Sunt amanta

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Natasha_Pisi spune:

[quote]citat din mesajul lui Deianira

Te rog, raspunde-mi la ce te-am intrebat legal de copil. Ti se pare normal, frumos, moral comportamentul lui de tata?

Si inca ceva - parintii tai ce zic?

Copilul a stat cu parintii lui de sarbatori..Iar ea a fost plecata in Italia la sora ei. Se comporta foarte bine cu copilul,puteti spune orice despre mine,dar va rog nu il denigrati in relatia cu copilul..Aici jur ca nu ati avea dreptate:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

maru, nu zice, ca acu iti bat la usa deci pana acum am la sanzi_ana o pila si la Maru e de bine, acu cand ma vedeti cu valiza la usa sa nu va faceti ca nu sunteti acasa, ca intotdeauna exist o back door

Natasha, of... copilul are tata? sau doar un "vizitator"? sotia oare nu e atat de suparata si trista si nefericita si distrusa ca sotul ei, tatal copilului alege sa isi faca sarbatorile in alta parte? ca pleaca de acasa atat de mult sa stea cu tine? ca viata ei e terminata? corecteaza-ma daca gresesc, te rog !



************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/apel - orice retea de telefonie mobila

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Kay gata m-am suparat pai cum frate sa fi asa tanara,cu Maru vorbesc , ea ca e dea mea daca are 18 ani de casnicie ,eu am 15 deci suntem pe aproape.
Natasha stiu ca la 20 si ceva de ani te impresioneaza usor anumite gesturi,si noi am avut varsta ta si cred ca putem spune cu mana pe inima ca toate la un moment dat ne-am lasat prostite de cate un Bosho d-asta,insa tocmai ca am trecut prin asta si unele dintre noi mai au si calitatea de mame am vrea ca tu ,cele ca tine,copiii nostri sa vedeti pragul de sus inainte de a va lovi de el.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deianira spune:

Natasha, si eu ma comport frumos cu o gramada de copii cu care am contact, asta nu inseamna ca sunt mama lor, sau ca voi fi o mama buna, corect?

Si totusi, ce zic parintii tai de relatia voastra?

Eu sunt de parere cu Kay, prietenul tau nu e tata, e un barbat care se poarta frumos cu copilul, atunci cand il vede.



Good things happen to good people.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

acu am vazut ce ai scris... nu stiu ce sa iti spun... sper sa iti fie bine.

pe maine, ma culc, v-am zis ca la 9 sunt la poarta la zoo, bat pana imi deschide cineva !

somn usor !

!

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/apel - orice retea de telefonie mobila

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Kay am apelat si eu 858,asa ca sa stii ca nu ti-ai atarnat linkul degeaba la semnatura.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasha_Pisi spune:

Noapte buna Kay si distractie placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

si io am 15 ani ... de cand am inceput clasa 1 nu va suparati, ca nu va eclipsez cu nimic, poate cu fiinta-mi care acopera soarele in miez de zi, atat !

no, ca nu ma mai dau dusa... cat e ceasul? :O baaai, deci maine or sa inchida Zoo si eu tot in pat o sa fiu !

gata, !

Andra, multumesc ! eu tot sper ca o sa se faca ceva si in tara noastra draga... vai de mama ei de tara...

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/apel - orice retea de telefonie mobila

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

Andra, ba am scris si MARE, sa se vada, sa nu scape la miopi !!!

XIO, tu cu ochelarii tai ROZ , baga un apel, sa facem ceva concretos la sistemul sanitar !

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/apel - orice retea de telefonie mobila

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

BAAAI, AM nutella !!!! MOAMAAA, distractie pe capul grasimii mele !!!

gata, acu chiar ca ma duc, invartindu-ma !

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/apel - orice retea de telefonie mobila

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput