***Prietenie la plesneala - sfaturi de la babe***

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rhoneea spune:

Marami,asta cu indragosteala de zice Oana mare adevar graieste.Cel putin eu cand ma indragostisem de un tip de la liceu,nici numai mancam apai sa invatz.
Acuma sunt mai multe motive care ar fi putut duce la asta.Ma gandesc ca poate s-a certat cu cineva pe acolo si asta a facut-o sa se retraga sub "carapace".
Discuta cu ea si vezi poate poti afla ceva mai mult...
Multa bafta sa gasiti cea mai buna solutie


Oana azi te-am asteptat toata ziua.De ce n-ai venit madam sa ma iei sa iesim la plimbare????



Irina mamica sefului mic Pierre-Sebastien





age

www.onetruemedia.com/shared?p=336a8e388908e126cef388&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">
*Miracolul nostru*



***SONIA - docs` did miracles ***
Si Mihaita,are nevoie de noi!!





****************************************************
"Oamenii,isi strica sanatatea pentru a face bani si apoi,isi cheltuiesc banii pentru a-si reface sanatatea"
****************************************************







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Mai plesnitelor, multumesc frumos si iertat sa-mi fie ca am disparut ca magaru-n ceata, m-am dus sa culc pitica ca inca umbla prin casa si m-a luat si pe mine somnul.
Deci, despre domnisoara, seamana cu masanu stie sa ceara ajutor decat atunci cand e coplesita de o anumita problema, in cazul ei nici macar atunci. Acu ce sa zic, lucrurile nebunesti se fac din dragoste, (va aduceti aminte drumul la Alba) pot intelege asta, inca nu are 300 de absente dar se apropie cu pasi repezi, de ar fi asta singura noastra problema, nu stiu la ce sa ma astept, aseara ii ziceam ca poate sa recupereze, nici macar nu trebuie sa ia 10, sa treaca clasa cu 5 fir-ar sa fie dar sa termine anul. I-am sugerat sa facem un pact, sa promoveze clasa a 11-a, pe perioada vacantei sa-si caute de lucru si pana in septembrie are timp sa decida daca vrea sa-si termine cursurile, si daca da, sa aleaga daca vrea la zi sau la seral unde vrea ea, cum vrea ea, conditia este sa isi dea putin silinta timp de o luna. Initial a vrut cu orice pret socio-umane, dupa primul semestru si-a dat diferentele si a trecut la real (mate-info), fiind singura clasa la care se facea engleza intensiv, au fost multe voci impotriva la vremea respectiva, ca sa intri in clasa in care ste acum trebuia fie sa fi foarte bun, fie sa ai parintii bine pozitionati in lumea sociala si cu dare de mana in ale sponsorizarii. N-am facut nici o sponsorizare, domnisoara si-a luat cu succes diferentele, profesorii care au sustinut-o au fost deranjati de absentele de la ore in general, i-au spus clar cat de mult ia dezamgit mi-a plans o zi intreaga pana sa aflu asta cat e de afectata de dezamgirea lor. Refuz sa cred ca dezamagirea lor a bulversat-o atat de mult incat sa ajunga la a renunta la anul scolar. Intr-adevar daca repeta anul a scapat de profesorii ce-i are acum dar asta nu e o rezolvare. Nu stiu daca am fost destul de coerenta sau le-am balmajit de v-am ametit, tot ce stiu e ca imi plesneste capul de durere si ca voi merge sa mai trag un pui de somn.


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Ramane in suflet Povestea unui Licurici!

mandrele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Nu mor caii cand vor cainii, nici cainii cand vor stapanii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Neata
Poftiti la cafeluta ,sucuri ,bere si bauturi fine ca azi face Geta cinste
Marami este un moment f nasol si sincera sa fiu nu sunt in masura sa dau sfaturi

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmuletepovestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
SA IL AJUTAM PE ANDREI






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

neata plesnitelor...o ceva???
doamna PanaMea eu nu stiu ce sa te sfatui. in schim te pot ajuta cu nr de tel al maica`mii, poate te ajuta ea cu ceva sfaturi, caci si ea a avut un copil rebel in timpul liceului, copil pe cale de exmatriculare si nu din cauza absentelor, ci ca am batut o colega de clasa in baie si ne-a prins profa de mate . si sa-ti povesteasca cum m-a prins cu 11 restante si eu cu un tupeu fantastic ii spun inainte de a intra in secretariat "ca nu am mama restante"
saraca mama...cat de mult o iubesc eu

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

poze, Just Me
Infertilitatea este o boala, Bazar pt Mihaita
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:


Sunt ...prin zona cu Isabella...care deja vrea numai brate.





Blogul lui Bogdan-Andrei
Varsta lui Donu' Bodo
Varsta Isabella-Elena
goblenuri-relatii pe blogul Donului
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

La multi ani! Georgetelor si Georgilor

Marami,bafta la indreptat copila
cand ma gandesc ce ma asteapta imi vine sa ca Mihnea de pe acum e caposce-o sa fac cu el cand o mai fi si amorezat sau mai stiu io cum?!

sa aveti o zi perfecta
va pe toate,



Alaturi de SONIA
si MIHAITA are nevoie de noi,BLOGUL LUI MIHAITA
si nu in ultimul rand donu'Bodo

Vio ,mamica lui MIHNEA viitor "descoperitor" de infinit


Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

neatzaaa !!!

atat.

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafone

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Citat:
citat din mesajul lui kay

neatzaaa !!!

atat.

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafone

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

maaaaaa tu te-ai sexuit???

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmuletepovestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
SA IL AJUTAM PE ANDREI






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

Citat:
citat din mesajul lui kay

neatzaaa !!!

atat.

de ce doar atat?? nu mai poti mai mult? esti hobosita??

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

poze, Just Me
Infertilitatea este o boala, Bazar pt Mihaita
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

ehehheeee secret !

am primit raspuns de la dr. din america. DECI. dr din AMERICA a vb cu dr din Austria pt implantul Soniei... ceea ce dr din Ro nu au miscat un deget... vedeti sirul? dr din ro ma trimit la pascut, eu contactez dr din SUA si dr de acolo imi face legatura cu dr de la Viena... putin complicat... mama lor de romani nenorociti... i-as scuipa fix intre ochii lor de animale rumegatoare...


siii inca ceva... ah, da... am gasit-o pe S in baie, isi spala aparatele auditive mi se parea ca e prea liniste noroc ca sunt waterproof... macar atat ! si acu se spala cu periuta lu` taica-su... pe cap, se piaptana ...

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafone

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput