Sunt amanta

Raspunsuri - Pagina 33

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olguta12 spune:

AndreeaAsta a fost mai mult grenada, puiule
Liliana82- si? cum s-a terminat experienta ta de amanta? sau mai bine spus- de ce? In special cand activitatea de amanta e chiar o experienta tare incintanta si cu multa adrenalina...
Eu totusi ti-as recomanda sporturile extreme...care-s mai putin "periculoase" decat un amant mincinos si o sotie tradata maniata. Mai bine sa-ti rupi burlanele cand sari din avion cu parashuta, decat sa-ti inmnoaie vreo dama oasele atunci cand afla ca tu esti cu care-si imparte barbatul cu cununie.
Bine...asta este doar umila mea parere, care probabil este si demodata si eronata

olguta12

"Fear less, hope more;
Whine less, breathe more;
Talk less, say more;
Hate less, love more;
And all good things are yours."

www.piczo.com/galushk?g=16686272&cr=5" target="_blank"> GALUSHCA IN ACTIUNE


POVESTEA DREI PISHCOT


Amintiri de alta data...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasha_Pisi spune:

Buna ziua fetelor! Imi cer scuze,inca nu am citit tot ce s-a mai scris,citesc si revin:D Ma uit si putin la Dansez pt tine,e in reluare,ca aseara m-am prins asa tare cu voi aici incat am uitat de emisiune:) Va pup pe toate si revin!:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguta12 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Liliana82

Kay nu vad legatura cu "sufletelul" meu....Care e treaba ca simpatizez cu amantele inteligente? Din pacate nu e cazul lui natasa-pisi ... ea a facut cea mai mare greseala ca s-a indragostit de respectivu si spera la divort.... Atunci unde naiba mai e adrenalina? devine "afacere" nerentabila...


Cu parere de rau, Liliana- inca n-am intalnit o "amanta inteligenta". E ca si cum ai spune "fecioara cu 3 copii".
Dar ma bucur ca aflu in sfarsit cum gandesti, si ce parere ai tu despre "amor"- o "afacere" nerentabila. Si ajungem din nou la vorbele mamei mele si ale lui Kokiy...pe care sigur nu trebuie sa le mai repet

olguta12

"Fear less, hope more;
Whine less, breathe more;
Talk less, say more;
Hate less, love more;
And all good things are yours."

www.piczo.com/galushk?g=16686272&cr=5" target="_blank"> GALUSHCA IN ACTIUNE


POVESTEA DREI PISHCOT


Amintiri de alta data...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liliana82 spune:

nu neaparat prostituata, poate sa fie si amanta si prietena si nevasta... sau nevestele intretinute nu intra in categoria asta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyJ spune:

Citat:
citat din mesajul lui Liliana82

Iarasi nu pot intelege persoanele care desi acceptasa fie amante nusi iau in serios rolul asta .. adica cadouri , cardul, plimbarile si iesirile la statiune la restaurant ( ca in oras afla nevasta) etc



Ca sa vezi cum ti-e viata asta, Natasha, esti pe fir?

Io-te tocmai zice Liliana ca nici macar amanta nu esti, asa ca la carte.Incurcate rau itzele vietii

Auzi Liliana, da ´´rolul de amanta´´ se invata la scoala sau cum ?Exista o ´´fisa a postului´´? Un sindicat ceva? Examen, diploma, chestii d-astea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguta12 spune:

Lady J- n-auzi ca o AMANTA VERITABILA/ADEVARATA/SERIOASA- adica...pusa pe "treaba serioasa"!- primeste cadouri, cheltuieste banii amorezului, il pune s-o scoata la pascut la munte(nu in oras ca acolo e scorpia cu copchii!!!), samd.
Of, Doamne... ca BINE le mai zice Liliana! Experienta asta e si ea buna la ceva!
Totusi, Liliana... tot nu ne-ai impartasit sfarsitul... cum de te-ai lasat la vatra? Ca nu pricep... sint confuza


olguta12

"Fear less, hope more;
Whine less, breathe more;
Talk less, say more;
Hate less, love more;
And all good things are yours."

www.piczo.com/galushk?g=16686272&cr=5" target="_blank"> GALUSHCA IN ACTIUNE


POVESTEA DREI PISHCOT


Amintiri de alta data...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

Olguta mama...putem doar sa-i uram sarcina usoara Lilianei

**************************************
Si Mihaita are nevoie de voi!Bazar
Bazar pentru Sonia si Andrei
Si ingerii au nevoie de ajutor !
**************************************
Iulia, mami de Claudia (12.12.01) si Razvan (08.06.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyJ spune:

Citat:
citat din mesajul lui olguta12

Lady J- n-auzi ca o AMANTA VERITABILA/ADEVARATA/SERIOASA- adica...pusa pe "treaba serioasa"!- primeste cadouri, cheltuieste banii amorezului, il pune s-o scoata la pascut la munte(nu in oras ca acolo e scorpia cu copchii!!!), samd.


olguta12

"Fear less, hope more;
Whine less, breathe more;
Talk less, say more;
Hate less, love more;
And all good things are yours."

www.piczo.com/galushk?g=16686272&cr=5" target="_blank"> GALUSHCA IN ACTIUNE


POVESTEA DREI PISHCOT


Amintiri de alta data...




Aaaaaa....da io tot nu-s lamurita.
Adica barbatul trebuie sa stie si sa invete ca asa se face cu amanta sau amanta invata ca asa se face si isi cere pretentiile?

Nu de alta dar vreau sa stiu ce sfat ii dau in continuare Natashei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liliana82 spune:

Cel mai tare topic... pacat ca l-am descoperit cam tarziu... Pai logic ca daca devii amanta devii pentru beneficii.... nu doar asa ca nu ai ce face altceva... pentru ca altfel isi pierde farmecu ideea... aa si care sunt beneficiile...1 discretie totala... 2 cadouri 3 plimbari cat cuprinde 4 nu ti se cere nimic daca ai chef bine daca nu il trimiti la nevasta 5 nu te ameninta nimeni cu maritisu.. 6 nu ai nici o obligatie... AAA si ironia sortii e ca cu cat il trimiti mai mult la nevasta si ii explici clar ca tu nu o sai speli niciodata chilotii cu atat alearga mai inversunat dupa tine...
AA si relatia mea s-a terminat ca ii venisera idei de divort! asa ca instant am inceput sa ma simt ameninata si am preferat sa spal putina cat mai aveam timp.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasha_Pisi spune:

Nu va mai raspund deloc...Ok , credeti voi ce vreti,vad ca spuneti k stau cu el pt bani,k suntprostituata. Foarte binepanalra ta lumea poate crede ce vrea. Nu am vrut nici sa fac pe victima,nici sa vin aici sa spun ca sunt cea mai tare din parcare. Am spus doar povestea mea si prin ce trec in acest moment.Preferati sa ma ironizati si sa aruncati cu roshii. E ok,la revedere!

Mergi la inceput