Sunt amanta

Raspunsuri - Pagina 46

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kay spune:

moama ce liniste... ma duc sa ma culc, bre !

frustratele, somn usor !

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/apel - Comote, Orange, Vodafone

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liliana82 spune:

Citat:
citat din mesajul lui kay

liliana, decat cu 1000 de tzoale de la amant cumparate prin vaznarea trupului, moralitatii si integritaii psihice, mai bine in curu gol ! si tot te ia cineva si asa, ca bate la ochi nuditatea !

************************************************************************************


Aici vorbeste glasu tau de nevasta. Asa am zis si eu prima data cand l-am prins in fapt , faza crunta era ca in cazul amantei fostului logodnic atentiile si plimbarile amantei erau cu masina mea si din bani mei! Iar toate aceste acentii care tu spui ca le obtii prin vanzarea trupului moralitatii si integritatii psihice ar trebui sa le aiba de la logodnici sau soti lor toate femeile.. Sau atunci nu mai e vanzare? Iar daca e vorba de moralitate sau integritate psihica asta singur e vina barbatilor care inseala nici decum a amantelor.. sau nevestelor . Iar eu consider ca oricine inseala trebuie sa platesca ! Din tot acest triunghi conjugal singuri vinovati sunt barbati , nici amanta nici nevasta..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Citat:
citat din mesajul lui Sabina

tu conchito, vorbesti? mai rau ca un amant insurat, m-ai sedus si m-ai abandonat de 3 zile-ncoace pentru toate fetele astea minunate:)))


dupa cum sper ca ai inteles din pasopt de pagini, n-ar fi trebuit sa ma pui la munca!! ci cu micul dejun la pat, desuuri din macrame si kant pe noptiera. :-))))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

asta e, ce sa-ti fac daca ti-a trebuit nevasta tanara:))), acu munceste, ca oricum o dai, amanta consta mai scump!!




Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

liliana, una e sa imi ia cadouri pt ca ma culc cu el si punct. si alta e sa imi ia cadou ca ii place sa ma vada zambind, ca stie ca imi doresc ceva, etc... e o problema de intelegere a acestor 2 nuante.. la tine i mean !

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/apel - Comote, Orange, Vodafone

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

da Kant sa fie citit invers, cu capu in jos, ca oricum e doar de impresie...

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/apel - Comote, Orange, Vodafone

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

uochei, amanta frumoasa, amanta pe bani. niciuna nu vorbeste de amanta desteapta, aia la care se duce barbatu' ca sa aiba cu cine schimba si el o vorba.

Sabina, vezi ca Natasha e si mai tanara! si ea e cu gandul la el toata ziua, nu ca altele, la copii, cariera, sarmale, bigudiuri.:-)))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liliana82 spune:

O fi fost nu o fi fost... faza e ca am fost amanta din orgoliu personal si multa curiozitate.ca sa stiu si eu ce ii determina pe barbati sa insele . Nu am lungit relatia pana in panzele albe si nici nu am vrut sa divorteze. Sper sa nu-i fi facut respectivei vreun rau.. dar oricum daca nu eram eu era cu siguranta alta. Nu sunt pentru ideea de amanta ci doar ma uimesc asa zisele amante sentimentale.. sau cele care chiar doresc divortul amantului. .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melody spune:

Citat:
citat din mesajul lui conchita

uochei, amanta frumoasa, amanta pe bani. niciuna nu vorbeste de amanta desteapta, aia la care se duce barbatu' ca sa aiba cu cine schimba si el o vorba.

Sabina, vezi ca Natasha e si mai tanara! si ea e cu gandul la el toata ziua, nu ca altele, la copii, cariera, sarmale, bigudiuri.:-)))



..alea e "duamne de companie" Fuse una pe aici care asa se lauda...ca tinea companie la domnii cu bani si intretinea discutii la nivel inalt cu ei. Dar cica de fapt era un job..foarte onorabil.


AB

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Citat:
citat din mesajul lui Melody

Citat:
citat din mesajul lui conchita

uochei, amanta frumoasa, amanta pe bani. niciuna nu vorbeste de amanta desteapta, aia la care se duce barbatu' ca sa aiba cu cine schimba si el o vorba.

Sabina, vezi ca Natasha e si mai tanara! si ea e cu gandul la el toata ziua, nu ca altele, la copii, cariera, sarmale, bigudiuri.:-)))



..alea e "duamne de companie" Fuse una pe aici care asa se lauda...ca tinea companie la domnii cu bani si intretinea discutii la nivel inalt cu ei. Dar cica de fapt era un job..foarte onorabil.


AB




ah, asta e breasla guvernata de diviziunea muncii, de specializari, skills! n-am stiut. :-))

Mergi la inceput