Sunt amanta

Raspunsuri - Pagina 38

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anisiap spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anna23

da mai lady sa stii ca asa este!cum zici tu!m-ai ghicit!!!stau cu el pana termin de renovat vila in cartierul francez primita cadou de la el,intre timp ma multumesc cu apartamentul intr-un bloc vechi din dr. taberei,dar ma simt mai bine cand ies pe geam si imi admir bmw-ul din fata scarii si cand nici asta nu mai ajuta ma gandesc ca nahh ma mut curand in vila,intre timp mai am parte si de sex nebun,ca dehhh acasa n-are parte deci presteaza la mine la greu!


ce penibil....incep sa te invidiez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Lady de ce sa astepte mosu cand peste cateva zile e ziua ei,atunci sa vezi cadou.

Sincer Anna poti spune ce vrei dar tu stii ce vrei,le schimbi de la un mesaj la altu,si daca nu vroiai ca ea sa afle despre tine de ce ai dat aici unele detalii?

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anna23 spune:

Lady poti discuta cu mine orice,in contradictoriu sau nu,cat timp nu pretinzi ca stii exact cum stau lucrurile in cazul meu.Nu stii exact toata povestea,dar vorbesti ca si cum ai sti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyJ spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anna23

Nu lady,nu este greu din cauza sotiei sale,nu imi este frica de ea,mai degraba imi este frica de ce as simti eu,ce parere as mai avea eu despre mine...cata vreme ea nu stie,sa zicem ca nu ma simt atat de vinovata,dar daca ar afla...pana si eu,o amanta fara scrupule,as avea mustrari de constiinta(mai grave decat cele pe care le am acum)







Pai si acum, ai o parere buna despre tine, Anna? Asa, traind in minciuna pana -n gat??? Cu un barbat mincinos si el, las si prefacut?

Si inca ceva..cand ai mustrari de constiinta incerci sa indrepti raul facut, nu intri mai tare in ca-..t!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anna23 spune:

Simplu Gusta,mi-am adus aminte ca nu mai au net acasa.
Si nu ma schimb de la un post la altul,era o irionie clara vila,masina etc.Si de unde stiti voi ca urmeaza un cadou mare sau scump de ziua mea?Am spus eu cumva ca domnul este putred de bogat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anna23 spune:

Lady dar spune-mi si mie un lucru...de unde stii tu ca nu fac nimic sa ies din toata chestia asta?????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Si daca omul numai are net acasa ,ai venit sa spui aici ca esti amanta lui.Daca auzi ca si-au pus net din nou sa stergi repede mesajele.
Eu nu am zis ca iti da cadou scump ,numai ca numai ai mult de atseptat si ai sa primesti unul chiar si mic.

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyJ spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anna23

Lady poti discuta cu mine orice,in contradictoriu sau nu,cat timp nu pretinzi ca stii exact cum stau lucrurile in cazul meu.Nu stii exact toata povestea,dar vorbesti ca si cum ai sti.



Stiu povestea, ca doar ai avut grija sa ne-o impartasesti:
- esti amanta unui barbat casatorit care are un copi si care ii ascunde nevestii aventura cu tine.

-tu iti faci cont pe un forum unde nevasta este membru

-faci de cacao ´´nevestele´´ motivand ca tu esti cool, ca mergi in cluburi cu amantul si ele nu

Asa..ce mai stim? Mai stim ca, ai mustrari de constiinta, ca peste 5 ani vrei sa-i fii nevasta dar totusi nu vrei sa-si lase sotia pt tine, din cauza ca ai mustrari.., dar in ciuda mustrarilor tale tu faci in continuare acelasi lucru.


Citeste ce am scris mai sus, si spune-ti parerea la rece asa. ca si cum ar fi vorba de altcineva..


Vrei sa-ti zic parerea mea clara?
Te urasti pentru situatia ta si n-ai curaj sa iesi din ea. Asa ca te mai urasti odata pt lipsa de curaj.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anna23 spune:

ok gusta,daca vrei te si anunt ce am primit :))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyJ spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anna23

Lady dar spune-mi si mie un lucru...de unde stii tu ca nu fac nimic sa ies din toata chestia asta?????



Reciteste-ti mesajele...iti place statutul asta si te lauzi cu el, apoi spui ca nu-ti place si ai mustrari, apoi zici ca stii ce vrei da nu poti actiona, apoi spui ca vrei cu el peste 5 ani, apoi spui ca NU vrei ca el sa-si paraseasca sotia...esti tare confuza. Deci nu faci nimic, doar dai cu paru in functie de cum te trezesti dimineata.

Mergi la inceput