***Prietenie la plesneala - sfaturi de la babe***

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

Tanti Gabi de la Moldova....adica daca eu am mai multe kile crezi ca chiulesc de la orele de sport alea nocturnele? Nici pe departe...sunt abonata, clienta fidela, primesc si bonus
nu are nici o treaba kilele cu lipsa activitatilor sportive nocturne.
Oana ia-ma de brat si spune-mi TU. facem parte din aceeasi categorie. care depunem kile pe fond de stres. cred ca mai bine iau pastile sa ma destresez ca sa pot sa ma lupt mai bine cu kilele. o fi o varianta asta?

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

poze, Just Me
Infertilitatea este o boala, Bazar pt Mihaita
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

cine vrea cu imprumut una bucata copil mega energic? il dau, dau si bani ! numai sa pot sa strang nitel in urma ei... acu spala 20 euro

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafone

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

Oana,se vede ca e gemanuta
la fel era si Mihnea!
vestea buna e ca tot asa o sa fie da' nu conteaza,sanatoasa sa fie si sa simti ca ai kopil

Alaturi de SONIA
si MIHAITA are nevoie de noi,BLOGUL LUI MIHAITA
si nu in ultimul rand donu'Bodo

Vio ,mamica lui MIHNEA viitor "descoperitor" de infinit


Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Buey, sexu' e pentru slabit si mentinerea, dupa cum tot descopar de cateva luni incoace , nu-i pentru ingrasare . Eu acum nu mai slabesc, doar ma mentin, cred ca s-a obisnuit corpul cu genul asta de "regim" ... pesemne ca tre sa fie practicat si mai intens de atat! Da' tre sa caut doritori pentru asta, ca daca imi folosesc organu' mai mult de cat presteaza el in ultima perioada, il bag in mormant inainte de vreme si ar mai avea cativa ani buni pan' sa se gandeasca la masurile de cosciug .

am zis!

neatza!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

oana ce veste buna. pai normal ca dr din ro nu prea se misca, sau daca o fac, o fac cu viteza melcului. oricum ma bucur pt S. cat despre activitatile copilului...pai trebuie sa fie si ea arinjata si frimoasa. daca o vede vreun petitor pe la geam??

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

poze, Just Me
Infertilitatea este o boala, Bazar pt Mihaita
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas
cred ca mai bine iau pastile sa ma destresez ca sa pot sa ma lupt mai bine cu kilele. o fi o varianta asta?



ce pastile, muica? d-alea de te relaxeaza definitiv pentru cateva ore de esti numai zambet si moale precum o carpa?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

MB pastile din alea de revergorat organismul si de dat stari de relaxare. si nu de simtit precum carpa.
Oana cumva S face spalare de bani la domiciliu?
Discutam mai devreme cu o mamica si ii povesteam o faza si imi spune ca Max al meu e intr-adevar un copil. Si i-am zis "Crezi ca vb de pe podele cand zic ca am o adevarata gradinita acasa??" Asa ca Oana, valabil si pt tine...Primesc si pe fatuca ta in gradinita mea. Si asa Max e dorit dupa fete. Si fata o sa-mi faca ca i-s prea dragi. Nu cred ca stie a face baieti

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

poze, Just Me
Infertilitatea este o boala, Bazar pt Mihaita
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas

Tanti Gabi de la Moldova....adica daca eu am mai multe kile crezi ca chiulesc de la orele de sport alea nocturnele? Nici pe departe...sunt abonata, clienta fidela, primesc si bonus
nu are nici o treaba kilele cu lipsa activitatilor sportive nocturne.
Oana ia-ma de brat si spune-mi TU. facem parte din aceeasi categorie. care depunem kile pe fond de stres. cred ca mai bine iau pastile sa ma destresez ca sa pot sa ma lupt mai bine cu kilele. o fi o varianta asta?

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

poze, Just Me
Infertilitatea este o boala, Bazar pt Mihaita
ambitioasa



subscriu...si eu de la stres pun kilele pe mine.. mama lor de kile
gabriello,adevarul este ca ai fost cam dura,no offense...
kay,facem schimb?sa vezi cum este si cu un baiat hiepractiv?si eu cu o fata?
marami,hai ca se vor rezolva lucrurile,ai sa vezi....cu calm si rabdare!
vio,pupam una bucata copil capos,alias...mihnea...am si eu una bucata de asta,alias andreea

fetele,acum e acum...ati facut careva mai recent papanicolau?
mi-au iesit rezultatele...L1=tip2 si L2=tip3...cica tip 3 asta ar fi un inceput de...nici nu vreau sa ma gandesc...

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Despre noi,aici!
A&M


BAZARUL LUI MIHAITA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

Miha,L1 si L2 ce inseamna?
tip 3 nu e prea bine ,intr-adevar,dar nici nu inseamna ca ar fi un inceput de...
tb sa intrebi si sa vezi ce si cum
si daca ar fi un inceput de ,e bine ca stii si poti trata
cancerul de col descoperit la tip se vindeca in proportie de 100%
iti spun io ca stiu...numai ca n-am mai facut testul de 1 an si jumatate
trebuie musai sa ajung sa nu fi recidivat
pupici la nazdravani

Alaturi de SONIA
si MIHAITA are nevoie de noi,BLOGUL LUI MIHAITA
si nu in ultimul rand donu'Bodo

Vio ,mamica lui MIHNEA viitor "descoperitor" de infinit


Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas

MB pastile din alea de revergorat organismul si de dat stari de relaxare. si nu de simtit precum carpa.



incearca atunci cu niste plantute d-alea de le cresti in ghiveci si n-ai voie sa le pui pe bloc

Mergi la inceput