Sunt amanta

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anisiap spune:

v am zis eu sunt mama omida de aseara de cand nu am mai cetit
s au scris 27 de pagini cred ca e un record sau sunt in alta dimensiune am ajuns abia la pag 7 revin cu impresii
ma duc dupa o galeata de floricele .....nu sepoate ....dom le !!!!!

http://community.webshots.com/user/ana_ana2327

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguta12 spune:

Anisiap ba se poate, soro..se poate... orice e posibil
hai cu floricelele, mama Omida...ca mai aveam putin si expiram aici de singuratate
(am dormit cateva ceasuri, mi-am incarcat bateriile, si acu' am semnat condica)

olguta12

"Fear less, hope more;
Whine less, breathe more;
Talk less, say more;
Hate less, love more;
And all good things are yours."

www.piczo.com/galushk?g=16686272&cr=5" target="_blank"> GALUSHCA IN ACTIUNE


POVESTEA DREI PISHCOT


Amintiri de alta data...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Nu varsta e problema in cazul asta, ci faptul ca e insurat si nesimtit.
Cat de complexat poti sa fii sa ai nevasta si copil si cu toate astea sa-ti iei amanta tanara si nestiutoare?
Mie 17 ani diferenta mi se par o nimica toata
Eu una n-as putea sa am deplina incredere intr-un barbat mai mic decat mine cu mai mult de 2, maxim 3 ani....mi s-ar parea extrem de copil:)
Suntem diferiti, fiecare are alte asteptari, alte nevoi.
Toata chestia e ca tu , Natasha, la cei 22 de ani, ar trebui sa nu te mai comporti ca un copil rasfatat si sa-ti iei viata in maini.
Eu aveam deja copil la varsta ta (si nu-s cu studii medii, dimpotriva, imi fac doctoratul), scuza cu naivitatea si increderea e extrem de subtire.
Eu te cred ca esti o fata sensibila, dar nu reusesc sa-mi fie mila de tine, ci te-as lua si te-as scutura nitel, comiti un adulter f urat draga mea.



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anisiap spune:

inca nu am terminat de cetit mai am 4 pagini eu am o mare dezamagire nu vat pozele lui .....pisi ...si pace si nici globul nu mergeeee al naibii el nush ce are o vaz numa pe Anna23 obosita si mahmura in the club

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinabobe spune:

nici eu nu vad pozele natasei .
in legatura cu anna...pai avem aici pe forum o sotie grav bolnava, cu un bebe mic si sot care pleaca in calatorii de afaceri si ea chiar nu a realizat ca anna e bucatica lipsa din puzzle-ul vietii ei?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabytza25 spune:

da, fetelor, nici eu nu am putut savad pozele... aseara am scris, si tot incercam sa o inteleg pe natasha, i-am pus cateva intrebari, pana in momentul in care nu mi-a mai raspuns sau raspundea cumva pe "ocolite". in fine, nu asta-i baiul. as fi vrut totusi sa ii povestesc ca am un pic mai mult de varsta ei (respectiv 24), si sa ii spun cat e de placut sa ai alaturi pe cineva care te iubeste (fara alte obligatii), sa iti faci planuri de viitor, de nunta, de copiii, sa stii ca toata viatza o sa fie doar pentru tine.

in fine, asa cum spuneam si aseara asta e viatza ei si nu o judec...! oricum pe noi nu ne-a convins, si inclin sa cred ca totusi fetele, care au avut rabdare sa stea cu ea toata noaptea o sa ii deschida candva ochii.

totusi sunt unele raspunsuri pe care nu le-a oferit (sau poate n-am citit eu bine), ca de exemplu care este parerea parintilor ei despre relatia asta si daca nu i-ar placea mai mult sa aiba o relatia cu un barbat care sa fie exclusiv al ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dov spune:

mda, si de la atata ras lumea a si uitat ca o femeie este bolnava si aia merge prin cluburi, si-i pandeste moartea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Natasha, cand ai timp, citeste povestea unui amant, cine stie, poate ca vei intelege altfel si situatia ta:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=131554

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabytza25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui dov

mda, si de la atata ras lumea a si uitat ca o femeie este bolnava si aia merge prin cluburi, si-i pandeste moartea.

da, dov, annei nu i se poate gasi nicio scuza... ma abtin sa comentez situatia ei, pentru ca s-ar putea sa imi iau ceva avertismente

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anisiap spune:

deci mirajul barbatului matur l am avut un fiasco total uite unde am ajuns(prietenii stiu de ce)......natasa pisi o sa te convingi ....ca daca acu iti striga forumul sa te lasi de el nu o sa o faci ....normal
defapt el nu e matur deloc a dat in mintea copiilor are jucarie
eu iti doresc noroc in viata

cealalta "entitate "mi se pare de a dreptul disgratiaosa un pic de discretie nu strica de aici se vade caracterul indoelnic chiar trebuia sa dai raportul unde iti petreci seara de vineri ???

ai grija ce ti doresti ca s ar putea sa ti se intample



http://community.webshots.com/user/ana_ana2327

Mergi la inceput