Sunt amanta

Raspunsuri - Pagina 47

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Fania spune:

Pana la urma la ce se refera subiectul postat????
Vad ca ati reusit performanta de a scrie un roman (n-am avut recunosc rabdarea sa citesc din urma)si chiar nu-mi vine sa cred cat ati dezvoltat un subiect initiat de pitipoance.

[poze]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

mai am de citit 15 pagini , dar nu ma pot abtine:

1. sunt singura care crede ca Pisi Natasha nu are amant si isi cauta amant (si) pe DC?

2. sunt singura care o uraste pe Conchita (glumaaaa!!:)) datorita formarii opiniei pro-Pisi mica, necajita si naiva?
Sa fim seriosi, tre' sa ai ceva sange-n tine, ca sa aterizezi taman pe DC si sa-ti depeni povestea de amanta si apoi sa stai la povesti cu nevestele...
For god's sake, exista jdemii de forumuri unde poti sa spui nestingherita "fata, mooor, esti cu capu', cum sa-i spun sa divorteze, daca are copil si nevasta-sa a zis ca se sinucide?"

Da' daca tineti neaparat sa o mangaiati pe crestet si sa-i dati sfaturi si lectii de morala pe care nu le doreste, io va urez supces .

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !


Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitză" :-)) - din jurnalul unei mămici de băietel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liliana82 spune:

apucai sa citesc pana la pagina 15 . Nici prin gand numi trecea ca notiunea de "amanta"poate sa fie alta decat "relatie de fun" si sa dureze mai mult de 3 luni. si culmea sa mai fie si publica..Adica sa te stie toata turma ca esti amanta lu cutare...Prima pisi e naiva indragostita. dar are sanse de recuperare.. a doua , anna tot naiva si indragostita dar si rea..( are un loc rezervat la psihiatrie) Legat de astfel de drame , imi aduc aminte de o prietena a sorei care dupa ce a murit respectivu in acident si bineintels ea aramas fara sponsor ( macar aia era intretinuta ) si nevastasa vaduva , ea a ajuns la psihiatrie cu depresii grave iar sotia sa recasatorit ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Bei...voi nu vedeti ce fac fetele astea???
Va arunca o piatra in apa...si in timp ce voi va chinuiti sa o scoateti sambata seara, ele sunt la discoteci cu barbatii vostrii!!!!...hihi...

acu...mie mi se pare un subiect trist...amantele nu au nici o vina ca spera in ceva mai bun...si cred...

Sinzi 6+, Radu si David psihologul
varsta David
varsta bb2
www.flickr.com/photos/11552209@N04/" target="_blank">Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Citat:
citat din mesajul lui denizel

mai am de citit 15 pagini , dar nu ma pot abtine:

1. sunt singura care crede ca Pisi Natasha nu are amant si isi cauta amant (si) pe DC?

2. sunt singura care o uraste pe Conchita (glumaaaa!!:)) datorita formarii opiniei pro-Pisi mica, necajita si naiva?
Sa fim seriosi, tre' sa ai ceva sange-n tine, ca sa aterizezi taman pe DC si sa-ti depeni povestea de amanta si apoi sa stai la povesti cu nevestele...
For god's sake, exista jdemii de forumuri unde poti sa spui nestingherita "fata, mooor, esti cu capu', cum sa-i spun sa divorteze, daca are copil si nevasta-sa a zis ca se sinucide?"

Da' daca tineti neaparat sa o mangaiati pe crestet si sa-i dati sfaturi si lectii de morala pe care nu le doreste, io va urez supces .


aolio, denizel, ai rezistat pasapte de pajini! chiar ma intrebam cat mai bei din ceaiul ala de ginger cand aici se dezbat chestiuni febrile.

nu-i asa ca-mi sta bine in aparatoarea napastuitelor? pai ce sa fac si io, sa ma uit la lance cum rugineste? :-))))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguta12 spune:

Mie mi-a fugit copila de-acasa cu socrela si socrelu' pt prima data in aproape un an. O aduce maine acasa, la bairamu' restrans al Bombonelului.
Asa ca, m-am imbaiat, m-am dat cu "fufu water", m-am intzolit(mi-am pus si chilotii de dantela in briz-brizuri) si acu' ma scoate barbatu' cu cununie in oras. Pesemne asta seara sint pe post de amanta.
Pup frustratele cu chiloti tetra.
Restul..sa le pupe amantii

olguta12

"Fear less, hope more;
Whine less, breathe more;
Talk less, say more;
Hate less, love more;
And all good things are yours."

www.piczo.com/galushk?g=16686272&cr=5" target="_blank"> GALUSHCA IN ACTIUNE


POVESTEA DREI PISHCOT


Amintiri de alta data...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

Citat:
pai ce sa fac si io, sa ma uit la lance cum rugineste? :-))))



:))))))))


Aaaa, am mai baut un ceiut, m-am mai gandit .
Poate ca, totusi, Pisi are amant, dar s-a gandit ca ar cam fi timpul sa-l schimbeste .
A bifat pe listuta pozele, compozitiile despre cat de mult ofera si cat de putin asteapta in schimb, s-au adaugat nesperaaat!!!!! caracterizarile de dulcica, scumpica, frumusica, naivica venite din varf de lance si asteapta acuma cumintica pm-uri .




Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !


Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitză" :-)) - din jurnalul unei mămici de băietel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Citat:
citat din mesajul lui denizel

Citat:
pai ce sa fac si io, sa ma uit la lance cum rugineste? :-))))


:))))))))

Aaaa, am mai baut un ceiut, m-am mai gandit .
Poate ca, totusi, Pisi are amant, dar s-a gandit ca ar cam fi timpul sa-l schimbeste .
A bifat pe listuta pozele, compozitiile despre cat de mult ofera si cat de putin asteapta in schimb, s-au adaugat nesperaaat!!!!! caracterizarile de dulcica, scumpica, frumusica, naivica venite din varf de lance si asteapta acuma cumintica pm-uri .



pfiuuu, bai da' n-am mai vazut atata spirit critic, asa ceva!
bine, ca eram numa neveste si amante sau niciuna nici alta pe-aici, aveam nevoie si de-o soacra cu ochi la ceafa, sta-ti-ar gingeru in cana, nedizolvat, ce de-a mai perdafu', nene, mi-ai tras. nu poate omu sa savureze o amanta jolicuta in uichend ca gata, jiminy the cricket la interval.

Olguto, si tu, brutus? ca ma inervez acuma si ma duc sa-mi fac doo oo si-un hard salami sandwich, c-o maslina in varf, de necaz. io am de lucru si n-am nici un chef. si ma mustra constiinta ca am fost formator de opinie pe dc (auzi, tu!), de parca lumea n-are creier sa creiereasca si singura, ah.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina_nz spune:

Citat:
citat din mesajul lui conchita

uochei, amanta frumoasa, amanta pe bani. niciuna nu vorbeste de amanta desteapta, aia la care se duce barbatu' ca sa aiba cu cine schimba si el o vorba.



Asa mi s-a destramat si mie un mit......in nemernicia mea credeam/speram ca daca tot ma inseala barbatu o face cu una mai desteapta. Da vaz ca "doamnele" amante nu prea au statara mult prin scoala dupa felul cum scriu si se exprima. Tre sa fie greu noaptea in club si ziua la liceu.

off topic....sau nu .....gramatica se face numai in clasele 1-8?

Silvia mamica de Adrian (22 August 2003) si baby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

mai, da tu esti fata desteapta! pai doocumentariu era facut de aia care sunt impotriva!
acu, nu va trimit in state, ca cica avem si noi in BC ai nostri. Si ca cica sunt mai bogati!

Citat:
citat din mesajul lui martie

Vai, maru, lasa ca am vazut eu o emisiune cu Orasul interzis, la mormonii aia de care spui. Pai ala avea 20 de neveste, dar... surpriza, una singura era preferata lui. So, restul statea cam pe bara, somau. Si se incingeau intre ele, era o paruiala acolo, ca nici ala nu le mai suporta, statea numai la serviciu Pe bune!

Martie & Bebica & maimuta Sara





Emma Invinge cancerul! Inaltam ruga fierbinte miercuri, 25 martie, ora 12 ora Romaniei, ora 6am ora Canadei!
Doamne'ajuta!
http://maru-incotro.blogspot.com/

Mergi la inceput