*LMA!!* Puiuti de Randunici 2008!! (239)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

mihu, superbe pozele... si cele cu Andra printre flori, si cea cu tati de mana si cea... si cea... cat toate-s extraordinare! si atmosfera din ele!

Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

Viata in 3 + La 2X9 luni
Luca creste
Miha scade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

hai ca am aparut si eu,am facut un dusulet repede,trebuia sa-mi fac baie si pe cap dar mi-a fost lene ,imi trebuie mai mult timp si nu mai am chef acum..andru cat a fost de obosit a adormit de abia pe la 11 fara 10..cred ca din cauza oboseli a fost matait ,nu a baut nici tot lapticul...a super misto in parc ,a mers prin tot nisipul ,a papat si un picutz nisip,s-a dat cu balansoarul,pe ratusca,s-a suit in trenulet,s-a jucat cu mingiutza lui si a lui Mihaitza..in sfarsit ne-am cunoscut si noi ...ce mult ma bucur..zoze e super ,mi-a placut desi am schimbat cateva vorbe pt ca noi eram pe picior de plecare...de mihaitza nici nu mai vorbesc e copiutza lui zoze...sunt niste frumosi...


am inceput cu noul capitolas...
nicol sa scape matei de mucisori repede si tie iti doresc o saptamana minunata

mihap am vazut pozicile ... si spor la citit...

gudine te pup si eu si sper sa nu fi fost f grave problemele de familie..

clau si ma bucur ca v-ati simtit bine... prima postare nu merge...super pozele..ce bine e la tati pe burtica si ce bentiza frumoasa am...iar cele din parc sunt super ...razvanel e un scump... am perdea ca a ta

am vazut o balacica mica la baitza... ce scumpa e...

si o mutritza mica careia ii e frica de caine...daca ar avea ochii albastrii parca ar fi andrei...in multe poze seamana cu el,cu fata micutza,cu nasul carn,urechiusele clapauge... e o scumpa...printre flori e si mai scumpa..

amira felicitari sotului ...

adriutza ce scumpa e andra cu bentita loz...adrian f iute de manutze pana la urma a luat toate carticelele si s-a supalat frumusica mica..am citit faza cu catelul..off adrian mic..stiu ca erau lacrimi de fericire... nu am specificat eu sunt de vina..

simo ma bucur sa vad ca sunteti mai bine si spor la treaba ..eu am noroc cu socrii ca fac ei,defapt nu fac ei ca nu au timp ci pun un om sa sape,etc...de flori ne ocupam noi dar de gradina ,facut curat prin gradina pun pe altcineva..

nicoleta ce ochi frumosi ai tu acolo

bubu multa sanatate puiutzilor tai

am vazut si amira scumpa la zoodespre baut lapte nu vad de ce sa nu-i dai...nu e o varsta cand trebuie sa te opresti...eu vreau sa-i dau lapte cat mai mult,bineinteles ca lapte praf o sa-i dau pana la 2 ani ...sper apoi o sa-l trec pe lapte de vaca..as vrea sa bea lapte in fiecare zi...ta'su a fost bautor de lapte,si cand era student isi lua lapte cu el in sticla de 2 l...tin minte ca a venit o data cu lapte intr-o sticla de 2l si sticla era maro pe fund...i-am zis ce naiba mai maica ta a pus laptele in stclia murdara..el rade si zice nu mai e cu cacao......deci cat mai mult lapte ca e sanatos...despre fontanela nu stiu f multe cred ca pana la 2 ani ar trebui sa se inchida de tot...a lui andru e apropae inchisa...

giani mie mi s-a spus sa schimb sticla de vigantol pe fiecare luna...cica expira apoi...

pup acum am si eu poze din parc dar o sa pun maine ca acum nu mai pot ..merg la somn ...va pup si va doresc o nopate linistita cu bebei linistiti fara febra,tuse ,nasucuri infundate si fornaite...











RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://family.webshots.com/album/570074746HPOtHR


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

ce faza! citesc in paralel, la randunici si la puiuti si am ajuns la o postare unde se vorbea fix de sticluta de vigantol, am crezut c-am incurcat borcanele si ca e momentul sa ma duc sa ma culc ca nu mai controlez site-urile

in 13.04.08, zice bubu
Da, odata desfacuta sticluta cica isi pierde proprietatile.

si acum 5 minute ramo
mie mi s-a spus sa schimb sticla de vigantol pe fiecare luna...cica expira apoi...

Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

Viata in 3 + La 2X9 luni
Luca creste
Miha scade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

oricum e cazul sa ma culc ca maine e de mers la serviciu

Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

Viata in 3 + La 2X9 luni
Luca creste
Miha scade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

randunimea
NB


Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

Viata in 3 + La 2X9 luni
Luca creste
Miha scade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Hi, hi, ce tare esti Miha! ma amuz cum ma citezi , sa-mi dai si mie link cand nasc eu Zoze se ocupa de citate si vad ca acum si tu

Mai...tare suparata sunt ca nu vrea Stefu nici macar lapticul , n-a papat nimic la culcare...a mancat pe la 7 juma de banana cu 2 linguri de orez si o lingura de branza de vaci, f. bunita...si atat...

Am vazut pozici cu Rebe, mami si tati, cu Razvan nu merge linkul...cu Luca...cu Andrutza vad maine
Ma duc la nani...

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

de Ieri si Azi

Am vazut toate pozele(in sfarsit) si filmuletele!Concluzia e:Avem niste copii minunati,toate Randunicile!Sa le dea Bunul Dumnezeu sanatate si noroc in viata!

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Oana,stiu ca ti-e greu sa vezi ca nu papa mai nimic Stef!Dar asa e de la boala!Sam nu manca nici mancare,nici nu bea laptic.si asa a tinut-o vreo 3 zile,de nu se mai putea tine pe picioare!Uite,Stef mananca ,chiar daca e mai putin,dar mananca.Saracutii nu pot sa pape!Multa sanatate

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Gudinde am vrut sa zic de la mesajul trecut dar nu mai vroia Andra sa ma lase sa scriu: ce ti-e si cu copii-n ziua de azi.. asa e sunt ca niste bureti si absorb tot.. as fi curioasa sa o vad cum arata

Miha
Ramo bv de intalneala si plimbareala.. poate ne vedem si cu voi cand venim in CV.. cu Zoze stiu sigur ca ma vad ..mai mergem la papanasi?
Simo ce priviri blande au baietii tai.. stii nu? ma bucur sa vad ca a ajuns primavara si pe la Brasov...
Bubu ici la Steful vorbacios!


Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Pozici
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5211d37ef93faf418fe040&source=category&category_id=all" target="_blank">Povestioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Neata crenguta, am trimis Razvanelu' la scoala si acum fac cafeluta.

Hi, hi , ce-oi fi facut cu link-ul cu distractia lui Razva! Mersi fetelor ca m-ati atentionat, pun acum din nou...cred ca eram obosita ieri dupa atatea plimbari.AICIdistractia de ieri a lui Razvanici.

Acum dupa ce fac cafeluta vizionez pozele noi de la Mihutza si de la Simo.

Si multumesc frumos de aprecieri , sunteti intotdeauna niste dragute.


mami de 2 minuni, Razvan si Rebecca.

Mergi la inceput