Sunt amanta

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Deianira spune:

Capricorn and proud of it .



Good things happen to good people.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

kay, vino incoace, ca numai ce am pus o prajutura la cuptor, de aia angel cake, bestiala, am batut si niste icre, berea e garla...

Natasha, esti un copil frumos, cum naiba sa nu te placa babatiul? Eu zic sa dai sansa unui baiat numai cu vreo 3-5 ani mai mare ca tine sa te cucereasca, si ai sa vezi ca din dragoste, au rabdare si te pretuiesc indiferent de toane, de fitze (crede la baba, am 18 ani de casnicie si going strong!)

Emma Invinge cancerul! Inaltam ruga fierbinte miercuri, 25 martie, ora 12 ora Romaniei, ora 6am ora Canadei!
Doamne'ajuta!
http://maru-incotro.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

maaaruuu, ma omoriiii... doamneee, maine sparg magazinu !!! la 7 sunt la usa !!!

Andra, cred ca mai repede ajung la maru !!!

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/apel - orice retea de telefonie mobila

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasha_Pisi spune:

Kay puteti sa ii spuneti Bosho.. Intr'adevar singura mea pretentie de la el este sa ma iubeasca,nimic altceva,intr'adevar are multi bani,insa sa nu am pt o guma si nu as cere un leu, intr'adevar nu sunt genul sa ies in cluburi,sa vreau nush ce haine . Eu vreau doar sa fiu fericita,atat! Si sa nu sufar. Si am mai zis,refuz sa cred ca nu ma iubeste,nu pot sa concep asa ceva. Ar fi demn de Oscar daca s-ar preface.Uite sa va povestesc.In decembrie m-am operat . Vreau sa va zic k a fost alaturi de mine in tote cele 10 zile cat am stat in spital,plus ca in primele 3 zile de la o anestezie rahi stiti probabil cum te simti,vomiti non-stop...Ei bine acest om a stat neclintit de langa mine chiar si cand il rugam sa iasa macar cat....A facut multe lucruri pentru mine,nu pot crede ca te poti preface asa bine,nu ai cum...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasha_Pisi spune:

Eu sunt rac, si el la fel:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

Natasha, nu zic ca nu te iubeste... te iubeste, bine. DAR, daca te-ar iubi suficient, ar renunta la jumatate din banii pe care ii are (ca tot zici ca sunt multi) si si-ar parasi nevasta. pana la urma are un copil cu ea si oricum se gandeste sa-i fie bine copilului lui, daca tot ii lasa, nu? cat are copilul? e fata, baiat? e mare?

of, cat de mult ma intristeaza povestea ta...

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/apel - orice retea de telefonie mobila

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasha_Pisi spune:

E baietel,face 3 ani in mai:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

te astept cu drag, ( acu pe bune, cand te decizi sa vezi Niagara, cand Sonia va fi un pic mai mare sa inteleaga minunile!)


Citat:
citat din mesajul lui kay

maaaruuu, ma omoriiii... doamneee, maine sparg magazinu !!! la 7 sunt la usa !!!

Andra, cred ca mai repede ajung la maru !!!

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/apel - orice retea de telefonie mobila

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."


Emma Invinge cancerul! Inaltam ruga fierbinte miercuri, 25 martie, ora 12 ora Romaniei, ora 6am ora Canadei!
Doamne'ajuta!
http://maru-incotro.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deianira spune:

Te rog, raspunde-mi la ce te-am intrebat legal de copil. Ti se pare normal, frumos, moral comportamentul lui de tata?

Si inca ceva - parintii tai ce zic?



Good things happen to good people.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

eu Varsator!

Natasha, crede-ma, ca stiu, nici un ban, nimic in lume nu sta in calea iubirii! Eu am renuntat la tot, si el la fel, si am plecat amandoi, ne-am casatorit, nu ne-a interesat bani, apartamente, masini, nici parinti, nimic! Am facut singuri ce am putut, am mai si primit dar banii nu au fost niciodata un factor!

Emma Invinge cancerul! Inaltam ruga fierbinte miercuri, 25 martie, ora 12 ora Romaniei, ora 6am ora Canadei!
Doamne'ajuta!
http://maru-incotro.blogspot.com/

Mergi la inceput