***Prietenie la plesneala - sfaturi de la babe***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

www.youtube.com/watch?v=wSYCGY2WH0w&eurl=http%3A%2F%2Fecou%2Ebiz%2F&feature=player_embedded" target="_blank">Dom'le nici sex nu poti sa mai faci la aer curat

A voastra tot ciufulita e cand iesiti din www.youtube.com/watch?v=h6McPSrPKv4&eurl=http%3A%2F%2Fecou%2Ebiz%2F&feature=player_embedded" target="_blank">baie

**************************************
Si Mihaita are nevoie de voi!Bazar
Bazar pentru Sonia si Andrei
Si ingerii au nevoie de ajutor !
**************************************
Iulia, mami de Claudia (12.12.01) si Razvan (08.06.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

nu pot sa cred ce reclame tari au astia pentru www.youtube.com/watch?v=Qp18hc8zlMg&eurl=http%3A%2F%2Fecou%2Ebiz%2F&feature=player_embedded" target="_blank">Delta

**************************************
Si Mihaita are nevoie de voi!Bazar
Bazar pentru Sonia si Andrei
Si ingerii au nevoie de ajutor !
**************************************
Iulia, mami de Claudia (12.12.01) si Razvan (08.06.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diarux spune:

nuuuuu, e clar! sunteti duse rau! oare io ce caut aici, asa cuminte cum sunt di fel...ntz ntz ntz

s.e.x????
va las ca ma duc sa aflu si io!

mami Ruxandra, in plina formapentru Andrei Tudor,cel mai nazdravan

poezici pentru mamici si pepenasi
www.agonia.ro/index.php/author/0010820/index.html" target="_blank">poezii mai serioase
Andrei Tudor- minunea noastra -The Story

...inseamna
ca infinitul si-a gasit limite
ii zarisem grimasa
zvarcolindu-se-n catuse de fier
aripile sunt inutile acum
chiar si cenusa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

sex ,secs,zecs... ptiu... noroc ca nu facui un kupil cu altu' ca tocmai am aflat ca huzbandul n-are oole bune..Doamne, mare grija ai mai avut de mine
da' intrebarea e :de ce-am fost asa de dobitoaca si-am facut 1002 instilatii, HSG si alte rahaturi de-am vazut culoaru' alb dintre doo lumi cand trebuia mai intai sa duc oole la verificat?!

Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Relax moldoveanco, io de ce am crezut tot ce-mi spune kupila si acu imi vine sa ma dau cu capu` de toti peretii ai vreo idee? Cica nu poate recupera materia din ultima luna, mai bine repeta anul altii merg la scoala 10 zile fir-ar sa fie si tot trec si ea se da batuta pentru o greseala, am crezut ca e o luptatoare, oare sa ma fi inselat atat de mult???

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Ramane in suflet Povestea unui Licurici!

mandrele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Nu mor caii cand vor cainii, nici cainii cand vor stapanii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

m-am returnat, am mai bifat un act de cultura, chiar daca p-asta o mai vazusem o data

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Ce reclama...mai au sa zica...aici sunt banii dumneavoastra...
LA MULTI ANI CELOR CARE POARTA NUMELE ZILEI DE GEORGE SAU GEORGETA!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

m-am bagat la subectu' cu impotenta lu' sotu' lu' madama.mi-o iau !

Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabriella1

m-am bagat la subectu' cu impotenta lu' sotu' lu' madama.mi-o iau !

Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.




unde, ce, cum, cat?? e de wrestling subiectul, ca ma bag si eu . da' is prea obosita acum, nu prea cred ca fac fatza la ciondaneli . tre sa fii odihnit pentru treburi din astea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

am citit si eu la subiectul ala... ai intrat cu bocancii plini de noroi... asa, aiurea. poate femeia are niste probleme si nu toti slabesc pe fond nervos... si nu zic pt ca si eu ma ingras groaznic cand am probleme... dar discutia era alta, despre altceva. aiurea...

ma culc, am ras cat am putut cu iubita mea, Smeagol a ras si el pe sub mustati, iar acu ma culc, nu mai pot...

p.s. mi-am luat pistol de impuscat cuie in pereti me proud !

noapte buna !

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafone

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput