Emma este iubire!

Raspunsuri - Pagina 65

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adelyna spune:

Off Aida,nu am cuvinte sa-ti mai scriu,doar imi imaginez cat plange sufletul tau si al celor care au fost langa Emma.Noi suntem aici si suferim alaturi de tine.Nu sunt doar cuvinte,imi vine sa urlu de cate ori citesc ce scrii.
Te imbratisez si o sa ma rog mereu pentru voi.

adelina si piticii
Noemi 2 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymum spune:

aida .
cum creste burtica?



un pup emmei.


Alex, hai la mama! Cand sa vie... ? Repede sa vie...
www.feminitate.org/" target="_blank">A fi femeie------Amintirea cea mai draga mie------Poze noi cu maruta mea
Cate putin pentru Casa Domnului: sa ajutam biserica Sf. Atanasie Patelarie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

zbor lin, licurici drag si frumos.



_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil creste in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Citeam ce ai scris Aida zilele trecute ca Emma nu accepta ca viata e scurta si mi-am amintit ce am scris despre Printesa de Miorlau in duminica Pastelui.
Sunt unii oameni mai aproape de sfintenie decat altii, sunt oameni care-si asuma sa repare sau sa rascumpere greseli si sa ispaseasca pacate. Emma e unul din sufletele mari care si-a ales aceasta cale. A facut-o la inceputul drumului, a avut motivele ei mai presus de intelegerea noastra. Pe ea o vrea Domnul aproape de el. Pe ea care a cunoscut atat de bine si copilaria frumoasa, si cea chinuita, si joaca si suferinta si dragostea netarmurita a mamei si indiferenta oamenilor. Pe ea cea care a trait putin dar atat de intens, pe ea care in cativa ani a trait vietile multora.
Aidule, iti sarut mainile tale de mama,
Emma, iti sarut amintirea de inger frumos

Fa Doamne o minune !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emag spune:

Emma, sufletel frumos, si un www.albumdefamilie.ro/pics/1220216400/2907_500.jpg" target="_blank">un camp de flori pentru tine.

Aida, ,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Emma puiut mic,scump si drag ma voi ruga maine pentru odihna sufletelului tau ....Bunul Dumnezeu sa te aibe in paza Lui!
Dormi in pace sufletel!

Varsta Maya Maria (19.09.2006)
Povestea zanei Maya Maria
Poze cu noi
TIMISOARA,IMPREUNA!

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui licurici

www.onetruemedia.com/shared?p=71585c4d21b636217c488f&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete cu noi

"Fericirea este o minge de fotbal,cand este aproape o lovesti cu piciorul,cand este departe alergi dupa ea!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:



Emma draga te iubesc cu tot sufletul si toata fiinta sufletul meu drag , ai grija de tine mami si fi buna si dragastoasa cum numai tu stii sa fi. TE IUBESC!
...


Aida ... 22+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Scumpa Emma...

Azi, se implinesc 40 de zile, de cand ai zburat...
Fie-ti mereu zborul lin...
Te rugam, noi toti, sa ai grija de mami si de tati...si de sufletelul ce va veni...
Nu te vom uita niciodata, copil bun!
Vei ramane mereu in inimile noastre, ca un gand bun, ca o raza de soare, ca o ploaie de vara, ca o petala de trandafir purtata de vant...

Te iubim..te vom iubi!






www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet Povestea unui Licurici!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emag spune:

Emma, puiut, din lumina si dragostea in care esti, trimite mangaiere mamicii tale...

Aida, Mamica frumoasa, te imbratisez cu tot sufletul.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Aida, suntem alaturi de voi

Emma e mereu in gandurile noastre,

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput