Colectia de toamna - iarna 2005 (234)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Xandra, Noki

Naspa cu burtik.

Corap, si eu faceam de-astea prin tinereturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Aoleeeeeeeeeeu, am imbulinat-o daca nu vrea bufnita sa socializeze cu Vladut. Ceea ce e f posibil, fiind intr-o zona de mari crize si nervi inutili. Cuscra, suna si tu un doctor, ca nu-i chiar a buna treaba.

Lavi- mai povesteste de la scoal, ca sa stiu ce ma asteapta...

Corap+Lavi- citit pana dimineata? Altceva decat lectura obligatorie de la scoala?Ce-i aia?





Poze cu noi 1 si 2
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


There are no shortcuts to happiness!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandra28 spune:

cuscra, am sunat. daca nu se repara in cateva zile, tre sa-i fac coprocultura. pana atunci, regim si saruri minerale.
m-am enervat ca la gradinita li s-a facut mila ieri de el si i-au dat supa!!!!!!
le-am zis ca trebuie sa ii dea numai ce ii aduc eu la pachetel: paine prajita, branza si banane.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandra28 spune:

a, si ne-a bagat si pe debridat.

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

De ce nu folosesti mica publicitate?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Lavi , si la noi la scoala au mai uitat copii sa spuna de canguras, dar cand au venit culegerile au venit in plus cateva si asa au mai intrat copii-iar apoi au platit parintii.
La noi taberele sunt in jut de 600-700 , peninde de locatie, transport cu autocarul.

Xandra , multa sanatate lui Vlad!





Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil


Bucatareala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

catutza multumesc!
Eu luasem culegerea inainte sa inceapa inscrierile. Asta este, ramane pt la anul.
Despre tabara asta am dedus si eu, ca pretul incepe cu 700 RON.
Nu mi se pare exagerat daca sunt conditii OK.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandyksch spune:

Buna fetelor, imi pare rau ca nu mai apuc sa mai raspund dar decat sa nu pot raspunde la toata lumea...Eu sunt cam prinsa, se apropie Pastele, duminica in plus mergem la un botez, de Florii am fost la confirmare.

Inca ma lupt cu curatenia de primavara sper sa finalizez pana maine, adevarul e ca nu prea ma atrage dar trebuie sa o fac si pe asta (vremea superba de afara ma indeamna spre altceva )

Noi suntem bine, Kriszti mai tuseste putin, dar nimic grav (asta e efectul dezbracarii de hainele de iarna), anul asta va merge pentru prima data la udat. Anii trecuti nu am stat acasa de Paste asa ca nu stie cu ce se mananca Anul asta din cauza botezului nu putem merge, iar de Pastele ortodox nu vrea sa mearga V.

Eu m-am mobilizat in sfarsit si am inceput sa fac scaoal de soferi , pana acum m-am tot codit, dar uite ca omul se mai schimba . Am inceput si lucrul, o colaborare cu o firma din Ungaria, e ceva ce nu am facut pana acum (traduceri de site-uri din limba maghiara in romana, dar am descoperit ca imi face placere, lucrez cand am chef, cat am chef, dar trebuie sa ma incadrez in termenele limita si sunt platita per proiect. Si, ce e mai important ca am descoperit ca mi-ar placea tare mult sa lucrez pentru mine.
Cam astea despre noi, va pupam si va dorim o primavara frumoasa.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

bravo tie, mandy, pentru schimbarile pozitive.

aconto la Nikoleta este dat! sper sa fie bine si frumos.

lavi, am citit de ce flora, fauna gasesc pe thassos. n-am citit de shopping:)) nu ma astept la mai mult decat tarabe, desigur, dar ce e dragut p-acolo?

inca ceva, mai important chiar:) : lavi, din thassos se fac excursii cu vaporase (altceva decat ferry, adica chestii mai rapide) pe alte insule?

leea, pumba, helep?

mihaela 80, ai plecat din canare?


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput