Sunt amanta

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kay spune:

baaai, eu nu dorm ca nu stiu cine e anna23... ce sa fac? am si eu o frustrare, na !!!

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/apel - orice retea de telefonie mobila

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:


Scuze Anna, inseamna ca nu esti tu amanta precedenta. Anyway, good luck! (aproape ca mi s-a rupt inima, de cum povestesti acolo....apoi mi-am zis, sa o cred? sa nu o cred?)

Citat:
citat din mesajul lui Anna23

Nu sunt "Anna-amanta voastra precedenta" si nici nu sunt aici incercand sa "legalizez statutul de ibovnica"...Acest user-name a fost creat astazi,intr-adevar,dar nu sunt Natasha asa cum cred unele dintre voi.Am si un user-name vechi de 1 an jumatate,multe dintre voi e posibil sa il stiti de la discutiile despre...copii!!!Sotia iubitului meu a cerut candva aici,pe acest forum,sfaturi legate de boala fetitei lor...cine credeti ca a dat telefoane in miez de noapte la toti doctorii prieteni de familie si la toate cunostintele cu copii sa se intereseze despre boala de care suferea ingerasul lor?ei bine eu...si am facut un user-name atunci pentru a-i raspunde...Dar daca veneam acum si postam aici cu respectivul user-name,riscam ca sotia lui sa afle lucruri care ar rani-o,cum ar fi ca sotul ei are o amanta...si de ce sa risc asta???Ca sa fiti voi convinse ca nu sunt una si aceeasi persoana cu Natasha


Emma Invinge cancerul! Inaltam ruga fierbinte miercuri, 25 martie, ora 12 ora Romaniei, ora 6am ora Canadei!
Doamne'ajuta!
http://maru-incotro.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasha_Pisi spune:

[quote]citat din mesajul lui kay

sa zica cineva care e userul anterior al annei23, ca mor aci de curiozitate

si tot de curiozitate

natasha, se face asa :

iti faci user pe un site care gazduieste poze, incarci pozele si dai link in semnatura. fa tu astea si iti spun si cum sa pui in semnatura

of, ca rau e sa fii curios

ms dar ce site gazduieste poze?:P

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

Natasa ,te inregistrezi aici http://www.webshots.com/ ,apoi iti incarci pozele ...dupa ce ti-ai creat un album copiezi link-ul de la poze(adica ala cu http://....)si-i pai paste unde scrii mesajul ....sau poti sa-i dai paste la semnatura(o gasesti in profilul personal)

Goood,la ora asta am doar un sfert de neuron,sper sa intelegi ce-am explicat

**************************************
Si Mihaita are nevoie de voi!Bazar
Bazar pentru Sonia si Andrei
Si ingerii au nevoie de ajutor !
**************************************
Iulia, mami de Claudia (12.12.01) si Razvan (08.06.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MihaelaV spune:

webshots, photobucket, flickr etc

am si eu aceeasi problema ca si kay

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Citat:
citat din mesajul lui Natasha_Pisi

[quote]citat din mesajul lui kay

sa zica cineva care e userul anterior al annei23, ca mor aci de curiozitate

si tot de curiozitate

natasha, se face asa :

iti faci user pe un site care gazduieste poze, incarci pozele si dai link in semnatura. fa tu astea si iti spun si cum sa pui in semnatura

of, ca rau e sa fii curios

ms dar ce site gazduieste poze?:P



POti sa-ti faci pe hi5 , acolo te loghezi cu mailul tau , iar la parola trecit ce parola doresti , dai ok si gata , sau poti sa-ti faci pe webshots.com spre exemplu.
Sau iti poti activa abumul pe acest forum si-ti pui acolo.
Da si tu click pe semnatura uneia dintre fete si vei vedea pagina(unde sunt poze , evident).

"Mult mai grava ar fi etichetarea nedreapta a unei persoane pe care nu o cunosc deloc "

***Fur is for petting**

http://www.youtube.com/watch?v=GewaLNZ1100

http://www.flickr.com/photos/greecky/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

Mihaela,

primim si hai faiv, orice !

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/apel - orice retea de telefonie mobila

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyJ spune:

Citat:
citat din mesajul lui khrisu

Cred ca am "citit-o" pe anna23. Nu e grav bolnava sotia amantului ei...doar asa a aburit-o el...ultima minciuna gogonta, explicatie la intrebarea "de ce nu divortezi, de ce nu o parasesti?"... Stiu si cand i-a venit lui ideea asta miseleasca!!! Cand un anumit laborator a gresit o analiza...dar din fericire nu a fost decat o alarma falsa... Anna23.. acum chiar mi-e mila de tine...pana la urma ai acceptat rolul de amanta..cu greu... dar l-ai acceptat

KHRISU mamik de baietel si fetita



Khrisu, ce laborator, ce analiza?
Despre ce vorbesti tu aici cu atata siguranta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Clover spune:

Io cred ca-i caterinca pentru cine nu are somn la orele astea. Sa vedem pozele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

vai, XIO, gand la gand cu hai faivu si tu esti ca noi? curioasa pana peste (ce vrei tu )?

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/apel - orice retea de telefonie mobila

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput