Sunt amanta

Raspunsuri - Pagina 32

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olguta12 spune:

Fanna- si eu m-am uitat la Tradati In Dragoste de vreo 2-3 ori...dar a trebuit sa ma dezlipeasca Bombonelu de pe tilivizor, ca-mi venea sa musc din el(din tv, nu din Bomboana), asa ca m-am lasat de meserie. Mai nou ma uit la desene animate cu odrasla, si tricotez de zor la chiloti de dantela in briz-brizuri

olguta12

"Fear less, hope more;
Whine less, breathe more;
Talk less, say more;
Hate less, love more;
And all good things are yours."

www.piczo.com/galushk?g=16686272&cr=5" target="_blank"> GALUSHCA IN ACTIUNE


POVESTEA DREI PISHCOT


Amintiri de alta data...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liliana82 spune:

Si eu am fost amanta! Asta pentru ca m-a ofuscat tare rau faptul ca un logodnic dupa 4 ani de stat impreuna inainte de nunta l-am prins cu amanta! Aha pai cum asa eu cu spalatu si treaba prin casa si aia cu cadourile si plimbarile? Eu cu el obosit si vacarinduse cat de mult munceste si aia cu el vesel si vioi? Atunci pentru ce draq ma mai voia de nevasta? Ei pentru ce.. pentru "zestre" normal... Asa ca dupa scandalul inainte de ai face bagajele l-am intrebat si eu de ce naiba se ducea la alta raspunsul a fost ca eu il faceam sa se simta in inferioritate... pe cand cealalta il lauda ce calitati extraordinare are el... (normal ca doar aia era masina mea). Asa ca dupa ce ia-m facut bagajele si m-am simtit prostita la greu m-a hotarat sa ma fac amanta ... Si atata timp cat nu vrei sa te mariti , ci doar sa experimentezi de ce se duc barbatii la amante e chiar o experienta tare incintanta si cu multa adrenalina. Dar indiferent de situatie chiar nu pot sa inteleg amantele care se indragostesc de respectivul si mai spera si la divort si dupa aceea victimizeaza.. ca sunt inselate cu sotia... Iarasi nu pot intelege persoanele care desi acceptasa fie amante nusi iau in serios rolul asta .. adica cadouri , cardul, plimbarile si iesirile la statiune la restaurant ( ca in oras afla nevasta) etc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

Am venit de la Zoo ! mi-au deschis portile, ca am intarziat o ora am facut una bucata tur... si... pe la sfarsit, cand e partea mai interesanta (elefanti, girafe, maimute, flamingo) eu nu mai vedeam de oboseala, ma usturau ochii, iar S se mai obosea sa se uita la cainii din dotarea stapanilor care latrau la girafe... gata, gata sa le sara la beregata dar a fost fff frumos, a meritat sa ma trezesc la 8 ! m-am indopat cu toate bunatatile, cand la mine, cand la plod, ne-am dat in leagane si am alergat ratze na ca am dat si raportu

bai, a sters linku sau pozele??? care-i treaba??? ma duc sa dau un search in history...

p.s. de cand scriu la mesajul asta, fiica mea, Sonia, lumina ochilor mei, a aruncat pe geam urmatoarele : cheia de la casa, gentuta ei de "fata fanci", izmenele mele curate, crema de maini, broasca tzestoasa si acu incearca sa arunce si smurf-ul... cred ca e timpul sa recuperez bunurile si sa o opresc !

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/apel - orice retea de telefonie mobila

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguta12 spune:

"Anyella si eu m-am indragostit de voi-dar asa, mai in taina, ca mi-s rusinoasa.
Cum de ne acapareaza asa un subiect infect?
Stii cum e atunci cand pleci la drum lung, si fiind in masina auzi la radio ca e un accident - vreo 5-6 km mai jos pe sosea? Stii ca-i acolo, stii ca "te asteapta", dar cand ajungi la fata locului, tot te mai opresti sa te zgaiesti? Eh, asa si cu noi- ne benoclam, pt ca... e "gratis"..stim ca-i urit, stim ca-i dureros, stim ca nu putem schimba situatia cu nimic, dar tot ne proptim cu burlanele pe frine, sperand poate, poate vedem si noi ceva. Si mai si inganam in gand "Multumescuti(corect scris? ) tie Doamne, ca i s-a intamplat alteia si nu mie".
Unde mai pui, ca alea mai babe, mai frustrate dintre noi - si trecute prin asemenea nenorociri- mai sintem si naive, si speram si credem ca putem ajuta pe altele tinerele si inocente() sa nu faca si ele aceleasi greseli.
Din fericire pt Forum si pt prezenta noastra aici, speranta moare ultima.

Eu una m-am priponit aici pt ca este primul subiect pe care nu l-am ratat de bun inceput. De mult timp n-am mai aterizat pe forum in "tineretea" unui subiect- adica...in primele pagini de existenta. Si apoi, ADEVARATUL motiv? Mi-a oferit ocazia sa vorbesc cu voi, sa va cunosc mai bine, si sa va indragesc mai cu "tupeu"


olguta12

"Fear less, hope more;
Whine less, breathe more;
Talk less, say more;
Hate less, love more;
And all good things are yours."

www.piczo.com/galushk?g=16686272&cr=5" target="_blank"> GALUSHCA IN ACTIUNE


POVESTEA DREI PISHCOT


Amintiri de alta data...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

Liliana, ma uimesti in fiece zi... vai de "sufletelul" tau...

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/apel - orice retea de telefonie mobila

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

olgutza, ba io !!! nu-l lasi pe Bombonel pt mine ... sau macar fa-ma amanta...

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/apel - orice retea de telefonie mobila

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEA11 spune:

Daca e ceva scandal, hopa, si Liliana cu bomba...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguta12 spune:

KAY!! Esti teamara si nevatamataaaaaaaaa
Sa dau cu Nutella pe geam de te mint! Azi-noapte nu puteam sa adorm cu gandul la tine- "s-o fi trezit Kay? Nu s-o fi trezit?... Ai noroc ca n-am numarul tau de telefon, ca altfel te sunam la 8 fix,sa-ti dau desteptarea.
Pe printesa las-o sa arunce ce vrea ea pe geam- numai chilotii de dantela in briz-brizuri NU~. Pina acolo!
De lasat pe Nea Bomboana nu-l las, dar de amanta te iau..si mergem la gradina zoo cand vrea inimioara ta... si iti fac numai torturi cu crema de ciucalata, creme bengoase, si cumparam "stock" in compania ce produce Nutella


olguta12

"Fear less, hope more;
Whine less, breathe more;
Talk less, say more;
Hate less, love more;
And all good things are yours."

www.piczo.com/galushk?g=16686272&cr=5" target="_blank"> GALUSHCA IN ACTIUNE


POVESTEA DREI PISHCOT


Amintiri de alta data...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liliana82 spune:

Kay nu vad legatura cu "sufletelul" meu....Care e treaba ca simpatizez cu amantele inteligente? Din pacate nu e cazul lui natasa-pisi ... ea a facut cea mai mare greseala ca s-a indragostit de respectivu si spera la divort.... Atunci unde naiba mai e adrenalina? devine "afacere" nerentabila...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

Mi se pare mie sau titulatura femeilor care fac sex pentru profit e "prostituata"????

**************************************
Si Mihaita are nevoie de voi!Bazar
Bazar pentru Sonia si Andrei
Si ingerii au nevoie de ajutor !
**************************************
Iulia, mami de Claudia (12.12.01) si Razvan (08.06.07)

Mergi la inceput