Sunt amanta

Raspunsuri - Pagina 43

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kay spune:

je va love, sa moara Tantza !!!

ma duc sa-mi hranesc prietenul de seara, un soarece


************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/apel - Comote, Orange, Vodafone

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floric_ea spune:

nu-mi spune ca are 20 de ani si ca deja s-a reprodus ca ma impusc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liliana82 spune:

Eu propun sa descoasem amantele acuma pana nu o iau la goana sa ne spuna si noua ce zic amanti lor despre sotii? si care e motivu pentru care cica nu divorteaza ? ( ca faza cu copilu eu cred ca e asa de fatada ca sa le inchida gura) partaj ceva? Tare sunt curioasa ce motive inventeaza...(amanti)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

liliana, mai bine muta mobila...

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/apel - Comote, Orange, Vodafone

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anna23 spune:

Face 29 de ani anul asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liliana82 spune:

Citat:
citat din mesajul lui kay

liliana, mai bine muta mobila...

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/apel - Comote, Orange, Vodafone

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."


Nu am voie sa fac efort! Am interdictie de la medic Mobila pica pe capul lui taica miu sa o mute...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Citat:
citat din mesajul lui Liliana82

Eu propun sa descoasem amantele acuma pana nu o iau la goana sa ne spuna si noua ce zic amanti lor despre sotii? si care e motivu pentru care cica nu divorteaza ? ( ca faza cu copilu eu cred ca e asa de fatada ca sa le inchida gura) partaj ceva? Tare sunt curioasa ce motive inventeaza...(amanti)


ba eu motivul cu copilul e singurul pe care il consider valid.
ciudat ca tie ti se pare o bagatela...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisaelisa spune:

Kay,


Melodia cu Mireille Mathieu mi-a incantat sufletul .





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisaelisa spune:

Citat:
citat din mesajul lui kay

liliana, mai bine muta mobila...




Nu poate, ca-i gravida....hmmm








Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liliana82 spune:

pai conchita nu ai vazut si tu pe forum cum unii au plecat fara sa le mai pese de copii .. Asa ca daca tot amanta e marea iubire...copilu nu ar trebui sa fie o problema... Eu cunosc un cuplu cu copilu de varsta mea adica 26 de ani.. care nu divorteaza cica pentru copil (ea maritata si la casa ei) ... Pe dracu partaju e buba ..... Mai degraba partaju cand nu se vor mai alege cu nimic si logic,... fara bani si amantele ii vor parasi...

Mergi la inceput