Sunt amanta

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Bey ce subiect,si ce onoare frate posteaza Olgutza,posteaza Conchita,Marius e cireasa de pe tort asa ca stau si eu chiombita in monitor si citesc,si citesc,la postarea Annei 23(69)whatever, mai bag un ceai cu muuulta lamaie.Ei si cu o companie asa selecta sa bag si eu un mesaj nu de alta dar se inchide clubul frustratelor si sa pierd locul?!

Despre Anna...n-am cuvinte,adica am dar prefer sa le urlu in gand,sunt spurcata rau cateodata.

Natasha,fata draga ,cu infinita finete,delicatete si ce vrei tu ti-au explicat Oamenii(scriu cu O mare fiindca am pretentia ca am reusit sa-i cunosc si merita titulatura) ca dansul e un jeg(scuza-ma nu am gasit alt apelativ potrivit , nu o fac ca sa-ti ranesc sentimentele),deci precum spuneam dansu e un jeg,tu o NAIVA,ai o varsta frumoasa,nu merita sa te lasi stoarsa de vlaga de acest lash ,bucura-te fata mea de viata de varsta minunata pe care o ai,de prieteni de familie de soare de primavara de ciripitul pasarelelor,danseaza pana cazi lata,razi pana lesini ,traieste-ti viataaaaa...trezeste-te!!

p.S CAT DESPRE FIDELITATE EA EXISTA,NUMAI P-AICI STIU CATEVA CAZURI ASA CA...

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

Clover, caterinca, necaterinca, iote ca mi-s treaza la ora asta, asteptand sa se intoarca anna din club si sa puna natasha poze

Khrisu, am uitat sa iti raspund la ala cu pampersii, m-am uitat pe link si mi l-am salvat, mi se pare ff interesant . Acu zi-ne si noua, ca sa nu lesinam de somn pe aici...

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/apel - orice retea de telefonie mobila

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

draga mea, in fata prietenii lui iubitu asta grozav te considera iubita, dar prin spate, haha (si noi avem niste prieteni care au dubla incarcare la feminin, si sunt distractia noastra preferata. ne intalnim sa avem ce barfi dupa aia, ea habar nu are, ba iubita/amanta e foarte mandra ca e acceptata. Bine, asta netinand cont de faptul ca nu prea pricepe aluziile noastre demult nu prea fine de a isi vedea de viata ei, sa nu mai stea dupa el, ca el niciodata nu o sa isi lase nevasta pentru ea, distractia la plictiseala)

la ora cand scriu e trecut un pic de 6 si jumate pm aici, si sincer, subiectul asta a devenit distractia noastra din seara asta, si eu si sotul meu citim postarile, cu migdale roasted in fata si o bere rosie de calitate si incercam sa nu ne inecam de ras! Multumim, sincer la tv nu se anunta nimic grozav in seara asta, iar un film pe dvd...huh, asta e o idee


Citat:
citat din mesajul lui Anna23

@sanzi ana...ei nu mai au viata de cuplu,si nu este o minciuna de-a lui,nu mai poate fi vorba de relatii intime intre ei...deci nu sufar gandindu-ma ca el trebuie sa "presteze" la nevasta...Acasa doarme cam 2-3 nopti pe saptamana,ziua este ocupat cu afacerile...In cei doi ani de cand suntem impreuna,a fost plecat in vacanta cu familia de 2 ori,cate o saptamana....in schimb au fost muuuulte weekend-uri petrecute cu mine la mare ,la munte etc...Deci mai degraba ea ii simte lipsa decat mine...
oricum dragele mele sotii,eu va parasesc acum...pentru seara asta cel putin...Eu ies cu iubitul meu in club,cu el,fratii lui,prietenii lui de familie...in calitate de iubita lui...niciunul din ei nu ma considera amanta lui....Va las pe voi cu distractia voastra de vineri seara,forumul DC,la cat mai multe posturi dragele mele,in timp ce sotii vostri sunt cu alta sau se uita la Dansez pentru tine si se gandesc ce n-ar da sa aiba si ei o Iulia Vantur...Partea asta mai acida,agresiva,cum vreti sa ii ziceti a fost pentru cele 2-3 frustrate pe care le-am vazut pe aici...In rest,celorlalte,fie ele pro sau contra amantelor,le doresc o seara cat mai placuta si sper ca acestea din urma sa nu se simta incluse in prima categorie!


Emma Invinge cancerul! Inaltam ruga fierbinte miercuri, 25 martie, ora 12 ora Romaniei, ora 6am ora Canadei!
Doamne'ajuta!
http://maru-incotro.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

maru, eu rod un twix, xtra si nu mai am nimic altceva de ros, asa ca trag de el, firimituri, firimituri in ingurcitez, sa-mi ramana pana posteaza cineva ceva cu poze sau nume



************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/apel - orice retea de telefonie mobila

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

Ma intreb, maine pe vremea asta o sa fie capitolul 2 deja la pagina 20, la subiectul asta???
eu una ma duc la culcare, ca nu mai am nimic de zis si oricum nu prea mai e nimic de zis, s-a plafonat subiectul:P
si va doresc si voua o noapte linistita si vise placute!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

dorsilia, nu stai la poze?

somn usor

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/apel - orice retea de telefonie mobila

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

Citat:
citat din mesajul lui Fomalhauti

Vedeti voi, sunt amante si amante....Una e Natasha, cu totul altfel este Anna....

a noastra e mai frumoasa?


mai nu e vina mea ca voi ati scris atata cat am calatorit eu de la servici acasa...

Emma Invinge cancerul! Inaltam ruga fierbinte miercuri, 25 martie, ora 12 ora Romaniei, ora 6am ora Canadei!
Doamne'ajuta!
http://maru-incotro.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

Natasa ,e pacat de tineretile tale ...dute si te distreaza ...

Nu ne scrie si noua o amanta devenita prima doamna ...sa vedem cum sa fructificat relatia,dupa cat timp sau nu se exista asa ceva

**************************************
Si Mihaita are nevoie de voi!Bazar
Bazar pentru Sonia si Andrei
Si ingerii au nevoie de ajutor !
**************************************
Iulia, mami de Claudia (12.12.01) si Razvan (08.06.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasha_Pisi spune:

5 min va rog sa postez niste poze,ca vad k toate aveti:) si revin la discutii:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

nu, la poze nu mai stau, oricum, numa Diaconescu am auzit de la o vecina, ca face asa rating la ore mici, el mai retine oamenii in fata ecranului pana spre dimineata, momindu-i intruna cu indicii si promitandu-le dezvaluiri spectaculoase, de se plang bietii ca nu reusesc se odihneasca destul ca sa fie apti de munca, d-aia auzi la stirile de la ora 5 de atatea orori, ca au nervii prastie de la nesomn... cred ca vecina mea are deja probleme serioase cu intarziatul la servici...si numa Diaconescu e de vina...bine ca maine e sambata si nu plecati la munci

Mergi la inceput