Emma a plecat... |Condoleante|

Raspunsuri - Pagina 41

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alexa Ioana spune:

aida... in afara de "suntem si vom fi mereu cu sufletul langa voi", chiar nu stiu ce as putea spune... te pup cu mare drag, mama frumoasa !

(noroc cu marius si doris, ca se pricep la cuvinte )


mami de brotac rocker


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonacip spune:

Aida, draga de tine, cred ca asta e perioada cea mai grea,cea mai dificila, in care o cauti peste tot si constientizezi ..., linistea asta care s-a asternut la voi acum e cea mai dureroasa..DAr Marius spunea foarte frumos, lasa apa sa curga, roaga-te la DUmnezeu sa-ti dea putere si ai sa vezi ca vei reusi sa te linistesti si tu pentru simburelul din burtica.Multa Puteresi te imbratisez cu drag.

Simona, mami de baieti

David (10 nov 2004)si
Matei (24 aprilie 2008)

www.onetruemedia.com/shared?p=73230cba168c08670e90d4&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ
"Cele ce sunt cu neputinta la oameni sunt cu putinta la Dumnezeu."
"Tine mintea ta in iad si nu deznadajdui"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Aida, nu esti tu de vina pentru ca Emma a fost bolnava sau pentru ca a facut recadere de doua ori sau pentru ca nu ai gasit tratamentul. Tu ai facut tot ce ti-a stat in putere pentru ea, esti foarte puternica si Emma a stiut tot timpul asta. Eu te admir foarte mult si imi pare foarte rau de suferinta ei si a voastra.

Simona & Vladut (27 februarie 2005)

Poze la http://www.kodakgallery.com/I.jsp?c=akcecxh.f5u0t6d&x=0&y=nr5bn

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro
Despre Andrei

Donati 2% din impozit pentru Andei

Fundatia EUROMANIA, CUI 12947122, Bd-ul Ion Mihalache, Nr. 327, Bloc 12, Sc. D, Etj. 4, Ap. 114, Bucuresti,
Cont: RO89 RNCB 0086 0046 6770 0002, BCR Sucursala Grivita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanal spune:

Emma, pui mic, Dumnezeu sa te odihneasca in pace, iar tie, Aida, Dumnezeu sa-ti poata oferii intelegerea, ptr ca uitarea sau altceva nu va venii niciodata..si nici nu trebuie
Emma va ramane mereu in suftelele voastre, ca o minune care s-a dus prea curand intr-o alta lume.
suntem cu gandul aproape de voi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanziana27 spune:

Partir c’est mourir un peu, iar o plecare ca a Emmei cum sa nu doara?
Si doare cumplit, dar timpul estompeaza, lasa in suflet iubirea imensa pentru niste oameni minunati care au facut parte din viata noastra pentru un timp!
Sa fiti puternici si sa credem ca undeva in alta lume, mai buna decat aceasta, ne vom reintalni cu cei dragi, pleacati prea devreme de langa noi!
pentru O MAMA minunata, Aida!

Mamica fericita de boboci de toamna:
Dragos Mihai (26 septembrie 2006) si David Gabriel (8 octombrie 2008)
Dragos Mihai - povestea iubirii noastre mici
David Gabriel - povestea celui de-al 2 lea nazdravan
www.eu-si-bebe.com/jurnalul-copilului-f22/jurnalul-celor-doua-minuni-din-viata-noastra-t48.htm" target="_blank"> Jurnalul celor doua minuni din viata mea
poze noi cu David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eunice78 spune:

Am fost plecata 4 zile..cand am revenit am deschis DC si am vazut poza ... Cuvintele sunt de prisos..nu stiu ce as putea spune ca sa te alin, Aida.Pe tine sau pe sotzul tau sau pe Buni..
Sper doar ca Emma e fericita acolo unde e ea acum.
Sincere condoleantze!

tuturor celor care s-au implicat si care se vor implica in continuare..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns necsuta spune:

Condoleante!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Aidule,
TU ai facut mai mult decat am fi facut poate noi toate la un loc. TU ai facut licuriciul sa zambeasca in fiecare zi. Si sa nu crezi vreo clipa ca are ce sa-ti reproseze. Stie cat o iubesti si o vei iubi mereu, orice s-ar intampla.
Doamne, cat as vrea sa-ti iau din durere, dar daca noi o plangem de aici, cum sa nu plangi tu. Chiar daca ea acum e bine, e sus alaturi de ceilalti ingerasi nevinovati si inocenti, ne lipseste si ne va lipsi, tu cum sa nu o cauti prin fiecare colt al casei ...
Iti doresc multa putere sa mergi mai departe.

Va iubim mult, Aida, sa nu uiti asta.

Cum sa nu ne lipseasca acest chip de inger, sunt atat de trista, e atat de frumoasa.



Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)


"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramo2007 spune:

Dumnezeu sa te odihneasca in pace pui mic si drag!
Condoleante parintilor....eu plang de fiecare data cand deschid forumul si vad poza, imi inchipui ce e in sufletul vostru.Emma stie ca ati iubit-o mult si ca o iubiti in continuare.Ea va vegheaza de acolo de sus si are grija de voi si de samburelul vostru!

Ramo mami fericita de Sara Maria

02.12.2008

http://community.webshots.com/user/Ramona198080


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac

Nu am avut nici o putere. Sper ca m-a iertat ca nu am reusit sa gasesc tratamentul care sa o vindece. Era atat de puternica , avea atat de multa speranta si accepta orice tratament ii dadeam si avea o asa mare pofta de viata ... si eu am dat gres



Mi-a fost imposibil sa intervin pana acum...alaturi de sincere condoleante, vreau sa spun ca fata voastra a stiut foarte clar ce ati facut pentru ea...de aia accepta orice tratament, a avut incredere in voi. De altfel, sunt sigur ca nu ar vrea sa va mai chinuiti...in sufletul vostru, veti fi impreuna pentru totdeauna. Aveti incredere in ea, asa cum a avut ea in voi.
Si Dumnezeu sa va aibe pe toti in paza...

RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lorwww.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Surpriza 2008

Mergi la inceput