Bobocei de septembrie - octombrie 2008 (101)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

Claudinna, cat de priceputa esti! Ai putea face ceva banuti cu indemanarea ta
Imi plac foarte, foarte mult bascutele lui Razvan, in special cea cu cozoroc, si paturica e frumoasa tare! Bravo tie!

www.flickr.com/photos/30462666@N03/sets/" target="_blank">Gruia - haiducel iubit 16.09.2008

Hypnotic Parade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

Citat:
citat din mesajul lui felicic76

claudina: imi place de Razvanel-barbatel cu basca Este foarte potrivita pentru vremea de acum. Ce rabdare trebuie sa ai sa impletesti!
Maraieli nu avem decat seara, dureri de dinti coroborate cu oboseala, nu doarme ziua, adunate daca doarme 3-4 ore si atunci de pe la 19 incepe circul Aseara s-a culcat la 20, fara baie, iar dimi s-a sculat la 6, 30. Dintele nu a iesit si ne chinuim de pe la 4 luni si ceva. in rest, este duracell, loveste cu mainile si picioarele tot ce prinde, roade,tzipaaaaaaa, la noi, la jucarii
nerantula: tu ai fost mofturici in copilarie? Ca daca da, atunci mama ta este razbunata (glumesc, da?) Rabdare mami, rabdare. Aveti tzitzi inca
baby_boy:

Mamica de VLAD 19.10.2008

minune
Povestea lui Falkone zis si Ventuza
D'ale gravideniei



Felicic, si la noi somnul e scurt ziua, maxim 3-4 ore, si e si foarte matinal.
Da, eu am fost fooaarte mofturici in copilarie, si daca o sa trag si eu cu Gruia cum a tras mama cu mineeeee ... dar sa speram ca ne va lua exemplul de acum, cand suntem amandoi mancaciosi si pofticiosi
Cu tzitzi ... e cam pe duca

www.flickr.com/photos/30462666@N03/sets/" target="_blank">Gruia - haiducel iubit 16.09.2008

Hypnotic Parade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_ada spune:

neata
noi putin pe fuga , azi plecam la curte
imi place mult bascuta , si vine super frumos , iar razvanel e mortal
multumim de cafea ...tare buna , ma duc sa beau si una reala
legat de trezitul noaptea si maia a avut o perioada in care ma trezea din ora in ora , ea urland , eu chiauna ...a durat cam o saptamana , acum mai nou nu mai vrea sa mai manance noaptea , se trezeste numai sa-si caute suzeta si se culca la loc
nu stiu daca mai apuc sa scriu astazi , vreau sa urez de acum
Paste Fericit (daca este cineva care il celebreaza maine)
La multi ani tuturor floricelelor

mamica fericita de Maia Sofia - 23.09.2008
poze cu pitica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CD27 spune:

neatza si multumim de cafea, eu in curand ma duc sa il culc pe fimiu si poate poate si eu ca un purcel ce sunt

giulianna felicitari pentru dintzocmerci pentru informatia cu suportul de baie
merci si nerantulei

Acum trebuie sa ma decid de care, dar mai ales sa ghicesc in care mi-ar fi mai usor sa il spal singura si sa il si limpezesc.
Chiar asa, voi cum ii limpeziti in cada mare, cu dusul? Pentru mine e un mister, eu inca mai folosesc canuta la limpezit si evident ca trebuie sa il tina sotul nu pot sa ii fac baie singura

Mami de Mikul Robert Constantin
http://community.webshots.com/album/567717346vFUaEH

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

neata! Feli multumim de cap nou. Puseu ziceti dar ziua mananca la 2-3 ore, numai noaptea e puseu?

alexa, cipri si mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CD27 spune:

claudinna ce frumoasa e basca
mi se pare ca basca e tricotata si botoselul crosetat, daca e asa inseamna ca esti experta la ambele, bravo mami
Nerantula are dreptate, sunt foarte frumoase, ai putea sa castigi si banuti

La Bucuresti cred ca ploua

Mami de Mikul Robert Constantin
http://community.webshots.com/album/567717346vFUaEH

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _giulianna_ spune:

Neata!

Roxana da, eu cu dusul il limpezesc. M-am obisnuit, singura ii fac baie, suportul l-a inlocuit pe barbata-miu

Claudinna mai cat de frumoasa este basca cu cozoroc, lui Razvanel ii sta super super bine!



Mami de Eduard-Gabriel (17.08.2008)

Ticker Edi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CD27 spune:

Alina totul se petrece noaptea

Mami de Mikul Robert Constantin
http://community.webshots.com/album/567717346vFUaEH

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

Giuli, felicitari pt dintos! Roxana, cu dusul il limpezesc eu. Singura ii fac baie, bine acompaniata de Alexa, tati decit la scos il prinde in prosop.

alexa, cipri si mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CD27 spune:

giulianna zici ca suportul ala face toti banii, buna inventie va asteptam in parc daca nu ploua si daca nu e prea departe

Mami de Mikul Robert Constantin
http://community.webshots.com/album/567717346vFUaEH

Mergi la inceput