Colectia de toamna - iarna 2005 (234)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Hai ca asta e tare de tot. Laudarosu'...

Poze cu noi 1 si 2
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


There are no shortcuts to happiness!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandra28 spune:

da, e un laudaros cateodata.....

by the way, vezi ca mi-a zis ca vrea s-o tina de mana pe sarah si s-o pupe! poate va pregatiti sufleteste nu vreau sa plecam nervosi de la circ!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara95 spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bic spune:

Xandra La Muti Ani! Sa fii fercitia si iubita. Si sanatate multa lui Vlad.
Am vazut eu pe Facebook ca e ziua ta, dar nu prea esti activa acolo, asa ca nu ti-am urat si acolo.


Smaranda Ioana, 3.11.2005
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75330" target="_blank">Povestea nasterii

www.askdrsears.com/html/2/T020100.asp" target="_blank"> Alaptati,
www.lalecheleague.org/bfinfo.html" target="_blank"> alaptati,
alaptati!

Cum se poarta un bebelus in wrap si discutia de pe DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Lavi , merci pentru sfat, le trimiteam mesaj si sa vedem ce rezolvam a fost Silvia la concurs? la canguras-la noi a fost azi la matematica si maine este la romana.

Feli , cu tata nu stiu ce sa spun, inca ma macina dar va trece-trebuie!
Cu unghia lui Mihai nu mai stiu ce sa spun, oricum acum el este operat la piciorul stang iar sarmele sunt la cel drept, asa ca speram ca macar la asta sa se rezolve!
ce diferenta de preturi in parc



Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil


Bucatareala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_alinus spune:

Fetelor acu pe innoptat ma macina o intrebare. Nu stiu cum sa o iau ( si la propriu si la figurat) pe miss la vaccin. Ca vineri e ziua cea mult amanata, asa ca'i musai. La celelalte vaccinuri n-am avut prea multe batai de cap, ca era mica si nu se exprima. Acuma insa nu stiu daca sa o mint sau nu. De fapt daca ii spun adevarul e in stare sa se agate de calorifer si sa urle pana vin pompierii, nu pot sa o urc in masina, nu pot nimic sa ii fac. Voi cum ati procedat?

Xandra sanatate strumfului!

XO, XO ( Gossip girl)

Alina si Amalia 17.11.2005

Amalia la 3 ani

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65487" target="_blank">Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

catutza a fost pe naiba la Canguras desi problemele de anii trecuti din culegere le-a facut pe marea majoritate (la mate). N-a fost ca a uitat sa-mi spuna in timp util cand se faceau inscrierile . Cand m-am dus eu alarmata sa vorbesc cu invatatoarea deja nu se mai puteau face inscrieri si a zis si ea ca-i pare rau de Silvi pt ca e buna la matem.

Bafta cu bulgarii!

Alinus in jur de 1 mai nu vom fi la Alba [:-(]
Vaccin: pai ce, stie ce-i aia vaccin?
Spune-i ca o duci la doctor pt consultatie si apoi ii spui ca nu stiai ca-i face si vaccin. Dar sa nu prinda frica de doctor, of!
Mykonos si Santorini, f frumoase ambele!
Eu iau o pauza de grecotei pt cativa ani (de musulmani pt si mai multi ani ) ca nu prea mi-au placut ca stil de oameni. Dar au o tara f frumoasa.

Xandra eu zic sa-i dai inainte cu Bioticsul cu constiinciozitate, si cu regimul si ai grija sa bea suficiente lichide. Daca e fara febra si stare generala buna nu are ce sa fie f grav, zic eu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Apropo de Silvia si informatiile pe care mi le da de la scoala, imi zice ieri ca se face tabara la vara, cu doamna, nu stie unde, nu stie cand, nu stie cat costa, dar e scumpicel, a zis doamna.
Apoi am mai extras de la ea ca e la munte, nu la mare, transportul cu autocarul, cazarea la vila, durata o saptamana iar pretul incepe cu 7.
Moment in care am sunat-o pe mama prietenei ei din clasa care stia de tabara de o saptamana dar in rest mai putine informatii ca mine. (Fiica-sa seamana cu Silvia la zapacenie si ne-spus-acasa de-aia cred ca s-au si imprietenit)
Asa ca punem info cap la cap, Mame-Detectivi SRL.

Daca la tabara nu mi-a dat detalii, ce sa mai zic de Canguras.

Altfel, azi i-a dus la Impartasanie cu scoala, era bucuroasa Silvia ca trebuia sa nu manance de dimineata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

si la andrei la gradi a fost azi "tura" de impartasanie
io-s bucurioasa ca la gradi a lor nu se ia vacanta (ma rog, doar 3 zile de PAsti).
auziti, stiti cand se fac inscrieri/reinscrieri la gradi?

o zi buna, fetelor!
ah, io-s varza, am citi azi-noapte o carte de vreo 600 de pagini (bine, "usurica", da' n-am putut-o lasa din mana )

c & andrei-ardei 14.11.2005 & cireshik anais 07.05.07

margele, zorzonele si briz-brizuri

margelute noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandra28 spune:

Din ciclul pe Vlad l-au napadit amintirile: a gasit aseara felicitarea pe care i-a dat-o Sarah cand a implinit 2 ani. Pe coperta scrie mare 2 si e desenat un baietel in pantaloni scurti. A dormit cu felicitarea la cap iar azi de dimineata o pupa. Cand l-am intrebat ce face a zis ca exerseaza, ca asa o va pupa pe Sarah sambata . Inutil sa va zic ca a insistat sa mearga cu felicitarea la gradinita ca sa nu se desparta de ea. O sa ne franga inima Sarah!

In alta ordine de idei, e din ce in ce mai busit la stomac. Ieri a facut de 5 ori

Mergi la inceput