Bobocei de septembrie - octombrie 2008 (99)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns 300 spune:

Kllemi nici eu nu stiu ce sa-ti raspund... mergi la un dermatolog daca te ingrijoreaza.

de Anda Teodora din 10.10.2008

puiul meu dulce si mic Anda

pozne in asteptarea Andei

b de la bebe, blog...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:

Felicitari, Nocom!!! La mai mare! Uf, ce ma bucur, ati scapat si voi de-o grija...

Matracucco, felicitari ptr pau nou!

Oana , ce faci mami, prestezi lui Davidutu? Asa va diversificati voi?

Baby_boy, eu le fac branzica ptr 3 zile si o tin de fiecare data in frigider, pe raftul de sus. NU se acreste, o gust de fiecare data. Da' e mai buna ideea Roxanei, amestecata cu fructele, eu ziceam ca asa se poate altera mai repede, dar daca la ea nu s-a stricat, nici la noi n-o sa se intample sigur! E mai usor asa.

Nerantula, cum sunteti? Cum mai papa Gruia?

Boo, tu ce faci? Pe unde ai disparut?

Azi a fost a doua zi de portocala. ieri au cam strambat din nas, azi nu, azi au balbotat TOT... mult. Azi a fost portocala bine bine blenduita, ieri nush de ce nu mi-a iesit.

Astia mici au inceput sa fie gelosi. A se citi Edi in loc de astia mici... ah, si plang isteric in sec 2 daca ies din camera sau daca dispar din raza lor vizuala...

Oare ce mai vroiam sa zic...???

Luminita de Eduard Mihai si Robert Gabriel - 26.09.2008
_
Am facut mereu doar dupa capul meu si mi-e teama de ziua in care n-am sa mai fiu eu…
GHIDUL MAMEI
Creste bobocelul Edi Creste bobocelul Robi



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

neata gagici!
suntem putin mai bine, mai ales alexa, cipri inca muceste la greu.
babytza, ramo, oana pe alexa am tratat-o, pe frat'su il las sa lupte sa vedem ce zice dr miine.
ada, ne arati si noua pau nou?
nocom, iepurila felicitari pt papacioasele mici!
ramo, sa stapiniti sanatosi braunul si sa faceti multe bunatati cu el!
lumi, ici gelosilor
ne pregatim de plimbare, dar va urmaresc de pe tel
sunt varza, nu stiu ce sa fac cu picasa. eu le vad, dar cred ca din cauza ca sunt logata

alexa, cipri si mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Klemi si la noi era buritcutzul mai inchis la culoare. dar vad ca incet incet s-a dus. explicatia unei mamici de aici era ca mai ramasese iod de la nastere si s-a dus in timp. POate suna aiurea , dar la noi chiar s-a dus si era destul de negru pe acolo

La multe lunite Miruna de Momymagda , Luca de Eva, David de Sanziana !!!

Nocom bravo mami !!!!!!!!!!!

Printesa mea iubita Valentina Soricelul meu iubit David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepurila spune:

da www.domo.ro/Electrocasnice/Aparate_mici_de_bucatarie/Mixere,_blendere/Clatronic/Mixer_Clatronic_SMS_2759#" target="_blank"> asta o fi bun?
ca ma gandesc ca la Braun platesti si brandul. sau vorba proverbului: sunt prea sarac ca sa-mi permit lucruri ieftine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

300 imi poti spune te rog cat era Rhonson-ul ala in Cora?

Multumesc

PS: in care Cora l-ai vazut?



mami de Daria Anastasia (24.09.2008) si Matei (11.07.2004)


poze cu noi


poze DARIA


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

Lumi, nu mai intreba, azi a fost dezastru, 0 ml inghititi , cateva zeci de ml pe el, pe scaun, pe jos, pe jucarii

www.flickr.com/photos/30462666@N03/sets/" target="_blank">Gruia - haiducel iubit 16.09.2008

Hypnotic Parade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nerantula

Lumi, nu mai intreba, azi a fost dezastru, 0 ml inghititi , cateva zeci de ml pe el, pe scaun, pe jos, pe jucarii

www.flickr.com/photos/30462666@N03/sets/" target="_blank">Gruia - haiducel iubit 16.09.2008

Hypnotic Parade




mami, , nu mai zic nimic, nu vreau sa te supar.....
da' va tin pumnii, sa stii....

Luminita de Eduard Mihai si Robert Gabriel - 26.09.2008
_
Am facut mereu doar dupa capul meu si mi-e teama de ziua in care n-am sa mai fiu eu…
GHIDUL MAMEI
Creste bobocelul Edi Creste bobocelul Robi



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanziana27 spune:

Azi iepurasul meu iubit face 6 luni La multi ani!Doamne cand a trecut timpul?
Avem o saptamana de fructe si merge bine, v-am zis, nu cantitati spectaculoase, dar el se satura cu 100g. Azi introduc si masa de legume (morcov si pastarnac, sper sa-i placa ca a iesit piureul foarte gustos)
Multumim pt urari si la multi ani si celorlalti sarbatoriti de azi!

Mamica fericita de boboci de toamna:
Dragos Mihai (26 septembrie 2006) si David Gabriel (8 octombrie 2008)
Dragos Mihai - povestea iubirii noastre mici
David Gabriel - povestea celui de-al 2 lea nazdravan
www.eu-si-bebe.com/jurnalul-copilului-f22/jurnalul-celor-doua-minuni-din-viata-noastra-t48.htm" target="_blank"> Jurnalul celor doua minuni din viata mea
poze noi cu David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kllemi spune:

babytza multumesc de raspuns ...dar parca la noia nu mai trece odata...

Si pt. ca duminica si noi facem 6 luni, cand este si ziua lu' tati maine trebuie sa mergem la vaccin, mi-e o frica de nu mai pot, numai cand le vede pe alea se apuca pe un plins, saracuta, si nu ar fi o problema daca plinge, dar are un plins de ala de nu mai poate sa respire si mi se face o mila de imi vine sa le iau pe alea la bataie (de parca alea ar avea vreo vina ), dar sper sa trecem cu bine si peste astea....

fericita de AMALIA-ANDREEA (12.10.2008)

Mergi la inceput