*LMA!!* Puiuti de Randunici 2008!! (239)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Liana am uitat de ochelari! superbi! de unde i-ati luat, ca as vrea si eu ptr Muf..desi nu stiu daca ar sta cu ei la ochi..

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

gata, am reusit si am pus poze pentru cine vrea sa ne vada...vedeti ca sunt cateva si pe pagina nr. 2

http://www.flickr.com/photos/21646834@N06/

IRINA
Mami fericita si implinita de Antonia
sufletel

www.flickr.com/photos/21646834@N06/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Chiar ca e superbisima Teo !ce tare e cu ochelarii!si Antonia e asa de bucalata si de domnisorica!
Luny,si eu am slabit 7 kg!dar,mai am destul de dat jos
Cami,hai cu pozele

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

da luny, ne-am rastrabalat ....BRAVO pentru kg in minus...la cat mai multe in minus, si cand dai jos din ale tale iti trimit sa dai jos si din ale mele ... ca nu prea pap dar se pune de zici ca respir drojdie ... ar trebui sa fac abdomene, sport, dar sunt lenesa la asta, nu-mi place, recunosc ... si reteta de slabit pentru lenesi, chit ca nu papa ei prea mult, eu nu cunosc

Liana, mami de Teo

"Invata din greselile altora, ca nu ai timp sa le faci tu pe toate" - Sigmund Freud

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

am vazut poze cu Teo este scumpa rau....poza cu pelicanii mi-a palcut cel mai mult!!!

Luny si eu i-am luat Antoniei ochelari de soare dar sunt cu bleu ca asa am gasit...i-am laut de la Z

IRINA
Mami fericita si implinita de Antonia
sufletel

www.flickr.com/photos/21646834@N06/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bitza037

gata, am reusit si am pus poze pentru cine vrea sa ne vada...vedeti ca sunt cateva si pe pagina nr. 2

http://www.flickr.com/photos/21646834@N06/

IRINA
Mami fericita si implinita de Antonia
sufletel

www.flickr.com/photos/21646834@N06/" target="_blank">poze

Wow,ce frumusica e Antonia!si cate flori minunate...la noi nu a inflorit nimic!

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

Simo multumim....pai vino la noi in vizita!!!!

IRINA
Mami fericita si implinita de Antonia
sufletel

www.flickr.com/photos/21646834@N06/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Am vazut si Antonia Bitzuluinei, scumpa de ea,ce bine va sta intre floricele!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

am vazut antonia floricica intre flori .... superbe poze ... ce elegantuta e , si ce frumos pozeaza cu mami intre copacii infloriti...

luny eu de la mothercare i-am luat ochelarii... iti dai seama ca nici teo nu sta cu ei ... cu lupte am reusit sa ii pun si sa fac poze ... la mai multe magazinute de copii am vazut ochelari; vad ca bitza i-a luat la buburuza de la Z....cred ca si la debenhams am vazut, daca nu ma insel....ce tare ar fi mufy cu ochelari

oaaaaau, simo ....7kg ? BRAVO ...vreau si eeeeeeeeu , ca nimic nu ma mai incape, si ma simt asa aiurea, parca nu sunt eu... de mancat ...mananc din joi in pasti cate putin, dar sunt lenesaaaa, nu fac sport (in afara de cel cu teo ) ... da' nu va invidiez, sa stiti ... va admir ... si va doresc sa ajungeti la greutatea dorita, ca e asa rau sa nu te simti in pielea ta ...

Liana, mami de Teo

"Invata din greselile altora, ca nu ai timp sa le faci tu pe toate" - Sigmund Freud

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicol_conte spune:

Am vazut pozici cu Teo de Liana scumpa foc,ce ochi negri are fata, da nu-mi dau seama cu cine seamana , imi pare ca aduce cu amandoi ..
In schimb Antonia de Bitza imi pare ca seamana leit cu maicasa..mi-a placut poza din mijlocul lalelelor...si alea cu zarzari..toate

Luny am citit ca vrei sa te apuci de intarcat Mufarinul..incerca sa incepi actiunea asta cand e luna in crestere, eu zic ca ai mai multe sanse sa decurga totul cat mai ok; sa nu razi de mine, dar eu de multa vreme ma ghidez dupa asta in actiunile importante, si chiar cand achizitionez lucruri mai de valoare; pana acum s-a dovedit ca ce-am cumparat in perioade cu luna in scadere s-au cam stricat..(etc...)...sa fie coincidenta...nu cred. Daca te intereseaza,fazele lunii le gasesti pe www.vremea.com ...de exemplu, urmatoarea perioada cand intra luna in crestere va fi dupa 25aprilie...zic si eu, tu nfaci cum vrei, mai ales daca nu crezi in chestiile astea..

Mami de Antonia(23apr2008) si Alexia(24aug2005)

Mergi la inceput