Burtici fericite de septembrie-octombrie (41)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crissbebe spune:

Sincer daca ar fi dupa mine as sta acasa de pe acum dar cum nu se poate am sa-mi iau doar cele 126 de zile (sau cate or fi) de prenatal si am sa-l impart inainte si dupa nastere....deci cam 2 luni inainte de nastere si vreo 2 dupa....

16 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Pai Iulika..daca se poate..e normal sa vrei
Insa noi suntem la inceputul experientei/aventurii noatre aici si e putin mai greu din punct de vedere financiar, adica vin mai multi bani daca mai lucrez ...decat daca stau acasa.
Vom vedea ce va face si sotul....ca in el imi sta toate speranta.

Cea mai fericita 18 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Crissbebe am si eu zile in care mi-e lene si sa repir ..dar sa merg la lucru. Si eu as sta acasa dar ma bucur ca mai am si zile in care imi vine sa rastorn muntii, sa alerg si sa zburd.


Cea mai fericita 18 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Adela ce-ai rezolvat cu spitalul ? Tinem pumnii in continuare

Cea mai fericita 18 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissbebe spune:

m-am rusinat....dar ce vrei asa se intampla cu fetele astea mai micute si fara experienta... dar nu doresc sa i se intample ceva lui bb si de aia devin mai panicata la fiecare chestie.... Nu vreau sa va stresez cu nebuniile mele...

16 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Crissbebe te rog sa nu ma intelegi gresit, am spus doar ca esti foarte simpatica cum te panichezi...asta nu inseamna ca ne stresezi.
Nu vezi ca aici toata lumea raspunde ce stie, cum, cat, cui poate....important este sa pastram atmosfera placuta.
Daca te-am suparat iarta-ma

Cea mai fericita 18 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Fetelor nu am inteles cu mancatul...cum adica mananci acu mult te faci dupå aceea mare..daca nu mananci acu nu te mai faci mare?[graså]



Iulika, cea mai fericitå19+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissbebe spune:

Nu m-ai suparat deloc doar ca nu vreau sa stresez cu intrebari "stupide" dar cateodata nu am ce face ca doar "pe voi va am" cu medicul nu poti vb tot ce vb aici cu voi. Deci stai linistita ca tu nu m-ai suparat

16 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Nu ma pot abtine sa nu vi-l dau si voua sa-l cititi :

O pereche tanara joaca golf. La o lovitura data de ea, mingea de golf sparge geamul unei case alaturata terenului de golf... Geamul se sparge in mii de bucati... Tinerii constienti de
greseala lor se duc imediat sa comunice proprietarului... Suna la usa, dar nu raspunde nimeni. Atunci, ei intra in casa prin usa deschisa a terasei si vad langa geamul spart si o carafa sparta... Langa carafa sta un barbat bine cu un turban pe cap.
-Dumneavoastra sunteti proprietarul? intreaba sotul.
Barbatul îi priveste pe tineri nedumerit si dupa un timp raspunde ironic:
-Nu, eu am fost inchis 1000 de ani in aceasta carafa, dar cineva a spart geamul si carafa, cu o minge de golf si m-a eliberat.
La aceste cuvinte, sotului i s-a iluminat privirea, spunand:
-Asa deci, dumneavoastra sunteti spiritul carafa?
-Corect, eu va indeplinesc doua dorinte voua si o a treia pentru mine.
OK!se gandeste sotul si spune imediat prima dorinta
-Super, deci eu vreau un salariu lunar de 1.000.000 dolari,neimpozabil.
Spiritul raspunde
-S-a indeplinit! Si care ar fi a doua dorinta?
-Totdeauna sa avem cele mai bune mancaruri si bauturi fine,sa nu ne lipseasca nimic din casa!!
-Considerati si aceasta dorinta indeplinita... Si acuma dorinta mea, spune spiritul:
-De 1000 de ani nu am mai vazut o fiinta feminina. Deci,doresc sa ma culc cu nevasta ta.
Tinerii accepta si dupa cateva minute spiritul si femeia sunt in puternica activitate, timp in care sotul s-a intors pe terenul de golf si isi continua partida...
-Cati ani are sotul tau? o intreaba spiritul pe tanara
femeie.
- 37! raspunde sotia, gafaind.
-Ciudat... la varsta lui mai crede in spirite?


Cea mai fericita 18 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:



Superr tareee!!!

Iulika, cea mai fericitå19+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput