Sunt amanta

Raspunsuri - Pagina 42

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kay spune:

anna, a-m? zici tu ca a-m suparat-o??? si tie una bucata de carte de gramatica !!! for free de la je !

bai m-ati pierdut....

am fost la zoo, m-am intors, am cetit printre picaturi, ba de la wc, ba din bucatarie, unde prindeam si eu 3 minuti liberi... m-a calarit fi-mea dii calutu pana la locul de joaca si inapoi, apoi a tarat un carucior de lemn care scoate neste suniti groazniceeeee juma de drum si in rest a vrut sa o plimb pe ea in el, carut pt jucarii... ia mamaie de apleaca-te...

si voi ce faceti? bateti apa in piu aici !!! hai cu dezvaluiri socante, ca incepe Diaconescu si nu mai iese ratingu in seara asta

acu serios, s-a lipit ceva de cineva???

p.s. ca vroiam sa va zic de la pranz :

Ia nu-mi mai goniti amanta !!! o amanta avem si noi si p-aia o alungati???

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/apel - orice retea de telefonie mobila

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anna23 spune:

Ipearina tu n-ai vazut ce am scris mai devreme?ca am dubla personalitate si mi-o dezvolt si pe a 3-a?! :))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ipearina spune:

"am dubla personalitate si mi-o dezvolt si pe a 3-a?! "

Ahaaaaaaaaaa, asa sta treaba?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anna23 spune:

Kay mai greseste omul:))cate greseli nu s-au strecurat si pe la voi si n-a sarit nimeni cu gura ca nu stiti gramatica.Mai e si neatentia de vina,crede-ma.In rest,multa sanatate Soniei,am citit povestea si chiar vroiam sa va felicit,sunteti doua luptatoare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

multamim, multamim ! da la mine daca nu sunt greseli de scris repede nu cred sa vezi vreodata a-ti

honest jur pe rosu si pe alb si pe verde si albastru !!!


bei, deci m-am linistit. amanta noastra nu e amanta, e doar indragostita...

ia uitati fefetelor ce am gasit eu pt voi, ca sa scrieti mai cu miere in taste :



sa nu va aud ca e de inima albastra, ca acu nu toti sunt cianotici, da??? e de inima rosie, cu snage oxigenat de la iubire !

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/apel - Comote, Orange, Vodafone

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

anna, vezi sa nu fii bipolara...

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/apel - Comote, Orange, Vodafone

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anna23 spune:

Lasa Kay ca daca nu faci tu greseli din neatentie le fac eu si pt tine:))tastez cat pot de repede,cu motanul in poala si tastatura jumatate sub fundul lui :))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floric_ea spune:

ah, pot sa scriu si eu?

ma mananca palmele si cred ca am facut o alergie, pe sistem nervos, pt ca-s frustrata de felul meu.

natasha, la tine no comment, daca sunt intr-adevar pozele tale va ma icurge apa pe dambovita pana iti vei da seama ce si cum cu relatia asta. dar stii vorba aia: un sunt in c.r e un pas inainte! stii cum verific eu barbatii cu burta daca sunt ok? daca se uita in jos si mai intrezaresc ceva, sunt buni inca .

anne, draga de tine, ma crezi ca din mesajele tale n-am putut sa citesc decat o data la 3 randuri cuvantul frustrat cu diversele lui inflexiuni . draga mea, noi suntem oglinda cu care te privesti tu? tare greu trebuie sa-ti fie...si-n ce club spuneai ca te duci??? sa merg si eu cu barbatul!!! zau ca lumea zice ca sunt amanta lui, parol!!! (apropo cam naspa sa te considere prietenii lui drept iubita lui oficiala, atata timp cat el are o varsta, un copil si o nevasta cam nasoala de vreme ce i-a gasit imediat inlocuitor ).

multa minte fetelor!! apropo, viata se traieste (cate minute de iubire salbatica ati pierdut cu iubitii alegand sa scrieti pe forum?) ah nu se pune ca nu sunt langa voi, e sambata seara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

kay, m-am indragostit!
topicul asta e bun de codoseala, ca uite cate pasiuni starneste, numa io m-am amorezat de fro 4-5 dudui pe zona! vorba Olgutei, ne-am cunoscut mai bine. Natasha, thanks.

mie mi se pare fantastic cum tot sotiile se chinuie sa le consilieze pe amante ca barbatu ie un cochon si isi distrug viata cu el. pe bune daca nu ador femeia romanca, e foarte speciala ashea in peisajul cosmic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anna23 spune:

Floric o intrebare am si eu...am specificat eu cumva varsta lui?Sau ai tras tu concluzia ca daca Dodo/Bosho al Natashei are 39 si al meu are tot cam atat?

Mergi la inceput