*LMA!!* Puiuti de Randunici 2008!! (239)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

N-am facut inca cafeluta, am stat sa ma uit la poze ca eram nerabdatoare si curioasa.

Mihutza, super, super papadia lui mami!

Simo, am vazut puiutii la joaca, la leganute!

Ups, s-a trezit Rebe, am fugit...

mami de 2 minuni, Razvan si Rebecca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

Neata!!! Am facut pentru toata lumea
Am vazut o muuuultime de poze, mi-e si frica sa nominalizez, sa nu uit pe cineva. Mi-au placut puiutii in tinute de primavara, fetitele elegante foc, toti sunt dulci si frumusei.
Va doresc o saptamana frumoasa si plina de soare si, ca sa fiu in rand cu lumea, ma apuc sa incarc poze din week end


Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si de Luca Razvan(28.03.2008)


PARTY 1 AN
www.slide.com/r/gCNsr74Xkj9DOJL503EFc_02cclMlwuR?view=original" target="_blank">PRIMUL AN
www.slide.com/r/ngX7UTqy6j9-k1r0wHHBw6CafzclVMQ2?view=original" target="_blank">PRINTESA MEA


Doua lucruri trebuie sa le dam copiilor: radacini si aripi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Neata!
Am avut noapte de chin, cu muci, respiratie grea si probabil cosmaruri (s-a pus pe urlat minute in sir, cu ochii inchisi, ff greu am linistit-o). Am aspirat-o zdravan impreuna cu randunoiul, i-am pus Colargol, i-am dat si Nurofen si acum de dimineata e fata ca noua, ptiu, ptiu, nici muci nu mai sunt...
Totusi nu am mers la kineto pt ca e obosita, iar mi-ar fi plans ca naiba, iar muci...Dar pt cresa nu vad un impediment, de o ora stau si o observ si e f bine, asa ca ne luam zborul. REvin cand ma intorc

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
www.onetruemedia.com/shared?p=7f4020c8ca8fe8c9c90c20&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul an al Iuliei...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

Naty, probabil a fost berea rece. Sanatate Iuliei, poate scapati doar cu atat
Duamna Mimo, esti restanta raaaau la poze. Vreau sa vad micutul barbatel


Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si de Luca Razvan(28.03.2008)


PARTY 1 AN
www.slide.com/r/gCNsr74Xkj9DOJL503EFc_02cclMlwuR?view=original" target="_blank">PRIMUL AN
www.slide.com/r/ngX7UTqy6j9-k1r0wHHBw6CafzclVMQ2?view=original" target="_blank">PRINTESA MEA


Doua lucruri trebuie sa le dam copiilor: radacini si aripi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

hai ca am vazut si distractia lui Razvanel.. ce fain sa fii copil si sa prinzi baloane de sapun..off ce bine e sa nu ai nicio grija..

Naty mama lor de muci!



Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Pozici
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5211d37ef93faf418fe040&source=category&category_id=all" target="_blank">Povestioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

neata si de la noi ...au inflorit copacii si au "inflorit" si link-urile cu poze ... am avut de lucru azi noapte si azi dimineata .... fetite frumusele, elegante, zambarete sau botoase , baietei frumusei, harnicuti, jucausi ... numai copii frumosi ....am vazut ca ne-am intersectat fara sa stim cu rox si amira la gradina zoologica ieri ....
poate punem si noi niste poze ... -ici la randunici si puiutii mici si sa aveti o saptamana frumoasa si fara bolesnite

Liana, mami de Teo

"Invata din greselile altora, ca nu ai timp sa le faci tu pe toate" - Sigmund Freud

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Am venit. Cand am pus-o in masina si i-am zis ca mergem la cresa, a inceput sa-mi faca "pa" cu mana . Acolo se pusese pe bocit dupa mine dar pila mea bucatareasa i-a aratat pe un oarecare Matei care lipsise sapt trecuta si nu s-au cunoscut pana acum si gata, i-a trecut boceala
Fetelor, m-a sunat Tuchi si din pacate nu cu vesti bune, deloc. In lipsa ei Sebi a facut iar otita, dupa 2 zile de antibiotic avea inca febra peste 38, s-a dus cu el la Grigore Alexandrescu la ORL unde i s-a gasit si amigdalita pultacee si i-a retinut in spital. Asta e tot ce stiu, ne-am intrerupt ca nu mai putea vorbi, o sa ma sune iar ca vroia sa ma roage ceva...

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
www.onetruemedia.com/shared?p=7f4020c8ca8fe8c9c90c20&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul an al Iuliei...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicol_conte spune:

Neata si de la noi!

Imi pare rau de Sebul lui Tuchi, off..mititelul, cat o sa mai traga cu otitele astea asta?..

Am vazut TOATE pozicile si TOATE FILMULETELE cu puii de randunici, cu familiile lor frumoase, care mai de care mai frumosi si mai dragalasi si mai bine imbracati...nu am timp sa nominalizez ca ma grabesc sa plec s-o scot pe Antonia afara, vreau sa profit sa stau cu ea si astazi ca de maine iau matza de coada...nu pot sa va zic despre ce e vorba ca daca nu-mi iese , macar sa nu ma fac de ras...dar eu cred ca o sa fie bine si atunci o sa ma dau mare

Antonia e in continuare cu muci si cred ca au inceput sa o chinuie si dintii, ca doar am facut pauza de dinti vreo 3 luni. E in greva foamei ,nu mananca aproape nimic. Am uitat sa va zic ca saptamana trecuta cand am fost la dr am cantarit pitica si avea 10,800kg.

Fug..



Mami de Antonia(23apr2008) si Alexia(24aug2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicol_conte spune:

Priviti si pe frumoasa mea(scuzati decorul)

Mami de Antonia(23apr2008) si Alexia(24aug2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Nicol, nu te intrebam nimic-nimicuta, doar iti tinem pumnii si de ras nu te vei face oricum. Important e ca ai curaj si initiativa si din asta sigur trebuie sa iasa ceva bun! Iar frumoasa ta (ce geaca misto are!!!) incepe sa fie, dupa mine, o combinatie perfecta intre tine si randunoiul tau...
Am vorbit din nou cu Catalina, cica urechea lui Seb de fapt e ok dar are amigdalita aia si va trebui sa faca antibiotic intravenos pe braunula, acasa. Cica in Grigore Alexandrescu era o jale de nedescris...copii gramada cu infectii, unii internati de 2 saptamani...sa fereasca Dumnezeu!

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
www.onetruemedia.com/shared?p=7f4020c8ca8fe8c9c90c20&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul an al Iuliei...

Mergi la inceput