Bobocei de septembrie - octombrie 2008 (100)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kid2003 spune:

Delphinas chiar vroiam sa ma abtin la discutia de azi...ca nu mai e nici 1 aprilie si tot ce s-a vorbit aici mi-a lasat un gust amar...Dar trebuie sa te imbarbatez, sa te incurajez, o mazarica acolo sus asteapta sa ii devii mamica, nu trebuie sa iti pierzi curajul!
Si permite-mi sa te apostrofez cu drag! Chiar daca "persoana" nu te-a mai lasat sa scrii nu era dreptul ei si nici al altcuiva sa te impiedice sa mai bagi un cap pe la noi pe subiect si sa ne povestesti ce e cu tine! Ne esti foarte draga si suntem alaturi de tine.
Si vad ca ai spus numele Babytzei dar nu si al "persoanei" ...dar cred ca deja toata lumea stie cine e. Imi pare sincer rau ca nu am mai auzit vesti de la tine de mult si sper sa intri mai des!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamona spune:

alexasimami cutia e mai galbena si scrie ca e de la 4 luni

cu nick-ul ce sa zic din goana dupa privacy mi-am creat acu' vreo 2 ani un cont cu nume la shto' :) care sa nu aiba nicio legatura cu realitatea....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preety spune:

Ma intreb si eu ce e cu Angelynna ... nici pe mess nu o mai vad
Angelynna unde esti???



Goghosarul meu drag!!! (22 octombrie 2008)
Mamica fericita de Sorina Gabriela
Ticker Sorina Gabriela
Bazar pentru Mihaita!
Bazar pentru Sonia si Andrei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danadumitru spune:

nerantula multumim mult, i-am spus sotului sa ne cumpere, ureaza-mi succes ca am niste emotii, sper, sa si stiu sa o folosesc daca am ceva nelamuriri am sa te mai deranjez.

Pot folosi ca si unguent, crema de galbenele?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicic76 spune:

preety: zice tzitziri ca sunt bine, se vedeau in parc, parca ceva probleme cu net-ul

fac o propunere, hai sa deschidem un subiect separat, unde cine are ceva de spus sa spuna daca tot vorbim de sinceritate, nici nu-i bine sa tinem frustari ce vor iesi la iveala mai taraziu, iarasi, nici sa ignoram ca "proastele alea de pe forum", nici sa stricam frumusete de subiect, mai bine spunem lucrurilor pe nume acolo.

Nu ma puneti pe mine sa-l deschi, nici nu as sti unde si nici nu am timp acum cu una bucata pitic urlator (mi-a rupt mainile, vrea sa viziteze casa, am pus sa fac si niste pui cu legume si este fascinat, vrea sa se uite in oala)
ceva de genul MINCIUNA ARE PICIOARE SCURTE!

Mamica de VLAD 19.10.2008

minune
Povestea lui Falkone zis si Ventuza
D'ale gravideniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:

scrisese Oana ca Ange n-are net, dar ca e bine.. mai zicea ca se vede cu ea si Crinuta si ca-l 'antreneaza' pe Davidutu, sa pape precum Crinuta. Ati reusit?

Babytza

Delphinas si Monica, ma rog ptr voi, chiar daca nu va cunosc si nici virtual nu am interactionat f mult. Doamne ajuta!

Feli, imi pare rau, stiu cum e, am patit-o de 2 ori.... eu din 2000 aveam nr de telefon, nici acum nu le-am recuperat pe toate... dar de la primul furt am inceput sa le notez si intr-o agenda pe care o tin acasa.... ah, si hotii n-au venit din strainataturi mami, erau aici si vor fi cat ii lumea... din pacate.

Luminita de Eduard Mihai si Robert Gabriel - 26.09.2008
_
Am facut mereu doar dupa capul meu si mi-e teama de ziua in care n-am sa mai fiu eu…
GHIDUL MAMEI
Creste bobocelul Edi Creste bobocelul Robi



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Paula-Laura spune:

Mi-am adus aminte, ca de mult vreau sa va spun:
Pentru dureri provocate de dintisori(de iesirea lor) mi-a recomandat cumnata mea chamomila(nu stiu sigur daca asa se scrie) -tratament homeopat, ii pui in ceai/lapte cateva picaturi, cu rezultate f. bune
Cumnata mea e chirurg pediatru si a primit recomandarea de la asistentele de la pediatrie, cica are super-efect

Eu nu mai sterilizez nimic de cand am inceput diversificarea. Le spal bine/le clatesc si asta e. Dar am sterilizat toate recipientele inainte de prima folosire.



Mami de Mihnea (09.10.2008)
poze
www.onetruemedia.com/shared?p=7a2406b2610465e5331ebf&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Imi pare tare rau ca tocmai azi s-a deschis acest subiect....din respect pentru Delphinas nu m-am bagat azi in discutie desi am vrut sa va spun depre ce e vorba. Dar fiind o zi atat de neagra pt ea , am preferat sa tac. pentru mazarica .
Eu sunt cea care a spus ieri unei mamici ce a facut Eva. Si nu a fost nicidecum o minciuna ce am spus , ci purul adevar din pacate...chiar nu o inteleg pe Eva cum a avut tupeul sa intre aici cu un asemenea post...eu as fi tacut in locul ei si nu mai puneam paie pe foc. Macar din respect pentru Delphinas. A comis-o candva...acum putea sa taca. Nu inteleg sensul mesajului de mai devreme. Si sincer nici o sa incerc.
Numai are rost sa continuam , pentru ca iar si iar apar posturi kilometrice...si nu acesta este subiectul de care vrem sa vorbim aici la bobocei.



Printesa mea iubita Valentina Soricelul meu iubit David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid2003 spune:

Feli poate faci timp si deschizi subektu' "Minciuna are picioare scurte" sau "cine zice ala e" sau "hotzu striga hotzii"....Ai multe variante, timp ai berechet, ce faci toata ziua in afara de falkone si clienti? Nu ai chef sa te iei in clontz cu nimeni virtual??? Pacat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamona spune:

ca sa fiu si eu acida....ce farmec mai are discutia, daca e purtata pe subiect separat?

le:subiectul nou se deschide in zona zoster.....

Mergi la inceput