Sunt amanta

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns martie spune:

Tipa asta are 20 si ceva de ani... Hmmmm... Taci ca e Xio, cu alta palarie!

Ca nu prea sunt personaje de 20 pe-aici..
Zic bine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitzinuca spune:

well, Natasha, si acu' tot in panta e roata aia, believe me :(

b

"Fericirea nu are valoare daca nu e impartasita."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasha_Pisi spune:


Pitzinuca ... Refuz sa cred asta :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

martie, esti rea, total rea, Xio are moralitate in ea, nu se compara. Ca are ochelari roz, e alta poveste!

Citat:
citat din mesajul lui martie

Tipa asta are 20 si ceva de ani... Hmmmm... Taci ca e Xio, cu alta palarie!

Ca nu prea sunt personaje de 20 pe-aici..
Zic bine?

Martie & Bebica & maimuta Sara





Emma Invinge cancerul! Inaltam ruga fierbinte miercuri, 25 martie, ora 12 ora Romaniei, ora 6am ora Canadei!
Doamne'ajuta!
http://maru-incotro.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenyy spune:

Fomalhauti,scuze ca intervin,dar nu cred ca ar trebui sa-ti faci probleme...totusi,tine de cei 7 ani de acasa,si dupa cat te-am'citit",cu siguranta fiica ta ii are din plin...tine de educatie pana la urma urmei...Natasha,ca ai 21-22 de ani,tot nu-ti gasesc scuze,si dupa tot ceea ce ne insiri si balmajesti,ori esti pusa pe glume,ori ai probleme serioase dragutza...Nu as vrea sa fiu in pielea ta,pacat,mare pacat...pacat de tine,ma refeream...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martie spune:

Maru, sper ca glumesti... cu "Esti ..asa si pe dincolo", te asigur ca e 100% gluma, de altfel i-am scris si PM, eu am luat-o de multe ori in balon pe Xio, dar ne "iubim" pe forum asa... in felul nostru. Si mi-a placut de ea ca nu tine suparare si e si mistocara..

Repet, sper ca glumesti..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabytza25 spune:

fetelor, ia uitati-va cam cu o pagina in urma ca a aprut un user nou anna23 (sau asa ceva), care ii tine partea natashei... cand a vazut ca toate forumistele ii sar in cap... nu vi se pare dubios??? mi-am permis sa raportez la moderator situatia! voi ce ziceti... dam o ???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasha_Pisi spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anna23

Si eu sunt in aceeasi situatie cu Natasha...Mi-am acceptat cu greu "statutul" de amanta,dar asta este...se intampla sa iubesti atat de mult pe cineva incat sa fii dispusa sa il imparti.Am vazut ca unele dintre voi v-ati pus intrebarea(logica de altfel)de ce nu divorteaza domnul ca sa fie cu Natasha...Ei bine,nu stiu eu care sunt motivele lui,dar le stiu pe ale iubitului meu si credeti-ma ca sunt motive bine intemeiate.As vrea sa le pot scrie aici,poate intr-un fel l-ati intelege,dar stiu din surse sigure ca una dintre voi doamnelor este sotia lui...asa am aflat eu de acest forum....Si chiar daca multe dintre voi sunteti tentate sa ne credeti pe noi amantele femei lipsite de scrupule,nu toate suntem asa...Deci n-o sa insirui aici motivele lui pentru care nu divorteaza pentru ca n-as vrea sa pun pe nimeni in situatia de a se regasi in fiecare dintre acele motive,situatii etc.Dar ganditi-va cate motive pot tine doi oameni alaturi desi nu se mai iubesc,desi si-au pierdut respectul unul pentru celalalt,desi nu mai au viata de cuplu.Nu numai banii si un copil tin doua persoane alaturi...Un tata responsabil va sti sa isi educe copilul,sa il creasca frumos chiar daca divorteaza de mama lui.Sunt atatea perechi care au stiut sa ramana prieteni si dupa divort...Iar banii... nu cred ca asta il tine pe iubitul Natashei alaturi de sotia dansului...Daca a stiut sa isi faca o afacere,daca a stiut sa castige bani,o va face si dupa un eventual divort si isi va reintregi conturile bancare si dupa un partaj.In viata se intampla si lucruri mai grave,sunt multe nenorociri care se pot intampla si care ii tin pe soti legati doar de un act,in timp ce unul din ei isi cauta fericirea in compania altcuiva...O seara placuta!

wow!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasha_Pisi spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabytza25

fetelor, ia uitati-va cam cu o pagina in urma ca a aprut un user nou anna23 (sau asa ceva), care ii tine partea natashei... cand a vazut ca toate forumistele ii sar in cap... nu vi se pare dubios??? mi-am permis sa raportez la moderator situatia! voi ce ziceti... dam o ???

Nu inteleg la ce te referi.... Daca insinuezi k suntem una si aceeasi persoana chiar rog moderatorul sa verifice :)
Anna bun comentariu,ai perfecta dreptate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martie spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anna23

dar asta este...se intampla sa iubesti atat de mult pe cineva incat sa fii dispusa sa il imparti.


Eh, da... Corect! Dintr-o afacere buna, e bine sa ai si 5%.

Mergi la inceput