***Prietenie la plesneala - sfaturi de la babe***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Pai chiar asa, care-i rusinea cu sexu'? Stie copchilul ce stie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

eu mi-am gasit rochie de mireasa adica model. e un inceput, nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

da chiar asa...ce e asa rusine cu sexu??? ca e chiar un subect interactiv.
ati avut un pic de limbarnita la degete....sa nu va deocheati.
oana lasa copilu sa se desfasoare...sa se simta bine. ca apoi cand o sa vina bb2...o sa vezi ce cuminte va fi si iti va fi dor de nastrusniciile ei.
ce bine ca nu sunt blonda...

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

poze, Just Me
Infertilitatea este o boala, Bazar pt Mihaita
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

care bb2 conita? ce-ai? nu ti-ii bine? mie iar mi-e rau cum mi-era acu 2 sapt... nu reusesc sa mananc mai nimic... food poisoning... tre sa testez clar ce mananc de la barbat, ca sigur vrea sa ma otraveasca

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafone

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

plezzzznitelor, pup ca iar ma duc sa ma culturalizez la teatru . ma duc sa ma rad.


, revin dupa 10 sa va cetesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

bai,eu nu pricep un lucru...de ce nu-mi apare orasul la profil cum apare la voi......am facut toate setarile necesare si nik....

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Despre noi,aici!
A&M


BAZARUL LUI MIHAITA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

Gata , am plecat !


Va pup !

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafone

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorana spune:

Oana lasa copilul in pace. Sper ca ai mobila buna sa se catere fata cu spor

vio - dap, i've been there. Io am si enciclopedie ca nu-s destul de culta sa iegzplic sa inteleaga kupilu' cum e cu sexu' asa ca ... am citit din enciclopedie. Era ... foarte explicita si scrie pe coperta 5+ deci fi-mea la 6 fix era in target

Mihaela io nu pricepeam de ce la tine nu apare si cum ai facut sa nu apara, da n-am intrebat sa nu par ca nu stiu



Sorana si Monica (6 ani)
"Daca oamenii sunt buni doar pentru ca se tem de o pedeapsa sii spera într-o rasplata, atunci chiar ca suntem o adunatura jalnica" - Albert Einstein

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Ioiiii...ce viteza aveti,may fetelor,la scris....

Oana scumpa...cand Luana a fost o data bolnavioara si zacea in pat ca o legumita,mi-am zis sa dea Domnul sa se inzdraveneasca si o las sa sara si de pe dulap,daca asa trebuie....Lasa micuta sa se dezlantuie...se simte ea bine.Am citit articoolul din ziar...si sa dea Dumnezeu ca implanutl cohlear de care mi-ai povestit,sa se realizeze.Tare dulce e micuta ta si iti seamana.

Vio,saru-mana ca ai grija de mine...nu-i nici un bai...io si asa intru cand am timp si pot...


Ce?Care?Unde?Cine?Se vorbea pe aici de sex?Nu vad,nu vad....Daaaaa,recunosc ca joc mai interactiv ca asta n-am gasit inca pe lume...si unde mai pui ca face bine si la sanatate!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana


Album pi casa

Pi casa nou



Amalgam de ganduri





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Aoleeeo, plesnitelor, gata am facut un dus rece, sunt aici 1000%, poate de-oi gasi rigips sa ma mai pierdeti
Oare v-am zis ca am soacra de nota 9?

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Ramane in suflet Povestea unui Licurici!

mandrele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Nu mor caii cand vor cainii, nici cainii cand vor stapanii!

Mergi la inceput