o mama in devenire ar putea fi atat de cruda sa spuna asa ceva.
Si sa va mai spun un secret, si sper sa ma ierte Eva, desi eu imi amintesc ca a spus asta si pe forum la inceput, si ea a pierdut o sarcina in urma cu vreo doi ani. Prin urmare stia ce inseamna aceasta durere. Concluzia o traageti voi.
Cred ca deja suntem rautacioase dar suntem femei si e de inteles



Da, am spus-o pe forum cand era sarcina mea la inceput si ma temeam sa nu patesc la fel, dar nu e ceva vesel de care sa pot sa vorbesc, evit subiectele cu adevarat intime si personale asa ca nu am reluat niciodata. Am spus-o atunci ca avea rost, ca sa incurajez una din fetele care plecase de pe forum si devenise doar prietena draga, stiti voi, acum un an prin martie. Atunci multe fete au suferit aceeasi poveste ca a mea, sarcina oprita in evolutie. Insa cred ca nu e femeie sa nu fi pierdut o sarcina, exceptiile confirma regula. Asa ca asta e, subiect incheiat. a fost in mai 2005 acum 4 ani, daca intereseaza pe careva, ecografia cu imagine neagra lipsa embrion am aruncat-o de curand pt ca nu consider ca imi facea un bine. sotul meu mi-a cerut sa o arunc sa nu mai plang si nici nu vb despre asta ca nu vad ce castiga cel care o face.

Cat despre ce zici tu: tu ai fost prima? Cum asa ca Delphinas spune ca prima persoana careia i-a zis, din cele 2 singurele care stiau spune ea, e o mamica care nu ma suporta ("prima a fost o alta mamica. acum toceste-ti creierul lipsa sa vezi cine e. e tot o mamica care nu te inghite si nu te suporta, ca de altfel multe mamici am observat") Hm, tu erai Brutus? Si nu ma inghiti, zici. Asta este...am aflat indirect asa.

************************************************************************************

Eva, mami de Luca Noah (08.09.2008)

Welcome, my son!!!

Mergi la inceput