Copii din 2002 *58* Dormi in pace, ingeras Emma !

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Francisca spune:


LA MULTI ANI, ANDY!

Sa fii sanatos si fericit alaturi de surioara si parintii tai, sa fii iubit si viata sa iti fie senina si plina de bucurii!

Petrecere frumoasa si multe, multe surprize placute!

Laura, felicitari ai baiat mare


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Francisca spune:



Katty, multumim pt. a fost foarte buna

Gabi, prin cate peripetii ai trecut
Doamne ajuta ca s-a terminat cu bine
O dulce pe frumoasa Isabella si pe fratiorul ei mai mare

Sa aveti o zi superba!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aliclara spune:

Laura, sa-ti traiasca baiatul si sa-ti aduca numai bucurii in viata!
Felicitari Dodo-pui, sa-ti traiasca printesa.
Clara a reusit sa raceasca un pic, adica un pic de behaiala, cu un pic de nas mucios. Acum e mai bine.
Am vazut ca vorbeati de dintisori. Noua ne-au cazut cei doi de jos, singuri (unul cand a deschis o sticla cu dintii si altul la masa de Sf Mihail si Gavril).
Sta acasa cu soacra mea, mai ii vin verisorii, care din pacate unt prea mici, si se mai joaca cu ei, mai iesim seara cu bicicleta sau rolele.
Off topic:Am si eu o intrebare, deoarece la subiectul legislativ nu am primit raspuns. Stiti cumva vreun avocat care sa practice dreptul familiei, sau care sa imi poata face-contra cost- o cerere pentru a putea demara adoptia sa o trecem pe numele sotului pana incepe scoala? Eu am gasit la diferite firme niste tarife martiene. Daca asa este peste tot nu am nimic impotriva, dar prefer sa mai investighez.
Pup toate mamicile si toti "copilotii" de 2002. O saptamana superba.

Fiecare sut....e un pas inainte!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Azi de ziua baietelului meu iubit va invit pe toate la....va multumesc Cris,CristibaD,Katty,Francisca,aliclara va de o mie de ori

Eu ma simt ..baiatul meu e mare,sunt mandra de el,il iubesc de mor si va spun ca inima mea e plina de fericire cand ma uit la el si la Alexia.Ma intreb cum au zburat anii,dar sunt bucuroasa ca D-zeu mi-a dat un copil ca el si-i multumesc in fiecare zi ptr minunile de care ma lasa sa ma bucur.

Va doresc tot binele din lume voua si copiilor vostri...sunteti mamici minunate cu copii minunati


sunt un pic emotionata .Va multumesc ca sunteti alaturi de noi


laura, andy (07.04.2002) &alexia(14.09.2008)
Alexia
Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Moama, Laura, ce bucate minunate, multumim de tratatie!!! Eu doar un pepsilica, ca tin post!
Te cred ca esti in al noualea cer...si eu as fi, si eu sunt emotionata la fiecare aniversare a lui Andrei! Petrecere frumoasa!
Faceti ceva la gradinita? In weekend?



Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13

Emma INVINGE cancerul!

"O lumanare nu pierde nimic daca aprinde alta lumanare..."
"Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp..."
"Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Katty...facem si la gradinita,si la un club ptr copii din oras...asta a fost cea mai mare dorinta a lui,asa ca i-am indeplinit-o si acasa noi de noi familia.Sper sa se simta el bine

Sunt intr-o mare graba si agitatie ,mai am o suta de lucruri de rezolvat si sunt singurica

laura, andy (07.04.2002) &alexia(14.09.2008)
Alexia
Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

La multi ani ANDY!!! sa fii fericit si sanatos, sa iti bucuri parintii si sa-i iubesti, la fel si pe surioara!! Laura, sa-ti traiasca flacaul!

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

La multi ani, Andy !
Sa cresti sanatos si voios, alaturi de surioara ta si
mandrii vostri parinti !
Felicitari, Laura !
Sa va umple mereu sufletele de bucurie, ca si pana acum !
Petreceri super faine si daruri pe masura !


Revin maine, ca sunt pe .




Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Scorpiutze

Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13.

Emma INVINGE cancerul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

LA MULTI ANI, ANDY!
Multa sanatate si mult noroc!
Felicitari, Laura! Sa-ti traiasca si sa-ti aduca numai bucurii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns khristin spune:

Am venit si noi de la vaccin si am scapat cu bine...rasuflam si noi usurati de intepaturi pana la un an. Oricum urmatoarea vizita la doctor este la 9 luni.

Laura, LA MULTI ANI pt. Andy , sa creasca mare si sanatos si sa aiba o petrecere superba unde sa se simta super . Asteptam sa ne povestesti Nu-i asa ca e minunat cu doi copilasi ?

Cristina



le bébé Chris Anthony

noi, www.flickr.com/photos/khristin107/sets/" target="_blank">poze mai noi si AOB

“Arguing with a student is like mud wrestling with a pig – you both get dirty and the pig likes it".

Mergi la inceput