Copilasi de Iulie-August 2004 (17)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Of Alina....dar asa cum spui puiul tau a ales sa treaca in nefiinta in lco sa sufere pe acest pamint..

Alice au motive...iar de pus in buzunare ..se subintelege numai ca nu am gasit pe cineva (si am mers la cunostinte) cu buzunarul deschis..le este frica..

La multi ani George!Robi sa-ti traisca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Alina,
Recuperare rapida la tine si sa fie totul bine cat mai repede , asa vina bb2 Multi pupici lui Bradut

Giulik aseara m-a socat: a stat la ea in camera, se machia si striga de zor: tatiii, tatiii si radea. Pe mine m-au trecut transpiratiile, ce mai, simteam ca mor de tot, na, asa`st io "pasta-lichid" ... pana a strigat la pretendent: "Darius, nu ma auzi ?" Cred ca isi doreste foarte mult normalitatea tuturor copiilor din parc, gradi, etc ...

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

gata..mi-am facut si parul...
Daria cu siguranta cauta normalitatea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Alinush, imi pare atit de rau ! Citeam postarile tale de la subiectul lu' nea Nayel si ma bucuram ca totul e ok ! Uof, life's a bitch citeodata ... dar daca a fost vorba de acel defect de care spuneai tu, poate ca a fost mai bine asa !! Muuulti pupici !!
Daria, poi nu pricep de ce te-a stresat momentu ... io inteleg din povestire ca il striga pe pretendent cu "tati", nu ?? Sau neuronu meu e complet paradit ?? Si daca il striga "Tati" ... e de rau ?? Ca io as zice invers, dar e doar parerea mea !!
Olivia, dap, asa cum spuneam, de cind cu calculatoarele acelea magice, Rar-istii se cam tem si nu mai sint asa de "cooperanti" ca inainte, dar mie una mi se pare o chestie de fatzada, ca sint sigura ca inca shpaga este matriarh pe la noi pacilea !! Acu zici ca-s probleme reale, daca sint usoare de rezolvat, merge repede !! Bafta oricum, sa va vedeti mashinuta cu numar de RO !!

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Alice nu-i usor de rezolvat. Daca ei refuza omologarea..numai in Germania se mai poate contra sumei nesemnificative de 3000 euro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Pfff, omologare ?? Venirati cu vreo masinuta din America de nu au vazut romanashii pina acum ?? Yep, cred ca e mai complicata treaba ... ce marca e masina ??

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Da, nu-s 10 ca ea in Ro deci nu este omologata de serie Nu te gindi la cine stie ce nebunie..numai ca nu-s in Ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Mey, daca are patru roate si un volan, bashca o caroserie si un motor, e ok pentru mine !! De cind Florin si-a luat volvo-ul ala, numa de masini vorbeste, o sa devin expert in dastea, desi eu una ma vad paralela cu aproape tot ce tine de masinariile de pe drumurile patriei !
Bai da uei, poate deschideti vrun capitol nou in "masinaristica" romaneasca si o sa fiti primii care omologati masinuta cu pricina, ca imposibil nu este !! Acu nu vreau sa ma bag in ce nu este treaba mea, dar voi ati vrut sa va aduceti masina in tara ? Nu era mai simplu sa va fi luat una de aici ??

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

La multi ani celor ce serbeaza azi!

Sa-mi traiasca mama si sa fie sanatoasa.
Ma bucur ca v-a placurt povestea mea...

Roberta, sa ne spui cum a iesit tortul La multi ani juniorului!
Alina, imi pare rau!
Intre bebelusele mele am avut o sarcina la care a trebuit sa fac chiuretaj la 11 saptamani...mai pe viu asa (mai bine cu anestezie!). La 3 luni dupa aia a aparut barosana.
Olivia, tinem pumnii sa fie bine cu inmatricularea.
Daria, foarte bine ca Giulia se apropie de pretendent...dupa mine asta e bine...

Ma duc sa fac bagaje, plecam spre Bucuresti dupaamiaza. O zi excelenta sa avem!

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)
poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Oooo, La Multi Ani sanatosi si fericiti pentru Mami de Cristalina !!

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete


Mergi la inceput