Pepenasi de iul-aug08 (106) -alaturi de EMMA

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AnnaBaby spune:

Neata. Eu sunt zombie, m-a tinut Ioana in priza toata noaptea, din sfert in sfert de ora. Sper ca din cauza dintelui care sta sa iasa...

Multumesc de raspunsurile cu biscuitii. I-am dat ieri vreo 2 lingurite in borcanelul de fructe dupa amiaza.

Felicitari pepenaselor "mergatoare" - Maria si Alexandra!

Am vzut si filmuletele cu Sofi de Marina - ce fain e jumperul, mi-ar placea si mie sa topai in el

Anna de Ioana Maria 11.07.2008
Ioana povestea nasterii

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=4" target="_blank">poze in concurs ann1 si ann11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kamelya spune:

ankalaura Er daca nu mananca la 5 A.M sa inteleg ca prima masa o are la 10? ...ca Daria ultima masa o are la 20.30 si dupa aceea la 5 A.M papa 180 ml lapte si la 8 cand ne trezim nu mai vrea sa papa laptic

_

buburuza mea


de Daria 14.07.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana81 spune:

Neatza!!!
Cine mi-a schimbat copilul? ...din neplangacios in urlator?
Dar m-au amuzat tare SOFI si MARIA, pepenase dragalase
Atat am fost in stare sa debitez

MAMI de CLARA ANDREEA

06.08.08

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaxena spune:

multzumim...sper sa avansam cat mai repede,ca presupun ca mi-ar fi mult mai ushor la salon cu ea mergand decat stand numai in brate

jucaria de la Vtech





Ana-Maria de Maria 19.06.2008
www.flickr.com/photos/12649238@N02/?saved=1" target="_blank">diferenta dintre poza si fotografie+poze test+poze bb+poze burtica
www.dailymotion.com/anaxena/video/x5bzzp_maria_lifestyle" target="_blank">filmuletze bebe 20s+33s new de new!!
Maria,povestea nashterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kamelya spune:

pepepenasele umblarete Maria si Alexandra

Sofi "saltareta "!!!



_

buburuza mea


de Daria 14.07.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flo1980 spune:

Bine ca nu am avut mult de recuperat ...

Felicitari pepenashelor mergaretze!

Eu m-am apucat de mancare si vreau sa fac si 2 feluri

Revin cand mai iau o pauza



_

Mamy for 2 boys: un fulguletz si un pepenash!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flo1980 spune:

Un special pentru Sofi saltareatza!

Faina jucaria aia de la Vtech...cred ca la second hand o mai gasim asa ieftin!


_

Mamy for 2 boys: un fulguletz si un pepenash!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana81 spune:

Kamelya Clara mananca la 5 sau 6 si apoi face o pauza pana la 11-12, cred ca ea confunda noaptea cu ziua

MAMI de CLARA ANDREEA

06.08.08

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankalaura spune:

KAM - daca nu mananca la 5 dimi, ii dau la 8 cand se trezeste, apoi la 12-12 juma, urmatoarele ore raman aceleasi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scumpi spune:

Buna fetele,


La noi e vreme frumoasa si am profitat si am iesit in fiecare zi afara, astazi vor fi 21 grade, de-abia astept. Ieri am fost si noi la dr. si raportam la 8 luni si o sapt. 8.600 kg si 71 juma cm.

Sunt cam suparata cu eczema de pe corp ( in unele parti a inceput sa supureze), nici acum nu i-a trecut cu tot cu tratamentul cu cortizon, mi-e o mila de el saracutu' cand il vad ca se scarpina, nu mai stiu ce sa-i fac, acum i-am luat Stelatria de la Mustela, sper sa-i calmeze pielicica si sa nu se mai scarpine asa de tare. Oricum sapt. viitoare mergem iar la dr. si sper ca de data asta sa ne dea trimitere la spital pt. analize, sa descoperim daca are alergie la ceva sau nu.

Ana_a am vazut ca Matei are centrul acela de activitati in jurul caruia poate merge. Cum e, ii place? ca l-am vazut aici si ma gandeam sa-l cumpar. Se merita investitia? ca-i cam scump

Felicitari mergaretelor Alexandra si Maria!!!!!

Sofi e atat de scumpica in jumper-ul ei!

Am vazut si pozele cu pepenasi

Gata fug la treburi, pupiiiiiii tuturor




Sebastian, minune mica

Mergi la inceput