*LMA*!! Puiutzi de Randunici 2008!! (245)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gecko spune:

'neata randunici...va multumesc din suflet pentru urarile facute Bestiei mele, fie ca ele sa vi se intoarca inzecit si fie ca peste ani sa ne bucuram impreuna de prima lor serbare si prima zi de scoala, de prima lor dragoste si ziua cand pleaca la facultate, sa dansam si sa petrecem impreuna (chiar daca doar virtual) ziua cand isi pun pirostiile si cea in care vom afla ca vom fi bunicutze.

Sa va zambeasca viata si daca vreo data va pune la incercare sa aveti (avem) puterea sa ne amintim de acele clipe cand doi ochi ca doua margelute ne-au privit pentru prima data, cand ne-au oferit primul zambet si cand printre suspine ne-au spus MAMA...sa ne aducem aminte de acele clipe in care am stiu ca vom muta muntii din loc pentru binele comorilor noastre.

Va imbratisez pe toate si...

va poftesc la cafelutza...si ceai si capuccino si bombocino...si cate o aspirina pentru mahmure...si un digestiv pentru cele care au gasit mancarurile mele prea grele

ah da...si un desert sa mearga cu cele de mai sus numite...
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=87f8eb4cb44a1e6e6f163a&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">

si nu in ultimul rand...

La Multi Ani Sanziana!!! Sa cresti mare, sanatoasa si frumoasa!!! Felicitari Kya pentru floarea din casa, sa iti aduca multe, multe bucuriii!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Vio multumesc mult Exact asa face...ii e foame, mananca numai ce vrea si numai cand vrea ....exact a criza de personalitate seamana Tare de tot doctorul asta...ia sa caut eu sa vad ce zice despre dezvoltarea si jocurile copilului in general, ca-mi place de el

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (UN AN)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

La multi ani Zana mica, sa cresti mare sanatoasa, fericita si voioasa!

Zana Mare, felicitari pt anisorul de poveste, sa fii mandra de zanuca toata viata si sa ai numai bucurii!


Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (UN AN)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Neata!
De azi sunt posesoarea a II


Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Gecko absolut superb montajul si piesa Am baut cafeau printre sughituri
Clodute nice try Se cere repetir, ca asa invata omu' sa faca cafea
Ursulica felicitari Carminei, sa fie intr-un ceas bun ! Tare m-am bucurat sa vad capitol nou facut de tine
Adriuta si Vladutz "se muta" ...nu vreti sa facem schimb de locuinta?
Mihu n-am scapat bre de covoare, m-ai crezut? Bucura-te de linistea oraselului tau frumos si stai acolo linistita, ca ai facut o alegere buna pentru Andra
Liana de data asta te-am prins! Numai daca te striga Bubu apari
Sper ca Naty are capul la locul lui inca
Ia ghiciti de ce m-am trezit cu noaptea-n cap Suna interfonul, cineva gresise

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (UN AN)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gecko spune:

Citat:
citat din mesajul lui kitzy

Neata!
De azi sunt posesoarea a II


Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca de Diana (24.04.2008)



Doamne ajuta, Kitzy!!! Sa ai o sarcina minunata si un bebe sanatos si frumos!!!

O fi dom'le ceva in aerul ala din Romania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Citat:
citat din mesajul lui kitzy

Neata!
De azi sunt posesoarea a II


Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca de Diana (24.04.2008)


YEEEEEEEEY , sa fie intr-un ceas bun ! Felicitari!

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (UN AN)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

LA MULTI ANI, ZANUTA MICA SI FRUMOASA!!!


Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si de Luca Razvan(28.03.2008)


PARTY 1 AN
www.slide.com/r/gCNsr74Xkj9DOJL503EFc_02cclMlwuR?view=original" target="_blank">PRIMUL AN
www.slide.com/r/ngX7UTqy6j9-k1r0wHHBw6CafzclVMQ2?view=original" target="_blank">PRINTESA MEA


Doua lucruri trebuie sa le dam copiilor: radacini si aripi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

Felicitari, Kitzy!!!


Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si de Luca Razvan(28.03.2008)


PARTY 1 AN
www.slide.com/r/gCNsr74Xkj9DOJL503EFc_02cclMlwuR?view=original" target="_blank">PRIMUL AN
www.slide.com/r/ngX7UTqy6j9-k1r0wHHBw6CafzclVMQ2?view=original" target="_blank">PRINTESA MEA


Doua lucruri trebuie sa le dam copiilor: radacini si aripi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Gecko super montajul!!
Kitzy felicitari! sarcina usoara si bebe sanatos!

mai Mimo na ca m-ai dezumflat, chiar crezusem..

am vrut sa ma culc si eu mai devreme ca ziua de veci imi e somn.. dar nu pot frate sa adorm si pace.. tot ma prinde un 12-1 si azi .. parca vad..

Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Pozici
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5211d37ef93faf418fe040&source=category&category_id=all" target="_blank">Povestioara

Mergi la inceput