Emma a plecat... |Condoleante|

Raspunsuri - Pagina 49

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns analis spune:

Ai scapat de durere si suferinta micuta printesa!
Condoleante familiei ingerasuluI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anymony spune:

Condoleante...Ce altceva se mai poate spune...
Kissy - micuta luptatoare va fi intotdeauna in inimile si in sufletele voastre, si in ale noastre.
Iar tu Aida-cea mai curajoasa, ii vei povesti puiului tau ca surioara lui a fost cea mai scumpa comoara, si ca ea ii va purta pasii in viata. Fii tare pentru el si pentru familia ta greu incercata...

Dumnezeu sa o aseze pe Emma in cea mai frumoasa gradina a sa, plina de flori, pasari si animale.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEA GEORGIANA spune:

Drum bun spre Taramul Ingerilor, pui mic si mult prea incercat! Nu uita sa le zambesti de acolo, din ceruri, celor care te-au iubit si nu te vor uita niciodata!
Aida, D-zeu sa va intareasca! Emma este intr-o lume mai buna, fara durere, fara rautate si nimic nu o mai poate face sa sufere.

ANDREEA GEORGIANA,mamica de Thea Antonia... frumusica(28.03.2006)


www.evenimento.ro

Oamenii se schimba.De obicei...in rau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Antoanela23 spune:

Drum bun, micuta stea.

Aida, condoleante, Dumnezeu sa va intareasca pe tine si pe sotul tau, sa va dea puterea sa invatati sa traiti si fara Emma.

Anto, mamica de Sonia Gabriela ( 22iunie 2007) si Victor Andrei (8 octombrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_mada spune:

Atat de emotionant montajul.Ce copil dulce e Emma noastra si cand ma gandesc ca boala asta necrutatoare a aparut din senin ma ingrozesc.Doare enorm aceasta pierdere si nu stiu cum am putea noi alina suferinta familiei acestei fetite.Nu pot decat sa-i trimit scumpei noastre Emma rugamintea sa-i apara in vis Aidei,sa o mangaie cumva,sa-i dea un semn si sa-i faca suferinta mai usoara.
Familie greu incercata,putere si sa stiti ca suntem atatia care ne gandim la voi.
Emma,pui drag cu ochi mari si negri,vei ramane mereu in gandul noastru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adymir spune:

Drum bun, scumpa Emma!
Pazeste-ti parintii de sus din cer, ingeras frumos, si roaga-l pe D-zeu sa-ti aline mamica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adelyna spune:

Aida,in fiecare zi ma gandesc la tine si ma rog sa-ti dea Dumnezeu putere .
Sunt sigura ca Ema va fi ingerasul care va veghea asupra surioarei(fratiorului)ei.


adelina si piticii
Noemi 2 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns relysiandrei spune:

Fetita dulce, atat de frumoasa, atat de buna. Suflet nevinovat, fii ingerul parintilor tai, ei au nevoie de puterea ta, de protectia ta de acolo din cer sa poata sa mearga mai departe.
Condoleante.

Rely, mamica lui Andrey si mamica de inger.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emag spune:

Aida, ma gandesc la voi in fiecare zi, te imbratisez cu mult, mult drag.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

va dragelor si va multumesc pentru suport.
Din pacate nu am nici o veste de la Emma . Ma trezesc de cateva ori in noapte si ma intreb si incerc sa imi amintesc daca am visat-o
In noaptea asta am visat-o , dar nu asa cum as fi vrut . De fapt visele sunt doar plasmuiri ale mintilor noastre ... nimic real
oooof
va , aveti grija de voi


Aida ... 18+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput