*LMA!!* Puiuti de Randunici 2008!! (239)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nicol_conte spune:

Multam Naty! E camasa si vesta si i le-am adus din Italia, mi-au placut la nebunie cand le-am vazut...
..eu mai trag de timp ca m-a sunat mama si mi-a zis ca pitica a adormit(am lasat-o la ea aseara si am avut-o pe Alexia acasa)

Mami de Antonia(23apr2008) si Alexia(24aug2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

saracutu sebica ... sper sa isi revina repede si bine, si sa scape odata de atatea belele
am vazut si frumoasa lui nicol ... cu cipilica cu floricele, pozand in "automobilu'" ei

Liana, mami de Teo

"Invata din greselile altora, ca nu ai timp sa le faci tu pe toate" - Sigmund Freud

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:


Hello!
noi am ajuns tarzior acasa aseara, cu Mufa frant, dupa o zi de maaaare angajament, cu distractie la fantanile arteziene din fata primariei sector 2(de care nu s-a dezlipit o ora!!), iar apoi, o joaca cu hohote de ras cu cainele cumnatilor!si nu am mai avut chef sa deschid calculatorul, am stat cu iub sa-si faca unditele, ca a plecat de cu noapte la pescuit..pana acum nu prinsese nimic, desi sper doar sa ma pacaleasca.. o sa pun ceva poze mai tarziu, ca maraie piciul sa-l culc, trimit deocamdata cearsalul, si revin ca mai am poze de vizionat, la cafea!:))
ce frumos se jucau Andra si Adrian, copii model! si baietii frumosi ai nicoletei
cuscra-mea e tot mai zgarcita cu pozele..4??dar bune, aratati bine toti 3! nicxi Muffy nu are fontanela inchisa de tot, dar e miiiica..nu cred ca e bai, dar noua ne-a recomandat neaparat sa mergem la mare 12-14 zile anul asta..cu laptele, nu cred sa fie vreo problema! trebvuie sa bea zilnic, iar daca papa si mancare bine, eu as lasa-o in pace..
mihaam vazut citatele de anul trecut..si pozele, a crescut Luca si e tot mai dulcic!
am vazut si iulia la balaceala, varsatoare in toata regula! apropo, eu am visat acum spre dimineata, ca eram intr-un parc acvatic cu niste imeeense tobogane cu apa, unde prindeai o viteza ff mare, era senzational, ma dadeam in disperare!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Multa sanatate lui SURUBEL!saracutul,cate rele vin pe el!
Putere,mami Cata

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

hello

am citit si am vazut TOATE pozicile....SU-PER-BE!!!![olala]

am fost si noi ieri in Carol.....ma duc sa paun cateva pozici

IRINA
Mami fericita si implinita de Antonia
sufletel

www.flickr.com/photos/21646834@N06/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amira_roxana spune:

surubel sa te faci bine repede!
liana, cum mah asa, eu tot zic de o sapt ca mergem la ZOO si tu nu zici nik?! cred ca le-ar fi placut fetelor daca se vedeau, sa nu mai zic eu ce imi doream sa va revad
cuscra, frumos vis vreau si eu!
miha, superbe pozele si Luca si mai si
va pe toate, back to work!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

Salutare draga stol!
Cum vad ca deja ait aflat n-am gasit toat lucrurile bune cand m-am intors acasa....sper s ma linistesc si sa va povestesc cum a fost acolo( cum altfel decat MINUNAT?!)
SURUBUL SPER SA FIE BINE, SPER SA II TINA BRANULA SA II POT FACE EU ANTIBIOTICUL....sunt chioara de somn, mananc ceva si ma duc in pat!
Va pup pe toate!

Catalina, mami de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian(30.01.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

rox si mie imi pare rau ca nu ne-am vazut; tare mi-ar fi placut; chiar nu stiam ca mergi ... inainte de ziua teodorei si mai ales dupa nu am reusit sa citesc prea mult ... probabil mi-a scapat cand ai zis...sper sa mai avem ocazii


aici cateva poze de ieri cu noi

Liana, mami de Teo

"Invata din greselile altora, ca nu ai timp sa le faci tu pe toate" - Sigmund Freud

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

azi m-am cantarit, am slabit 2 kg in 2 saptamani, fara eforturi mari, ba chiar ff lejer, dar urmeaza mai drastic dupa Paste, ca-s pofticioasa tare si voi papa putin din toate!
gudinde o zi usoara!
am vazut si pozele superbe ale Claudiei, Rebecca o cocheta, ca de obicei, si gasca lui Razvi, ce petrece frumos cu baloane si muzica!
si Andra e o haioasa, cu tricou smecher, iar pozele 'papadie' sunt faine rau!
am vazut si baietii simonei la gradinarit si in leagan, ce distractie!
Tuchi, imi pare rau tare de Sebaceu...multa sanatate si putere tie, mami! insa ma bucur ca suntei acasa..
ia uite si bucalata de Antonia, ce seamana cu ta-su, tot mai mult parca!
am vazut si Teo de Liana la zoo,si ea si mami, doua dragute!imi plac balerinii rosii:) v-ati destrabalat si voi! cum ati ratat-o pe Amira?..

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

tuchi imi pare nespus de rau ca bietul sebica trece prin asa ceva; sper sa fie cumintel si sa ii treaca repede; imi inchipui cum te simti ... sa va ajute Dumnezeu sa treceti repede si bine peste asta

Liana, mami de Teo

"Invata din greselile altora, ca nu ai timp sa le faci tu pe toate" - Sigmund Freud

Mergi la inceput