Copilasi de Iulie-August 2004 (17)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Dap, multam Daria ! Cred ca asta e procesul tehnologic al dc++-ului !! Eu cind dau search am grija sa selectez ce vreau din lista, adica daca e film, pun video la ce caut, ca altfel iti da o liiiista cit o zi de post - dupa numele pe care l-ai introdus la search !!
gata, gagice, plec spre casa, azi e zi de "home aloun", ca e joi si e intilnire de volvo-isti, ashe ca sotzu meu din dotare e la distractie !!
Va pup cu drag pe toate, poate intru later sa mai zic o vorba-doo, cica vine mamitza mea personala pe la noi, asa ca presimt ca iarasi se lasa cu chiuituri de la Andreiush (nush de ce nu se inteleg ashiat doi si pace buna !!).
Pup toata trupa ! O dupaamiaza linistita sa aveti !

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

hello

va doresc spor la boit oo si numa bine celor ce sarbatoresc Pastele in weekendu asta. Io o sa vopsesc oo in modul "ecologic"...adica folosind coji de ceapa rosie si frunze da nuc uscate de anu trecut, le ung cu ulei si in plus le lipesc abtibilduri cu mozomaine.

ma duc sa mai infund o ciucalata pe gat ca mi s-a dus glicemia sub nivelul marii de azidimineata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Cuscreloo ti-ai luat masina de paine sau nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

philip are pneumonie asa ca-s cu el acasa, va dati seama ca-s varza, eu-s psihic mai rau ca el...

philip
32weeksbabyboy
mommyandreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Andreea, imi pare tare-tare rau, of :( multa, multa sanatate lui Philip si pupa nasucu` lui smecheros din partea noastra. Si tie multi pupici sa rezisti Sper sa ne dai vesti bune cat de curand



Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Seara buna !
Bagai un oki pacilea sa vaz ce mai faceti ...
Andreea, sanatate muulta lui Philip ! Si tie putere sa treceti peste asta, ca stiu cum e sa fii mama si sa iti vezi copilul bolnavior ! Dar hai ca se face el bine !! Pupici multi si tin pumnii sa treaca repede repede raul !
Cuscrelooo, nu avusei timp nici sa respir zilele astea - ma rog, vorba vine, doar ca nu am mai ajuns pe la supermarket sa vaz ofertele ! Am retinut insa modelul pe care mi l-ai descris, poate saptamina viitoare sa reusesc ceva-ceva !! Mi-am luat insa o carticica de la draga mea, cu retete pentru aluaturi ?!
Gata, ca vad dublu tastatura .... am scris mesajul asta cu enshpe corecturi inainte sa ii dau send !?
Va doresc o seara buna !!

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

andreea, sanatate, sa va puneti repede pe picioare
si ca sa fiu sigura ca apuc sa fac urarile in tip util paste fericit celor care il sarbatoresc we asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata!!
Robi, musai exsudat si antibiograma in cazul asta.... ca streptacocul dezvolta repede rezistenta! poupici si sanatate!
Andreea, bietul Pupi!! sanatate multa si voua!
noi ne pregatim de excursie, plec cu tata si cu patrick intr-un sat de langa lacul Sinoe sa luam miel. sper doar sa nu ploua...
o zi buna tuturor!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Pina la urma nu am dat nimic la educatoare ,dar am alergat infirmiera si i-am dat de la iepuras niste bani. Am alergat la propriu ...nu vroia ,dar ea este salvarea mea! Si azi dimineata nu vroia Luca in clasa dar vroia sa mearga cu infirmiera sa imparta ceaiul la copii! Il stie deja toata gradi..hi,hi
A fost si suparat ca nu a vazut iepurasul (care le-a adus cite o sacosa la fiecare copil..)

Alie si Daria merci de indicatii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza,neatza
Andreeapinsanatosire grabnica lui Pupi si tie multa putere si ai grija de tine si de samburel!
Roxi excursie placuta!cred ca Pat va fi tare incantat sa vada mieii..
Vivia deci ai facut sport dis de dimineatza...si mandra imparte laptele si cornul colegilor..io i-am luat ceva dragut doamnei de la bamboo,un ceainic si o cana in ton ca sarbatorile, iar infirmierei cafelutza si bomboane...erau doar vreo 4 cupii in clasa...azi la 12 avem testare psihologica toate cadrele didactice asa ca io ma voi testa impreuna cu mandraca n-am cu cine sa o las...
Alice deci iti aduce iepurasul masina de paine...io in week-end mi-am propus sa fac tiramisu,asa ca cine detine o reteta sa ma ajute si pe mine...
Robi..cu galgara cu bicarbonat sau sa-ti vopsesti amigdalele albastru de metil nu ai incercat?
Hai sa avem o zi excelenta...la noi se anunta un week-end ploios

Mergi la inceput