Sunt amanta

Raspunsuri - Pagina 37

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Pai cum ma Anna acuma renunti tu la el,ca acum cateva mesaje in urma spuneai ca peste 5 ani ai sa ii devii sotie oficiala.Vezi cum singura nu stii de fapt ce iti doresti .

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyJ spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anna23

Daca am zis ca ies in club asta nu inseamna ca o iesire in club,la restaurant sau mai stiu eu unde inseamna mare lucru.E ceva normal si banal intr-o relatie,fie si ea una de genul asta,intre amanti.De asemenea nu cred ca am zis ca sunt 100% multumita de relatia asta.Da,ma iubeste...dar nu zic ca ma iubeste suficient de mult cat sa renunte la sotie pt mine.Si poate nici nu vreau sa o lase pe ea pentru mine...Poate mi-e mai usor sa fiu amanta o vreme pana voi putea renunta eu la el decat sa renunte el la sotia lui.Te grabesti sa incerci sa intelegi,dar crede-ma ca n-ai cum fara sa cunosti toata povestea.




Anna, dar nu e nevoie sa cunosc toata povestea. orice detalii ai da tu, esenta e aceiasi.

Ah..pai daca tie iti place situatia asta, daca NU VREI ca el sa renunte la nevasta pt tine, inseamna ca ai interese in ceea ce-l priveste altele decat dragostea.Banii? Sexul?
Si.. mai vii sa scandezi lozinci pe DC....adica te mai si lauzi cu asta

Chiar exista femei care se simt atrase doar de barbati casatoriti. Cica le incita treaba asta. Astea sunt femeile care traiesc pe principiul instinctului carnal, constientul lor e lipsit de moralitatea societatii.Nasol..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anna23 spune:

Sincer stiu destul de bine ce vreau EU dar e mai greu sa si actionez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyJ spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anna23

Sincer stiu destul de bine ce vreau EU dar e mai greu sa si actionez



E greu din cauza nevestii?
Te papa de vie cand afla?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasha_Pisi spune:

Ahhh si ca sa nu ziceti ca ma feresc sa raspund,si postez doar la ce vreau eu.,in legatura cu intrebarea 'ce parere au parintii mei despre aceasta relatie' , tata a divortat de mama cand aveam 6ani , si de atunci l-am mai vazut o singura data cand aveam 18, iar in prezent locuiesc cu mama, care da,stie despre el,insa nu si ca este insurat...In prezent sunt studenta si lucrez part time la o firma de traduceri. Acestea fiind spuse,sper ca am raspuns la absolut tot,si nu voi mai fi acuzata ca ocolesc anumite intrebari.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anna23 spune:

da mai lady sa stii ca asa este!cum zici tu!m-ai ghicit!!!stau cu el pana termin de renovat vila in cartierul francez primita cadou de la el,intre timp ma multumesc cu apartamentul intr-un bloc vechi din dr. taberei,dar ma simt mai bine cand ies pe geam si imi admir bmw-ul din fata scarii si cand nici asta nu mai ajuta ma gandesc ca nahh ma mut curand in vila,intre timp mai am parte si de sex nebun,ca dehhh acasa n-are parte deci presteaza la mine la greu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angipangi spune:

Citat:
citat din mesajul lui Natasha_Pisi

Ahhh si ca sa nu ziceti ca ma feresc sa raspund,si postez doar la ce vreau eu.,in legatura cu intrebarea 'ce parere au parintii mei despre aceasta relatie' , tata a divortat de mama cand aveam 6ani , si de atunci l-am mai vazut o singura data cand aveam 18, iar in prezent locuiesc cu mama, care da,stie despre el,insa nu si ca este insurat...In prezent sunt studenta si lucrez part time la o firma de traduceri. Acestea fiind spuse,sper ca am raspuns la absolut tot,si nu voi mai fi acuzata ca ocolesc anumite intrebari.

http://community.webshots.com/user/Natasha_Pisi
Even an angel can end up falling ... :)
baga o poza ca nu mai poate lumea dormi
eu vreau sa le dau una de a mea dar nu vor cica eu nu sunt tinerica si frumoasa

teodorade angi pangi28-10-2007 si Roberto 28-06-1999 http://community.webshots.com/album/563642807EqHYOU
teodora




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

Lady ,sa sti ca multe si-o fura de la neveste ...

Al meu frate a avut o amanta, de care nu mai scapa ...de teama ca o sa-l dea in vileag i-a facut toate poftele ...intr-un final cand a decis sa se desparta de ea,fatuca a luat pastile sa se sinucida ...iar s-a intors la ea ,iar noi am aflat de idila lui dupa 5ani de convietuire cu amanta ...oricum sunt multe de spus,poti sa regizezi o telenovela

**************************************
Si Mihaita are nevoie de voi!Bazar
Bazar pentru Sonia si Andrei
Si ingerii au nevoie de ajutor !
**************************************
Iulia, mami de Claudia (12.12.01) si Razvan (08.06.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anna23 spune:

Nu lady,nu este greu din cauza sotiei sale,nu imi este frica de ea,mai degraba imi este frica de ce as simti eu,ce parere as mai avea eu despre mine...cata vreme ea nu stie,sa zicem ca nu ma simt atat de vinovata,dar daca ar afla...pana si eu,o amanta fara scrupule,as avea mustrari de constiinta(mai grave decat cele pe care le am acum)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyJ spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anna23

da mai lady sa stii ca asa este!cum zici tu!m-ai ghicit!!!stau cu el pana termin de renovat vila in cartierul francez primita cadou de la el,intre timp ma multumesc cu apartamentul intr-un bloc vechi din dr. taberei,dar ma simt mai bine cand ies pe geam si imi admir bmw-ul din fata scarii si cand nici asta nu mai ajuta ma gandesc ca nahh ma mut curand in vila,intre timp mai am parte si de sex nebun,ca dehhh acasa n-are parte deci presteaza la mine la greu!



Ei, Ana, Ana, ti-a sarit cam repede mustarul. Credeam ca ai mai multa stapanire de sine avand in vedere viata ta actuala..ma rog.

Chiar mai, n-are parte de sex acasa? Asa zice el?

Vad ca, atunci cand nu ai argumente normale, incepi sa visezi vile in cartierul francez
Las ca poate vine mosu anul asta mai repede daca-ti doresti asa de tare...

Mai eu chiar credeam ca pot vorbi cu tine, in contradictoriu evident, a naibii ca iar m-am inselat

Mergi la inceput