*LMA!!*Puiuti de Randunici 2008!! (249)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Citat:
citat din mesajul lui amira_roxana

poze de la munte

ROXANA, mami de AMIRA
(16.03.2008)
_

Nici un om nu este numit om mare daca si-a pierdut sufletul de copil


Zic eu ca nici ochii astia negri , cu privirea patrunzatoare si misterioasa , nu-s asaaa...pe toate drumurile ! Mi-a placut ce frumos deseneaza , si-a facut fata contur de buze ...ce vreti, la asa gurita

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (UN AN)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Va multumesc mult pentru urari la adresa noastra! Mimo mi-am aratat obrazul Din pacate o sa fiu telegrafica. Mi-i stricata tasta a si scriu acum ajutata de copy/paste. Insa timpul si rabdarea nu-s nici pe departe de partea mea ca sa continui in stilul asta.

Va pup si mi-i dor sa stau si eu la o poveste cu voi!

Mami de Daria (21.04.2008) si Vladic (17.10.2006)
Vladic
Daria

"We do not stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."

Author unknown

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Citat:
citat din mesajul lui CristinaGoji

Va multumesc mult pentru urari la adresa noastra! Mimo mi-am aratat obrazul Din pacate o sa fiu telegrafica. Mi-i stricata tasta a si scriu acum ajutata de copy/paste. Insa timpul si rabdarea nu-s nici pe departe de partea mea ca sa continui in stilul asta.

Va pup si mi-i dor sa stau si eu la o poveste cu voi!

Mami de Daria (21.04.2008) si Vladic (17.10.2006)
Vladic
Daria

"We do not stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."

Author unknown



Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (UN AN)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Am uitat sa ma laud...baiatul meu a invatat sa se dea jos din pat Si ca sa vedeti ca totusi e un pic sa va spun ce a zis azi: TRACTOR Exact cum se zice, cu Rul de rigoare inclus
Si uitandu-se la un tractor, ovcors Dupa ce a dormit de pranz a uitat sa spuna oricum , e din nou normal ( sau ma rog...)

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (UN AN)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Citat:
citat din mesajul lui mimonix

Am uitat sa ma laud...baiatul meu a invatat sa se dea jos din pat



Citat:
citat din mesajul lui mimonix

Si ca sa vedeti ca totusi e un pic sa va spun ce a zis azi: TRACTOR Exact cum se zice, cu Rul de rigoare inclus
Si uitandu-se la un tractor, ovcors Dupa ce a dormit de pranz a uitat sa spuna oricum , e din nou normal ( sau ma rog...)

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (UN AN)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea




Mami de Daria (21.04.2008) si Vladic (17.10.2006)
Vladic
Daria

"We do not stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."

Author unknown

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

In primul rand:BRAVO,Vladut!mai,Simo-Mimo,Vladut al tau tace si le face !ce baiat destept ai!
Apoi am vazut montajul cu Ursuletul ,poze cu cele 2 comori ale lui Ariel,cu Amira si mai astept sa ne arate Cristina Sarbatorita de azi:Daria!

Zoze,ai avut gura aurita:am primit telefon ca va avea loc cununia joi...mare ti-e gradina Doamne!atat,am de zis!

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

a,si mi-au venit baietii acasa

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Vaaai, ce avea Amira pe gurita
Si Stef mai pune mana pe cariocile lui Vlad, dar pana acum am fost pe faza

Simo...mare e gradina, da

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicol_conte spune:

La multi ani Daria! La multi ani Andrei-Radu

Cristina ma bucur sa te revad

In primulk rand vreau sa va multumesc inca o data pentru aprecierile voastre la adresa fetelor

Am vazut poze cu americanii haiosi, chiar fac o pereche pe cinste , se potrivesc de minune;

Am vazut montaj superb de Ursu :sunteti o familie frumoasa!

Am vazut si poze foarte foarte frumoase de Ariel-de asemeni o familie reusita, recunosc ca pe dl Ariel nu-l vazusem pana acum; ori mi-a scapat, ori s-a transformat si nu l-am mai recumoscut; atat Alex cat si Teo sunt niste copii foarte frumosi (pe bune, copii de pe creanga noastra sunt deosebiti!)

Vreau s-o felicit si pe Bianca de Pucca pt kki la olita, am vazut si pozici cu ea de la tzara, e o scumpa Biencuta

N-am ratat-o nici pe Roxana de Amira, am vazut ce mandra se dadea ea in leagan cu tati; am umblat un pic prin pesteri si am admirat peisaje frumoase !

Mimo m-ai dat gata cu Vladutu tau!{emoticon care cade pe spate] Pai daca a zis el TRACTOR, e primul pui care a zis un cuvant complicat corect!.Vezi ca e si el in top? Ce-ti mai faci atatea griji? Sa-ti raspund si eu la intrebari:
1. A mea bea cam 600ml/24 ore
2.Cu branza de casa nu m-am omorat sa- fac, pt ca nu s-a omorat nici ea s-o manance
3.Papa frucele pasate, borcanele d-alea, cerealele cu bucatele nu-i plac, ciorbita o papa cu pine inauntru iar legumele pasate cu furculita.
Si daca te consoleaza cu ceva, la cat e de durdulie a mea, de cand o stiu, abia se sclifoseste sa manance 3/4 dintr-un mar, cu pacaleli, cu jucarii(etc)..e de fapt valabil pt toate mancarurile; nu-s chiar o placere pt ea mesele; nu stiu cum de e asa de durdulie

Pup si Tea de Stela mofturoasa

Iertati-ma daca am uitat sa laud pe cineva, dar am vazut tot tot

Nu stiu ce mai voiam sa zic...daca imi amintesc revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicol_conte spune:

Mi-am amintit:

Naty imi pare rau de ghinionul randunoiului.Tin pumnii maine dimineata sa nu fie cazul de operatie!

Si parca am citit ca cineva i-a zis ceva Ursuletei de noua burtica....are Ursu burtica noua si mie mi-a scapat??sau n-am citit bine? sau cineva a incurcat borcanele..

Mami de Antonia(23apr2008) si Alexia(24aug2005)

Mergi la inceput