Toate forumurile Timp liber pentru minte, suflet, trup si ochi  Sufletul credintei

Emma este iubire!

(8 voturi)
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 100
ioana_mada
ioana_mada

74 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiioana_mada Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
Aida,D-zeu sa va apere de-acu de necazuri si tristeti si minunea mica,Eric,sa fie sanatos si sa va ajute sa mergeti mai departe.
Dulce Emma,vegheaza asupra greu incercatilor tai parinti si spune-le ca vrei sa se bucure cu toata fiinta lor de fratiorul tau.Ma gandesc la voi si va trimit gandurile mele cele mai bune.
Mergi la inceput

mama42

170 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui mama42  Trimite mesaj yahoo luimama42 Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
Sunteti minunati!
Plang si rad de dragul vostru si ma bucur ca de propriul meu bb care e fix cu 2 luni mai mare decat Eric :-) Multe binecuvantari!
Mergi la inceput

membru veteran aidaciolac

11706 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite aidaciolac un Mesaj Privat  Reply with Quote
6 luni
Au trecut 6 luni iubire fara sa te aud si fara sa iti vad chipul (decat in filmulete si poze) si este greu , imperios de greu.
Intre timp s-a nascut si fratiorul tau si e asa urlacios cum ai prezis , dar stiu sigur ca daca ai fi aici ar fi mai linistit. De multe ori ii zic ca daca ai fi aici l-ai boscorodi la cat urla , dar poate ca tu ai stii cum sa il impaci.
Nu am mai visat nimic cu tine si nu imi place.
Dupa ce Erik s-a nascut si am ajuns acasa , catelusul tau a murit oare e cu tine?
As avea atatea sa iti spun am avea atatea de facut. Anul trecut erai inca pe picioare si in plina verva. Imi e foarte dor de chitaiala ta care ne umplea casa si inimile. Boala aia nenorocita ne-a abatut atentia de la ce era important ... si cate nu ar fi de zis. Dar ce folos?
Te iubesc fetita mea si imi e dor de tine Emma draga , sau Kissyleata asa cum iti placea sa iti spunem.
6 luni departe de tine

Aida ...
Poze cu noi
Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine
Mergi la inceput

nikole

3007 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luinikole Adauga semn de carte la raspuns Trimite nikole un Mesaj Privat  Reply with Quote
Of Doamne Aida

si muuuulta forta mamica draga...

Nikole, mami lui Albastrel(4.08.2007) si fericita 15+cu posibil...Maronel
"To born, to live, to die, to reborn and to keep progressing. That is the law"
Allan Kardec
Mergi la inceput
monicel
monicel

37 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui monicel  Trimite mesaj yahoo luimonicel Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
Aida,mi se rupe sufletul in doua cand vad ce scrii.Ma gandesc tot timpul la voi, la EMMA(chiar zilele astea am privit iar filmuletul acela cu ea)si simt o durere pe care in viata mea n-am simtit-o.Pai daca eu simt asa ceva.....tu, draga mea,nici nu pot sa-mi imaginez ce lupta se da in tine cu fiecare zi care trece.Dar din pacate nimeni nu mai poate face nimic, decat Dumnezeu sa te intareasca sa mergi mai departe.
Te imbratisez cu multa dragoste si ma rog ca sa o simti pe EMMA cat mai aproape, sa-ti apara in vis in fiecare noapte.

Monicel, de doua printzese:Beatrice-Iulia(8.05.2003) & Sandra Luiza(11.07.2006)
Mergi la inceput
monica-elizabet
membru veteran monica-elizabet

18590 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui monica-elizabet Adauga semn de carte la raspuns Trimite monica-elizabet un Mesaj Privat  Reply with Quote
Aida si te imbratisez strans, strans de tot
Dumnezeu sa odihneasca in pace pe puiuta ta draga...Emma
iar tie sa-ti dea putere si liniste si vise frumoase cu printesa ta
si pe urlaciosul "foca" mic si grasunel

monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Prajituri si papa bun 2
Papa de post

Mergi la inceput

adelyna

706 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite adelyna un Mesaj Privat  Reply with Quote
Aida, un pupic si o rugaciune pentru sufletul tau de mama atat de incercat.Stiu ca nimic nu iti va putea umple acest gol,offf mi-e asa greu sa-mi gasesc cuvinte care sa te linisteasca macar putin...
Ai doar incredere ca nimic nu e intamplator si Emma e mereu langa tine,iar mangaierea ei o vei simti de cate ori iti este greu.

Natalia Ioana (13-08-2002)si Noemi Antonia(31-03-2007)
Noemi 2 ani
Mergi la inceput
a_alinta
a_alinta

1996 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite a_alinta un Mesaj Privat  Reply with Quote
aida, si vor fi 12 luni departe de iubirea ta, si apoi vor fi mereu alte luni care trec si fac parte din viata noastra trecatoare!
aveti grija de sufletele voastre , ai grija de eric ( care e un SCUMP)
si incearca sa traiesti o viata care nu il va impovara pe fiul tau.
el e un dar de la Dumnezeu, sa va aline, sa va ajute sa mergeti mai departe..
aida, drumul tau e lung, viata cateodata ne loveste atat de tare!... dar atata timp cat stii care e drumul tau va fi bine!

si nu uita niciodata ca emma e acolo sus si vegheaza!

alina
Mergi la inceput
sirimie
sirimie

8324 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui sirimie  Trimite mesaj yahoo luisirimie Adauga semn de carte la raspuns Trimite sirimie un Mesaj Privat  Reply with Quote

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)

Am blog si poze in album
Diferenta intre cum este si cum ar trebui sa fie

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro
Despre Andrei

Mergi la inceput

motanik

6149 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luimotanik Adauga semn de carte la raspuns Trimite motanik un Mesaj Privat  Reply with Quote
Aida

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput
Pag. din 100 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com