Sunt amanta

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Natasha_Pisi spune:

Refuz sa cred ca doar asta vrea de la mine... Nu s-ar complica atat pt ceva ce ar putea primi din alte parti si poate de 1000 de ori mai profesionist(zic eu)...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasha_Pisi spune:

Loool:))) Nu il cheama Dodo:))) Cand ma supar ii mai zic Bosho:)) lol:D :))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deianira spune:

Esti naiva . Uite-te in jurul tau la fetele de varsta ta care au relatii serioase, sunt respectate de partener si sunt fericite. Si poate niste discutii serioase cu ele . Iti zic asta fara rautate, tocmai mi-am dat seama ca am o prietena care e cam la acelasi nivel de gandire cu tine si duc munca mare de lamurire si cu ea :-)).



Good things happen to good people.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Olgule tigaia nu o spurc ca a dat ursu multi bani pe ea si mi-e ca alta nu mai pup,dar au baietii bate de baseball asa ca don't worry.In ce priveste ciorba de burta ti-o trimit pe Mariuca ca e mare fan,insa in reactie cu Galusca mi-e mila de voi ce va iesi.
Ti-o dau pe termen nelimitat,in seara asta m-a scos din sarite.

Kay mai repede ajungi la mine,stau in Militari,baga GPS-UL CA BAG SI EU ADRESA.

Natasha casca urechile fiinto uite si Deianira iti da aceleasi sfaturi cu toate ca diferentza de varsta intre ea si noi este considerabila insa fata are o gandire sanatoasa si de bun simt,clara si concisa.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasha_Pisi spune:

Am o curiozitate...Ce zodii sunteti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Eu sunt Varsator.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deianira spune:

Ralu, multam' ca mi-ai confirmat ca is pe calea cea dreapta .

Natasha, acuma cu subiectul tau m-am gandit si eu ce as face daca mi-as prinde prietenul ca ma insala. Si am ajuns la concluzia ca as ruga "amanta" (cealalta, nu stiu cum sa ii zic, ca nu suntem casatoriti) sa il pastreze ea .
Eu vreau sa cred totusi ca dupa atatea argumente si lamuriri si o observatie atenta asupra cuplurilor in care lucrurile sunt in regula, o sa deschizi ochii .





Good things happen to good people.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

deci cum ii zicem? da-ne si noua un nume.

Natasha, fata draga si scumpa si inocenta si increzatoare... tu esti o femeie frumoasa, neexperimentata, sincera, nu ai cine stie ce pretentii de la el, plus ca farmecul tau consta tocmai in tineretea si faptul ca esti pura, fara probleme,probabil ca nu se leaga la cap cine stie ce cu tine... de fapt ce vreau sa zic este ca tu ai ceea ce toate celelalte 1000 nu au... o puritate a varstei, o frumusete fizica, o timiditate care ii innebuneste pe unii, un calm (deduc din cum scrii si din poze), o candoare aparte, si... esti tanara !!! intotdeauna, o femeie tanara (atat de tanara) nu vine la pachet cu probleme gen : copil, job, fosti, etc. plus ca nu pari genul care sa vrea cine stie ce tzoale de cine stie ce designer martian, parfumuri fff scumpe, vuitoane sau dioare.... intelegi ce zic? esti "calduta" ii e bine cu tine... e ok pt el. mai scapa de la urlatorul ala de copil si de la nevasta cicalitoare care il intreaba unde-a fost ce-a facut, schimba pampers, spala copil, da si tu cu o carpa, nu mai sta cu picioarele pe masa de cafea, descalta-te cand intrii...

e frumos ce traiesti tu, dar candva, mai devreme sau mai tarziu, se va termina. oricum va fi, nu va fi bine. si inca ceva, pana cand TU nu vei vrea sa iti schimbi viata, nimeni din jurul tau nu te va convinge. stiu ca e "ravisant" ce traiesti tu, dar o sa se termine, si o sa te distruga... sper sa fii atat de puternica si inteleapta sa iei decizia corecta.



************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/apel - orice retea de telefonie mobila

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasha_Pisi spune:

Ochii i-am deschis.. Multumesc tuturor. Mai greu este cu practica..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

io mi-s cu un an mai mare decat Natasha se pune? se contorizeaza undeva?

berbec mi-s

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/apel - orice retea de telefonie mobila

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput