Sunt amanta

Raspunsuri - Pagina 34

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ladyJ spune:

Citat:
citat din mesajul lui Liliana82

Cel mai tare topic... pacat ca l-am descoperit cam tarziu... Pai logic ca daca devii amanta devii pentru beneficii.... nu doar asa ca nu ai ce face altceva... pentru ca altfel isi pierde farmecu ideea... aa si care sunt beneficiile...1 discretie totala... 2 cadouri 3 plimbari cat cuprinde 4 nu ti se cere nimic daca ai chef bine daca nu il trimiti la nevasta 5 nu te ameninta nimeni cu maritisu.. 6 nu ai nici o obligatie... AAA si ironia sortii e ca cu cat il trimiti mai mult la nevasta si ii explici clar ca tu nu o sai speli niciodata chilotii cu atat alearga mai inversunat dupa tine...
AA si relatia mea s-a terminat ca ii venisera idei de divort! asa ca instant am inceput sa ma simt ameninata si am preferat sa spal putina cat mai aveam timp.




Mey Lili, deci Natasha NU ESTE O AMANTA VERITABILA.
Vai de mine! Pai Natasha vorbea pe aici in NUMELE AMANTELOR , ne-a pacalit deci, ca ea nu e cu experiente de amanta adevarata

Ia zi tu, ca stii mai bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

Natasa ,ce te-ai suparat fata asa ...adica iti strangi jucariile si pleci? ...tu n-ai vazut ca discutiile s-au directionat catre Liliana ...n-ai dormit bine as'noapte si citesti intr-o dunga

**************************************
Si Mihaita are nevoie de voi!Bazar
Bazar pentru Sonia si Andrei
Si ingerii au nevoie de ajutor !
**************************************
Iulia, mami de Claudia (12.12.01) si Razvan (08.06.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anna23 spune:

Sunt aici,nu va faceti grijiDeocamdata ma multumesc sa va citesc numai...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Eu vreau din nou la scoala sa invat cum e cu rolul de amanta.




Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

Ciudoaselor ...ce n-ati vrea voi sa mai aveti douaj' de ani ...

**************************************
Si Mihaita are nevoie de voi!Bazar
Bazar pentru Sonia si Andrei
Si ingerii au nevoie de ajutor !
**************************************
Iulia, mami de Claudia (12.12.01) si Razvan (08.06.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyJ spune:

Citat:
citat din mesajul lui kokiy

Ciudoaselor ...ce n-ati vrea voi sa mai aveti douaj' de ani ...

**************************************
Si Mihaita are nevoie de voi!Bazar
Bazar pentru Sonia si Andrei
Si ingerii au nevoie de ajutor !
**************************************
Iulia, mami de Claudia (12.12.01) si Razvan (08.06.07)




...da, si-un amant de 39 cu copchil, nevasta dar muuulta rabdare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melody spune:

Ia uitati-va ceva exact la tema asta:

http://www.tvr.ro/live_exclusiv.php

Este inceput de ceva timp, dar tema e aceeasi. Revin mai tarziu dupa ce se termina emisiunea.



Ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Citat:
citat din mesajul lui kokiy

Ciudoaselor ...ce n-ati vrea voi sa mai aveti douaj' de ani ...

**************************************
Si Mihaita are nevoie de voi!Bazar
Bazar pentru Sonia si Andrei
Si ingerii au nevoie de ajutor !
**************************************
Iulia, mami de Claudia (12.12.01) si Razvan (08.06.07)


se pune ca la mine incepe varsta cu 2.

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liliana82 spune:

Am mai spus ca "rolu de amanta" l-am luat dupa ce am fost logodnica frustrata de amanta ca deh sa nu mor proasta... sa stiu la ce o sa ma astept pe viitor daca mai dau de vreunu care fuge la amanta... asa ca respectivul a picat exact in cursa.. Nu intentionam sa ma indragostesc.. voiam doar sa ma distrez... Deh minte de 24 de ani... oricum idee este ca amanta daca te duce mintea poti sa faci ce vrei din barbatu alteia atata timp cat ii dai de inteles ca relatia cu el e doar de fun ( ca doar tot asta vrea si el nu?) si cat il trimiti la nevasta cand te plictiseste... Asa ca natasa ia aminte... ridica te si tu pretentii la carduri si cadouri... trimitel in suturi la nevasta cand nu te asculta, sau nu sta cu botu pe labe de fiecare data cand ai tu chef , si sa vezi ca schimba placa omu... AAA si inca o faza foarte tare... ca amanta ai voie sa ti faci prieten...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguta12 spune:

Mai frustratelor- CIUDOASELOR(cum spune Kokyi)- sa inteleg la ca aproape "doi poli" ai mei il mai am pe vino-ncoa" nu pe "du-te-n-colo"(nu-sh cum se scrie corect, asa ca scuze! Sint amanta-n devenire analfabeta), din moment ce inca mai umbla prospaturile dupa mine si-mi fac "propuneri"- eu cu un crac in groapa si unul pe DC, plina de droguri contra cancerului, copchil precoce, berbant tinerel, catel(pisici), casa, si chiloti de spalat(Daca Liliana refuza sa-i spele, ce dreq sa fac? TRE sa ii arunc in masina de spalat!).
Ia uite vere! Eram intruchipata,si habar n-aveam
Vorba iubitei mele Emag- Catherine Zeta-Jones e pistol cu apa pe langa mine.

Dar- ca de obicei- am alte intrebari- Domnita Liliana- cati ani ai dumneata? Si... sa inteleg ca esti insarcinata?. Sotul tau ce parere are despre faptul ca esti o amanta...aspiranta?ajuta-ma te rog sa te inteleg! Multumesc cu anticipatie
Natasha- n-ai de ce sa te superi- citeste cu atentie, te rog... iar eu- baba sacaitoare(dar sexoasa) tot mai astept raspuns la intrebarile ce ti le-am adresat. Ce parere au parintii/familia ta-si a lui- de relatia voastra. SI, tu cu ce te ocupi? Multumesc deasemenea pt raspunsuri

olguta12

"Fear less, hope more;
Whine less, breathe more;
Talk less, say more;
Hate less, love more;
And all good things are yours."

www.piczo.com/galushk?g=16686272&cr=5" target="_blank"> GALUSHCA IN ACTIUNE


POVESTEA DREI PISHCOT


Amintiri de alta data...

Mergi la inceput