Sunt amanta

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Natasha_Pisi spune:

Nu stiu cum sa pun la semnatura...dar apare in profil la pag personala:) Acum sa nu va asteptati la cine stie ce..Sunt doar o fata normala:) Fara matura, 3 kile de tencuiala pe fata sau 90,60,90:D :P

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Citat:
citat din mesajul lui Natasha_Pisi

http://community.webshots.com/user/Natasha_Pisi gata:)



anjelico jolie, tu esti intreaga la minte??? iti zic ca la...verisoara mea, era sa zic fata mea, da' nu-s chiar asa babatie! cum sa nu se tina dupa tine, frate, babalacu tau? pai daca asta esti tu, il scoli din morti si pe avram iancu ccc cu ccc cushma lui cu tot!

deci tu cu fizicu asta te plangi ca nu mai gasesti barbati pe lume care sa fie rabdatori si tandri cu tine? maica, ti-as face transplant de hipotalamus, acu in secunda asta. mi-e si mai mila de tine. ti se citeste...inocenta (jumatea malefica din mine ar fi zis naivitatea) in oki. si mai sunt si sensibila la frumusete, mdeh.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

doamne ce copil.... esti superba, normal ca sta nea in limba dupa tine...

ma duc sa-mi iau rufele si revin...

p.s. uote cine mai statea dupa colt conchita !

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/apel - orice retea de telefonie mobila

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasha_Pisi spune:

Citat:
citat din mesajul lui conchita

Citat:
citat din mesajul lui Natasha_Pisi

http://community.webshots.com/user/Natasha_Pisi gata:)



anjelico jolie, tu esti intreaga la minte??? iti zic ca la...verisoara mea, era sa zic fata mea, da' nu-s chiar asa babatie! cum sa nu se tina dupa tine, frate, babalacu tau? pai daca asta esti tu, il scoli din morti si pe avram iancu ccc cu ccc cushma lui cu tot!

deci tu cu fizicu asta te plangi ca nu mai gasesti barbati pe lume care sa fie rabdatori si tandri cu tine? maica, ti-as face transplant de hipotalamus, acu in secunda asta. mi-e si mai mila de tine. ti se citeste...inocenta (jumatea malefica din mine ar fi zis naivitatea) in oki. si mai sunt si sensibila la frumusete, mdeh.



wow!Multumesc frumos:) Cat despre baieti ,da , cred ca se gasesc pe toate drumurile insa...nu...sunt...EL!! lol...Cred k sunt atat de proasta incat ma plafonez asa de frica unui nou inceput. Sau poate nu... Vom vedea:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Citat:
citat din mesajul lui Natasha_Pisi
Cat despre baieti ,da , cred ca se gasesc pe toate drumurile insa...nu...sunt...EL!! lol


AMIN! slava domnului ca nu-s toti asa!
am zis barbati, nu baieti, iar al tau e corupator de minore, iarta-ma ca-s mai sloboda asa la gura si zic ce mi-e in capusa direct si nedelicat...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasha_Pisi spune:

Plus ca,asa cum am mai spus am un maaaare defect- fooooarteeee timida:) Deci , jumate de an mi-au tremurat mainile la fiecare intalnire:D Lool:))) Plus ca ma faceam k sfecla. Muuuulta rabdare ii trebuie cuiva cu mine:) Iar el a avut...Cum sa nu il iubesc macar pentru asta...? Ce-mi plac astea:)))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Natasha, iubeste-l, dar de la distanta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

doamne feri ! daca pt atata lucru tre sa ii fi amanta, ca a avut rabdare cu tine, Natasha, deschide ochii maaari, mai mari ! ATAT ! gataaaa !!! ai o oglinda? te vezi? da? bun ! da-ti doo palme si revinto-ti ! gllumesc, normal.

eu iti zic tie, asa, ca sa stii. nu o sa fie barbatul vietii tale ! nu vad rostul complicatiei cu un barbat : 1. mult mai mare 2. casatorit...

o lasa pe nevasta, ok. si pe urma? ce faci ? il iei sa-l tii? tu stii ce inseamna un barbat in casa? nu pot sa ma abtin eu sa rad la ce am zis... stii cata mizerie fac? stii cat tre sa strangi/speli/calci/gatesti dupa, pentru ei?

si am o obiectie, nu mai fuma in locurile de joaca !!! copiii aia nu au nici o vina, nu le mai fuma in nas ! daca te prindeam eu sa vezi tu 2 ore de morala ce-ti dadeam


MI-E FOAMEEEE??? maru, ma primesti la roastedele tale? ;;)

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/apel - orice retea de telefonie mobila

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

In primul rand nu-i frumos ca mi-ati stricat tot regimu,pai daca n-am twixuri alune sau mai stiu eu ce,am prestat o omleta si am bagat la ghiozdan,acu apare Anna dupa colt sa-mi zica ca si al meu o sa-si gaseasca una,din cauza de omleta mancata noaptea.
Vazut poze ,ce sa mai zic a zis Conchita eu doar subscriu si cu asta va urez noapte buna,ma duc langa ursu meu ca poate ma da disparuta .

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Kay mai am si oua si costita si branza greceasca,pun tigaia???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasha_Pisi spune:

[quote]citat din mesajul lui kay

doamne feri ! daca pt atata lucru tre sa ii fi amanta, ca a avut rabdare cu tine, Natasha, deschide ochii maaari, mai mari ! ATAT ! gataaaa !!! ai o oglinda? te vezi? da? bun ! da-ti doo palme si revinto-ti ! gllumesc, normal.

eu iti zic tie, asa, ca sa stii. nu o sa fie barbatul vietii tale ! nu vad rostul complicatiei cu un barbat : 1. mult mai mare 2. casatorit...

o lasa pe nevasta, ok. si pe urma? ce faci ? il iei sa-l tii? tu stii ce inseamna un barbat in casa? nu pot sa ma abtin eu sa rad la ce am zis... stii cata mizerie fac? stii cat tre sa strangi/speli/calci/gatesti dupa, pentru ei?

si am o obiectie, nu mai fuma in locurile de joaca !!! copiii aia nu au nici o vina, nu le mai fuma in nas ! daca te prindeam eu sa vezi tu 2 ore de morala ce-ti dadeam


MI-E FOAMEEEE??? maru, ma primesti la roastedele tale? ;;)

Scuze:D Nu mai fumez:D Acolo:D Acum va rog puteti sa-mi spune-ti pe unde ar veni semnatura aia a mea si unde o gasesc?lol:D

Mergi la inceput