*LMA!!*Puiuti de Randunici 2008!! (249)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Hristos a inviat!!!!

Abia am aparut si noi din mini-vacanta de Paste si voiam sa va urez retroactiv!

Valentina si Matei (10.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:




avem si noi poze de duminica aici:

http://community.webshots.com/album/571266549dVAfJz

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
"Copilul rade:
Intelepciunea si iubirea mea e jocul !
Tanarul canta :
Jocul si intelepciunea mea-i iubirea !
Batranul tace :
Iubirea si jocul meu e-ntelepciunea !"
Lucian Blaga







Superbe pozele, de fapt protagonistii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Citat:
citat din mesajul lui ursuleata

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88607514fce737a2df353a" target="_blank">A TRECUT 1 AN!!!



Ce frumos!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Mimo, parca ai fi zis de Matei cu mancatul!!!N-a mai mancat legume de muuult timp! Doar fructe,iaurt si cereale....

1. Cred ca mananca aprox 500 ml pe zi.
2. Branza nu-i mai fac pt ca nu-i place..
3. Pasata, in general...

Valentina si Matei (10.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Mimo, uite aici, sper sa fie cu folos.

Pentru legumele cu peste :

Pentru pietricica:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Clau, linkul ala e cu pozele lui Arielu

Vali, uelcom! Adevarat a inviat!

Mimo, mai scot si eu o ?? a papat?


Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Sunt varza!
Clau, am crezut ca ai pus link cu pozele voastre , nu se vede ca e quote , apoi am vazut citatul lui Ariel

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amira_roxana spune:

i'm back!
so:
americancele, superdulci puii vostri, m-au dat gata pozele! cum se pupau ei!
symo f tare barosanelu'!scuze ca nu am sunat dar nu stiam unde o sa fiu in 5 min, ca eram mai multi si cum ne venea o idee sa plecam pe undeva ne luam talpasitza si nu stiam sa-ti spun pe unde suntem!
nicoleta si pucca si eu sunt de acord cu mimo ca niste okisori asa frumosi ca ai puiulor vostri le sta bine impreuna! si mai ales ca atat Biencutza cat si matei seamana cu mamicile lor rau de tot!
bubu felicitari pt bucataras! si imi pare rau ca ai fost bolnavioara! sanatate multa!
ursuleatza m-a dat gata montajul cu ursuletzul mic, ce frumosi sunteti toti 3! si felicitari pt burtica noua!
clau am vazut-o pe rebe motorizata, ce fericita e! si in leeagan cu big brother! super frumosi copiii tai!
am vazut si zana de kya pe tricicleta cu mami in parc. f frumoase toate 3
am admirat fetele lui Nicol (LA MULTI ANI)f frumoase, ca si mamik lor! ce casutza frumoasa au!
ariel ce poze frumoase am vazut cu voi in parc, printre flori! ce a cresut teo! si alexutza ce domnisorica mare e!
ramo-cata am admirat tare pozele voastre, si ma tot uitam crucis ca tu parca zici ca esti sora piticului, nu mama lui, asa tanara pari!
zoze super tare Mihaitza olteanul cu pasaportul!
sovi f frumoasa burtica ta!
si cred ca am mai vazut poze frumoase dar acum sunt obosita si nervoasa un pic, si poate am sarit pe cineva!
acum sa zic pe cine n-am vazut pe aici: pe liana cu terorista din dotare, pe tuchi (sper ca e bine sebul cu urechiusele) pe care n-am admirat-o in pozele din deplasarae (poate ma ajuta cineva cu linkul)pe remaliss cu rebeccutza frumoasa, deplhinas cu baietii ei frumosi,maria underqueen cu minunea ei de baiat, ioana cu cretzulinul de David...

naty imi pare rau de randunoiul tau, asta va lipsea acum! sanatate maxima!
cuscra Muffy sa o invite pe Amira la o felie de paine ca nu-l refuza cu sigurantza!
butucica cum mai e cu AMR-ul?
alice ce face degetul Theei?
lyvy ce mai e pe la Toplitza-city?
blanka ce face eric/ si burticutza noua?
kitzy felicitari pt bb 2! poze cu top-modela cand mai vedem?
elara felicitari si tie pt bb 2! ce mai face tiza mea?
stela tea mofturici si tie iti urez multa rabdare!
gudinde

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amira_roxana spune:

poze de la munte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Hehe...multumesc pentru sustinere, dar n-a fost sa fie Pietricica eu am incercat sa o caut dar era sa mor sufocata intoxicata si am abandonat (sa zicem ca a iesit ) iar pestele NUUUUU a fost inghitit , il declar vegetarian pe Vladutz si gata ...n-am nene ce sa fac, e horror...mi-e si mila de el A mancat tot iaurt si fructe cu cereale, o sa vedem pana cand!
Raspunsurile voastre pentru care va raman vesnic datoare m-au calmat. Adica toti copiii inca beau destul de mult lapte, papa branzica si mananca pasat...ceea ce inseamna ca am sters de pe lista unele motive de ingrijorare, o sa dau vina pe toanele lui si gata! Daca si Mateiul Bufleiul de Valentina e la cura , inseamna ca asa vor ei! Valentina , tu ai vorbit cu vreun doctor...ai vreo explicatie? In fine...asta e.

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (UN AN)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput