Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  In unul sau in doi... mergem mai departe!

Sunt amanta

(7 voturi)
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 50
kay
kay

4794 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui kay  Trimite mesaj yahoo luikay Adauga semn de carte la raspuns Trimite kay un Mesaj Privat
moama ce liniste... ma duc sa ma culc, bre !

frustratele, somn usor !

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/apel - Comote, Orange, Vodafone

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)

asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an

S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."
Mergi la inceput
Liliana82
Liliana82

369 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Liliana82 un Mesaj Privat
Citat:
citat din mesajul lui kay

liliana, decat cu 1000 de tzoale de la amant cumparate prin vaznarea trupului, moralitatii si integritaii psihice, mai bine in curu gol ! si tot te ia cineva si asa, ca bate la ochi nuditatea !

************************************************************************************

Aici vorbeste glasu tau de nevasta. Asa am zis si eu prima data cand l-am prins in fapt , faza crunta era ca in cazul amantei fostului logodnic atentiile si plimbarile amantei erau cu masina mea si din bani mei! Iar toate aceste acentii care tu spui ca le obtii prin vanzarea trupului moralitatii si integritatii psihice ar trebui sa le aiba de la logodnici sau soti lor toate femeile.. Sau atunci nu mai e vanzare? Iar daca e vorba de moralitate sau integritate psihica asta singur e vina barbatilor care inseala nici decum a amantelor.. sau nevestelor . Iar eu consider ca oricine inseala trebuie sa platesca ! Din tot acest triunghi conjugal singuri vinovati sunt barbati , nici amanta nici nevasta..
Mergi la inceput
conchita
membru veteran conchita

10547 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui conchita Adauga semn de carte la raspuns Trimite conchita un Mesaj Privat
Citat:
citat din mesajul lui Sabina

tu conchito, vorbesti? mai rau ca un amant insurat, m-ai sedus si m-ai abandonat de 3 zile-ncoace pentru toate fetele astea minunate:)))

dupa cum sper ca ai inteles din pasopt de pagini, n-ar fi trebuit sa ma pui la munca!! ci cu micul dejun la pat, desuuri din macrame si kant pe noptiera. :-))))
Mergi la inceput

membru veteran Sabina

17484 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Sabina un Mesaj Privat
asta e, ce sa-ti fac daca ti-a trebuit nevasta tanara:))), acu munceste, ca oricum o dai, amanta consta mai scump!!

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!

Sabina, Sofia Galagia si bb Gheo
Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput
kay
kay

4794 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui kay  Trimite mesaj yahoo luikay Adauga semn de carte la raspuns Trimite kay un Mesaj Privat
liliana, una e sa imi ia cadouri pt ca ma culc cu el si punct. si alta e sa imi ia cadou ca ii place sa ma vada zambind, ca stie ca imi doresc ceva, etc... e o problema de intelegere a acestor 2 nuante.. la tine i mean !

www.inimacopiilor.ro

asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an

S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

Mergi la inceput
kay
kay

4794 Mesaje
da Kant sa fie citit invers, cu capu in jos, ca oricum e doar de impresie...

www.inimacopiilor.ro

S

Mergi la inceput
conchita
membru veteran conchita

10547 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui conchita Adauga semn de carte la raspuns Trimite conchita un Mesaj Privat
uochei, amanta frumoasa, amanta pe bani. niciuna nu vorbeste de amanta desteapta, aia la care se duce barbatu' ca sa aiba cu cine schimba si el o vorba.

Sabina, vezi ca Natasha e si mai tanara! si ea e cu gandul la el toata ziua, nu ca altele, la copii, cariera, sarmale, bigudiuri.:-)))
Mergi la inceput
Liliana82
Liliana82

369 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Liliana82 un Mesaj Privat
O fi fost nu o fi fost... faza e ca am fost amanta din orgoliu personal si multa curiozitate.ca sa stiu si eu ce ii determina pe barbati sa insele . Nu am lungit relatia pana in panzele albe si nici nu am vrut sa divorteze. Sper sa nu-i fi facut respectivei vreun rau.. dar oricum daca nu eram eu era cu siguranta alta. Nu sunt pentru ideea de amanta ci doar ma uimesc asa zisele amante sentimentale.. sau cele care chiar doresc divortul amantului. .
Mergi la inceput
Melody
Melody

252 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiMelody Adauga semn de carte la raspuns Trimite Melody un Mesaj Privat
Citat:
citat din mesajul lui conchita

uochei, amanta frumoasa, amanta pe bani. niciuna nu vorbeste de amanta desteapta, aia la care se duce barbatu' ca sa aiba cu cine schimba si el o vorba.

Sabina, vezi ca Natasha e si mai tanara! si ea e cu gandul la el toata ziua, nu ca altele, la copii, cariera, sarmale, bigudiuri.:-)))

..alea e "duamne de companie" Fuse una pe aici care asa se lauda...ca tinea companie la domnii cu bani si intretinea discutii la nivel inalt cu ei. Dar cica de fapt era un job..foarte onorabil.

AB

Mergi la inceput
conchita
membru veteran conchita

10547 Mesaje
Citat:
citat din mesajul lui Melody

Citat:
citat din mesajul lui conchita

..alea e "duamne de companie" Fuse una pe aici care asa se lauda...ca tinea companie la domnii cu bani si intretinea discutii la nivel inalt cu ei. Dar cica de fapt era un job..foarte onorabil.

AB

ah, asta e breasla guvernata de diviziunea muncii, de specializari, skills! n-am stiut. :-))

Editat de - conchita on 05/04/2009 00:59:34
Mergi la inceput
Pag. din 50 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Subiect inchis
Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com