Spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (318)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Eu nu cred ca mai cumpar cine stie ce pt angelo de paste.Am luat sapt trecuta geaca de primavara, adidasi, sapca, 2 pantaloni de trening trei sferturi si mai vreau sa cumpar sapt asta o salopeta de blugi trei sferturi...cam atat.


edit: si un set de sosete cu sponge bob am mai luat, totul a costat 80 euroi, daca mai iau si salopeta ajung la 100

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3
Angelo4
filmulete maraki5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Maraki, uite aici regimul...la kg noastre in plus trebuie sa mancam 10 zile faza 1 si apoi trecem la faza 2. Daca nu poti mari poza iti trimit pe mess.
http://www.dropshots.com/biancas2#date/2009-04-13/11:00:38


Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi 1, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Poze cu noi 2, www.dropshots.com/biancas2" target="_blank">Poze cu noi 3
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns d_melli spune:

Maraki pai tu singura ti-ai raspuns .Pai poate taman cu tine s-a lovit si asta nu inseamna cu nu aveti grija cum trebuie.De Marian stiai bine ,a jucat si la Steaua.
Bianca a aparut si el in imagini si te asigur ca nu e genul care sa isi fi uitat muschii acasa, doar ca el nu e genul care sa participe la asa ceva.Acum sa vedem masurile.



Cel mai destept intotdeauna cedeaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Citat:
citat din mesajul lui d_melli

Maraki pai tu singura ti-ai raspuns .Pai poate taman cu tine s-a lovit si asta nu inseamna cu nu aveti grija cum trebuie.De Marian stiai bine ,a jucat si la Steaua.
Bianca a aparut si el in imagini si te asigur ca nu e genul care sa isi fi uitat muschii acasa, doar ca el nu e genul care sa participe la asa ceva.Acum sa vedem masurile.



Cel mai destept intotdeauna cedeaza!



irina alta e ideea: eu am vazut cand a cazut, stiu cum s.a intamplat, pe cand Giorgos cu parintii lui au spus ca nu au vazut nimic....intelegi la ce ma refer? acum scormonesc si eu rahatul cu batul ....vezi ca stiam eu bine de Steaua Nu aveam cum sa uit pt ca varul prietenei mele este antrenor acolo, l-am cunoscut la cununia ei si era cat usa neneeee....

Bianca intru acum sa vad.

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3
Angelo4
filmulete maraki5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Fetelor am vorbit cu Ali ieri...va transmite paste fericit tuturor.
Si am vorbit si cu Bombo care va transmite la fel de acasa din Romania unde are o gramada de treaba acum cu mutatul si integratul...fetele sunt ok, au calatorit bine si cea mare era in extaz cand si-a vazut surorile.

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi 1, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Poze cu noi 2, www.dropshots.com/biancas2" target="_blank">Poze cu noi 3
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Irina...ala era si tare musculos si gras si urat...la asta ma refeream. Sotul tau are corp frumos pe cand ala...era matahala .

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi 1, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Poze cu noi 2, www.dropshots.com/biancas2" target="_blank">Poze cu noi 3
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns d_melli spune:

Bai pai Bomob s-a mtat definitiv in ROmania?



Cel mai destept intotdeauna cedeaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Bai dar scrieti nu gluma, citesc o pagina, mai apare una dupa ultima mea postare. Asta e asa de inceput de saptamana?
am pus poze de ieri:
http://www.dropshots.com/giova2#

Miha eu zic sa nu disperi, va renunta la pampers cand va fi momentul. daca ai incercat toate metodele si nu iasa asta e....copilul nu e pregatit.
Vineri trecem pe la voi prin sat, mergem la nasi la Gherla.
maraki ma bucur ca-i place lui Robert acasa, te cred si eu ca i-a fost dor de prieteni, daca nu a fost de 2,5 ani in tara. Pacat ca timpul trece repede si trebuie sa se intoarca. Roxana tot nu vrea sa vina la tine?
fain ca a primit Angelos pachet, sa poarte sanatos hainele.
Esti mortala, auzi ca sa-i filmam cand sunt pe olita ca sa vada Angelos. al meu pisu face din picioare, iar la kk e rapid...nu sta nici 5 secunde...cred ca ii e frica sa nu se murdareasca la fund. e prea rapid...ar termina pana sa deschid aparatul...ce sa mai filmez???
Hai mai Monica, ca a avut un mic cucui...poate a dat cu capul de ceva cand se dadea pe leagan/tobogan...si daca nu l-a durut...de ce sa planga? poate nici nu a simtit copilul.
Bianca ce surpriza frumoasa v-a facut sandra...pacat ca voi ati mancat deja. s-a suparat fata?
Si eu l-am cantarit ieri pe Marco...15 kg pe muchie, iar inaltime, cred ca tot undeva la 98, atat avea acum cateva sapt.
lasa ca sunt bine...sanatosi sa fie.
Cristina frumoasa manastirea, am vazut-o si eu cand am fost in tabara de langa Buzau.
Irina pai mai bine simteam falfaieturi prin burta...decat loviturile de acum...cred ca e mai baban decat marco si mai puternic...si marco facea ravagii...dar asta micu' ma termina...ii si place sa-mi dea suturi in fund la greu si sa joace pe vezica mea, distractie nu gluma.
Bafta la homeopat. sa ne zici si noua cum aflii ceva de la mama ta.
maraki tu vorbesti serios cu jucariile?
Bianca pai sunt si la noi la selgros...dar nimic din Bob the Builder si eu vroiam ceva pt. afara, ca ei stau la curte...si nu am avut din ce alege. e mai mare cu 2 luni decat Marco....dar cam are o groaza de jucarii, toate de firma...nu ma pot duce cu orice.
mai caut si maine prin Real.
ia zi mai multe...Bombo s-a mutata definitiv in Ro?

gata...am citit tot, ma pun sa binoclez ochii la alte subiecte, la poze si pe urma ma bag la calcat.






_
Gio25+ si Marco(06.01.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Da fetelor...Bombo s-a mutat definitiv acasa. Si asta pentru ca Noemi(cea mare) suferea dupa parinti si surorile ei si ei nu o puteau duce la ei ca avea si scoala si acolo definitiv nu se putea. Asa ca au facut sacrificiul si s-au intors acasa. Ii admir ca au avut curajul sa plece de acolo unde sigur aveau o viata buna si au facut sacrificiul asta pt fata lor

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi 1, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Poze cu noi 2, www.dropshots.com/biancas2" target="_blank">Poze cu noi 3
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Giova..super pozele...ce culori frumoase ...si iarba aia ce culoare faina are..

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi 1, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Poze cu noi 2, www.dropshots.com/biancas2" target="_blank">Poze cu noi 3
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput