Sunt amanta

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Clover spune:

kay, eu am priceput ce ai spus. Cine are urechi sa priceapa pricepe. Problema e cand vine amanta sa dea cursuri pe aici sau sa plaseze informatii ca prin auditoriu e si incornorata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mindy spune:

Seminte prajite si sarate avem!!... cine mai pofteste, cine mai doreste?!
:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasha_Pisi spune:

Citat:
citat din mesajul lui Clover

kay, eu am priceput ce ai spus. Cine are urechi sa priceapa pricepe. Problema e cand vine amanta sa dea cursuri pe aici sau sa plaseze informatii ca prin auditoriu e si incornorata.




Te rog frumos sa intelegi ca nu am venit sa dau cursuri aici.. Doar sa vorbesc cu voi,imi cer scz daca am lasat impresia asta,nu asta era ideea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

NATASHA, io n-am ironizat pi nimeni !!! jur my heart!!!

hai cu pozele, ca maine avem program de zoo si vreau sa fiu la 9 acolo, la porti

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/apel - orice retea de telefonie mobila

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Clover spune:

Natasha_Pisi nu te leza, ca e vorba de Ana. Cu ea avem o problema. Pe tine momentan vrem sa te scoatem din ghearele fiarei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

deci e un subiect caruia ii zice " cum sa recunosti un ananas bun" si eu am citit un amant... hai cu pozeeeleee... sau Khrisu, zi-ne si noua ce-ai aflat tu

eu cred ca e hopeless treaba in seara asta, anna dantuie cu iubitu si natasha cred ca are conexiune proasta la net, ca nu i se urca pozele alea odata ...

inca 5 min si ma duc la nani...

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/apel - orice retea de telefonie mobila

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

bai sunteti dementiale!! kay, esti de pus in rama, fata draga si scumpa! da' nici cu Dorsilia, Maru, Paru si Caisu nu mi-e rusine. glumaaaa! :-))

voi cu ciocolata, io cu mopu si pamatufu prin casa, ca o adevarata...gospodina ce sunt. voi cu ciocolatele voastre, inca mai aveti sanse. vorba lu ruxij, ce gheseft sa gasesti cu chiloti tetra si bigudiuri in cap?

Natasa, tu esti amanta noastra de-acuma. Anna666 e de-a lor. :-)))))))))))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

nu te du inca, ca eu inca pe aici, in curand se termina si judge judy si am sa mor de plictiseala

Emma Invinge cancerul! Inaltam ruga fierbinte miercuri, 25 martie, ora 12 ora Romaniei, ora 6am ora Canadei!
Doamne'ajuta!
http://maru-incotro.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasha_Pisi spune:

http://community.webshots.com/user/Natasha_Pisi gata:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

ma duc sa-mi iau rufele de la uscator, si revin ! daca e ceva important (poze, nume) sa dea cineva un fum, ceva, un porumble zburator (era sa scriu arzator ) sa vin alergand de la rau

acum vazui poznele, se deschide.... ooo... emotiiii, o godivaa.... goes downnnn...

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/apel - orice retea de telefonie mobila

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput