America (159)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Miere si Lisa ce n-as da eu sa doarma si a mea toata noaptea fara treziri.. nu mi-a dormit nici macar o data toata noaptea.. acum avem cel putin 3 treziri si fara tzitzi nu se poate.. imi da peste mana orice as incerca sa ii dau-suzi,bibe..

Lisa mai zicea cineva aici parca de NWA ca si ei sunt mai ieftini.. dar asa e vara.. poate gasesti cei mai ieftini dintre cei mai scumpi..



Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Pozici
Creste gargaritza
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5211d37ef93faf418fe040&source=category&category_id=all" target="_blank">Povestioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pumba spune:

hello!!!eu sunt singura pe aici? eu cu cine vorbesc?
nu vreti sa vorbiti cu mine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Carmen, scuze
http://www.buy.com/retail/product.asp?sku=206821006
asta il am eu!!!
Este f bun...nu este insa portabil (in sensul ca se conecteaza la curent...)...Eu l-am ales asa...am inteles ca sunt mai sigure si mai rezistente astea...

Sinzi 6+, Radu si David psihologul
varsta David
varsta bb2
www.flickr.com/photos/11552209@N04/" target="_blank">Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Pumba, vorbesc eu cu tine...hihi!!!!

Irina, David si acum se trezeste noaptea...haha...si vine peste noi in pat!!!! Daca suntem norocosi se trezeste pe la 5-6...daca nu...in miezul noptii...
Sunt asa entuziasmata de boneta...Am probat-o pe capul Marei si era asa haioasa cu ea in cap...de abia astept sa il gatim pe Aidan!!! Am gasit azi un costumas de pre-botez foaarte shic...hihi...sper sa il si incapa ca e de 3-6 luni... (cele de 6-9 mi s-au parut totusi prea mari)
Ah...si da...nu iti face griji cu somnul...nu se deshidrateaza...baietelul prietenei mele (care acum are tot 6 ani) dormea de la ora 11am pana la ora 7pm(pe vremea aia toate orele astea le hoinaream in parc)....si noaptea iar vreo 5-6 ore legate!!! Si ii dadea doar san...Sugea rar dar f bine, si lua excelent in greutate!!! Singurul dezavantaj, era ca nu puteam sa il chitzaim!!!

Gata...avem pian si tenis...si David sta la masa de o ora deja!!!!

ps...eu tot nu prea pot sa ma linistesc...ma intreb de ce nu am nici un simptom de sarcina?? o fi normal???...

Sinzi 6+, Radu si David psihologul
varsta David
varsta bb2
www.flickr.com/photos/11552209@N04/" target="_blank">Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pumba spune:

cea mica era un exemplu pana acum (are3ani) - cerea singura la culcare,dormea toata noptea ,daca vroia apa avea langa ea. acum ,s-a schimbat situatia...plange, ma striga, vrea sa dorm cu ea,daca plec ma simte. sunt mai obosita acum ,decat atunci cand era mica.

sanzi- greata,somn,foame,mirosuri care sa te deranjeze?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pumba spune:

v-am zis ca ninge ? asta dupa ce ,luni si marti au fost inchise scolile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Pumba ....nimic....

Ah...vreau si io zapada...sau macar putina racoare...sunt terorizata ca vine caldura ...macar ma pot balaci in voie in piscina

Sinzi 6+, Radu si David psihologul
varsta David
varsta bb2
www.flickr.com/photos/11552209@N04/" target="_blank">Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Pumba,.....mei draga,...,noi iti multumim pentru urari,...dar sa stii ca noi suntem mai cu mot si nu folosim metoda aia....antica veche si de demult,...ca sa avem bebei,...ci una mai noua,...,se numeste fertilizare in vitro.Fac haz de necaz,...ca pe langa ca ne costa o carutza de bani fiecare incercare,....imi mai iau si la injectii la popou,....deci nu e nici o fericire,...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pumba spune:

sanzi- las ,ca te bagi in piscina vin ele si greturile la David cum a fost/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IoanaN spune:

pumba e bine totul...multumim de intrebare, e sanatos tun kos

miere, ai o minune de copil.... e un copil perferct normal si asa cum ti-au zis si fetele daca e hranit bine ziua un copil doarme toata noaptea...fara probleme...si matei le dormea muuuult si inca le doarme

Mergi la inceput