Sunt amanta

Raspunsuri - Pagina 35

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ladyJ spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anna23

Sunt aici,nu va faceti grijiDeocamdata ma multumesc sa va citesc numai...



Chiar nu mai puteam de necaz , ce usurare

Tu Anna, esti amanta pe bune asa cum zice Liliana?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Citat:
citat din mesajul lui Liliana82

Asa ca natasa ia aminte... ridica te si tu pretentii la carduri si cadouri... trimitel in suturi la nevasta cand nu te asculta, sau nu sta cu botu pe labe de fiecare data cand ai tu chef , si sa vezi ca schimba placa omu...


Poate, urma unui sut, in loc sa ajunga inapoi la nevasta, ajunge la... alta amanta. De-abia atunci devine palpitant si creste adrenalina. Nu schimba omu placa, ci amanta, asa ar fi si mai . Ta-na-naaaaaaaaa!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

LOL, subiectul asta imi aduce aminte de Celebrity Death Match de pe MTV.Pt cine nu l-a vazut niciodata aici http://www.youtube.com/watch?v=C4yZMWjnuvY&feature=related .Am urmarit mereu episoadele LOOL
Ar fi excelent daca s-ar face un reality show (ca si asa sunt la moda si showrile sunt mereu proaste, asta macar ar avea un scop) in care amantele cu nevestele fac asta LOL. Atunci sa vedeti daca s-ar mai incumeta vreuna sa devina amanta! LOL

Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)
A ticket to hell has never been funnier

"If God is willing to destroy evil but not able to do so, then he is not omnipotent/all-powerful.
If he is able to destroy evil but not willing to do so, then he is malevolent.
If he is both able and willing, then whence cometh evil?
If he is neither able nor willing, then why call him God?" - Epicurious

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anna23 spune:

LadyJ daca florile , cadourile de Craciun si ziua mea nu se pun,nu sunt :))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liliana82 spune:

PAi mai olguta nu sari asa cu oua pe capu meu... Relatia aia nu mai e demult...aia era prin tinereti...si era asa maimult un fel de razbunare pt natia amantelor sau mai bine zis asa de provocare ceva de genu ce dracu o fi vazut fostu la aia.. Sot nu am. Varsta 26 de ani jumate . Ocupatie afacere proprie in domeniu imobiliar . Iti dai seama ca nu ma-m dus sai spun lu tata... ca doar deh o "amanta veritabila" cum ma consideram este discreta... Nu sunt amanta aspiranta caci daca vrei sa fi amanta pe relatia respectiva nu trebuie sa dai 2 bani ci doar sa ti manifesti numite tendinte de "meandra."Caci eu sincer nu vad alta motivatie de a fi amanta decat aceea de a fii tare meandra cu respectivul sau te faci amanta cand chiar intentionezi sati pui toti draci pe un oarecare barbat.care sa fie un fel de tap ispasitor pentru toti draci pe care ti ia creat fostu. si daca nu-l storci bine de bani si te indragostesti de respectivul.. chiar e mare prostie.. asa ca sa vada omu ce lasa acasa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

Mie mi se pare limitata gandirea asta cu razbunarea ...daca imi prind barbatu' cu alta ,tre' musai sa-mi infig si eu doua ,trei sule in kur sa vaz daca ma simt mai bine ,nu?

Sorry pentru limbaj,dar cand ma nervozez ma mananca destele si limba

**************************************
Si Mihaita are nevoie de voi!Bazar
Bazar pentru Sonia si Andrei
Si ingerii au nevoie de ajutor !
**************************************
Iulia, mami de Claudia (12.12.01) si Razvan (08.06.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anisiap spune:

vai di mini nu mai ies din casa iar am ratat cine a suparat o pe pisiun pas in fatza pedeapsa sa faca opturi pe usa cu dorsalul
pisi natasa sa nu mai insist cu pozele ca fac o obsesie mai deunazi m a intrebt barbatul cum decurge subectu si de ce ai sters pozele uof vroia sa te vaza tre sa l satisfac cumva help

http://community.webshots.com/user/ana_ana2327

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liliana82 spune:

kokiy voiam sa vad si eu cum e sa nu speli si sa faci curat dupa unu si pe deasupra sa mai primesti si o groaza de cadouri adica sa te alegi asa numai cu cireasa si frisca de pe tort... aa si faza tare e ca de iubiti prinsi cu amante nu am scapat dupa aia;...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyJ spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anna23

LadyJ daca florile , cadourile de Craciun si ziua mea nu se pun,nu sunt :))


Eh....si asta e o dragoste mai ceva ca-n basme nu? Flori, iubire mare dar si o casnicie pe-alaturi...

Cine sa va mai inteleaga pe voi? Spune tu, Anna, tu te intelegi?

Cati ani ai, daca nu sunt indiscreta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angipangi spune:

Citat:
citat din mesajul lui anisiap

vai di mini nu mai ies din casa iar am ratat cine a suparat o pe pisiun pas in fatza pedeapsa sa faca opturi pe usa cu dorsalul
pisi natasa sa nu mai insist cu pozele ca fac o obsesie mai deunazi m a intrebt barbatul cum decurge subectu si de ce ai sters pozele uof vroia sa te vaza tre sa l satisfac cumva help

http://community.webshots.com/user/ana_ana2327
vai di mini nu vrei o poza cu mini?ca si eu is tinerica?

teodorade angi pangi28-10-2007 si Roberto 28-06-1999 http://community.webshots.com/album/563642807EqHYOU
teodora




Mergi la inceput