LMA!!* Puiuti de Randunici 2008!! (237)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Revin mai tarziu cu pozici de la party..

Stela,
mami de TEODORA (1 apr. 2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Neata!

Si eu la semnat condica Sunt chiauna, nu am dormit ( din nou ) din cauza tusei, Sophie mi-a facut ieri febra 39.1, fara nicio alta manifestare, si e si in greva foamei, a mancat trei lingurite de fructe, una de legume cu ficatel si 5 de iaurt. In rest...agatata de tzitzi. Ce o aveaaaa!?!?! Ca ma lasa nervii!

Noroc cu Andra si Stef ca m-au mai destins in dimineata asta! Sunt foarte foarte dulci, am murit de dragul lor .

Naty, eu am depus dosarul DUPA reluarea activitatii, pentru ca trebuie la dosar copie dupa cererea de reluare a activitatii, si m-am gandit ca trebuie depus dupa . Acum...daca tu ai cererea aia aprobata si inregistrata la spital inainte de reluarea activitatii...nu vad de ce nu ti-ar primi dosarul inainte. Nu imi aduc aminte ce mi-a trebuit, dar sfatul meu este sa te duci sa le intrebi pe tantiile alea toate cele, sa nu te intoarca din drum.

Send ca scriu de la 9 la mesajul asta

fetele frumoase!

Olga mamica de Ioana-Sofia, 25 feb 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Olgu la noi astea s-au dovedit a fi semne de rubeola!



Raluca mamica de Sanziana



God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Stela, multumesc mult de raspuns. Graba era ca 1) REAMINTESC eu stau in sectorul 5 unde necunoscute-s caile Domnului...si 2) eu inca nu am depus actele pentru recalcularea cu 85% si na, ziceam sa impusc mai multi iepuri deodata. Dar cum inca nu stiu data precisa la care ma voi intoarce la munca (sigur in mai dar nu cred ca e obligatoriu sa fie de pe 1) pt ca tare bine ar fi sa rezolvam si cu mutarea pana atunci-mai astept.
Si eu abia astept sa le vedem pe fetitele noastre puturosele alergand zburdalnice prin iarba Si atunci plansetele lor de gimnaste vor fi fost demult uitate
Astept cu interes pozicile de la party.

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
www.onetruemedia.com/shared?p=7f4020c8ca8fe8c9c90c20&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul an al Iuliei...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:





La multi ani Daria Maria!!

La multi ani Andrei!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Stela, , astept pozici de la party. Servici usor in continuare daca se poate spune asa. Imi pare rau de noptile frichinite, sper sa treaca repede.

Kya, ma bucur ca e bine Sanzi.

Ce urat pare afara si la 11 trebuie sa merg dupa Razvan.

mami de 2 minuni, Razvan si Rebecca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Ralu, la asta m-am gandit si eu, mai ales ca simt si ganglionii de sub ureche umflati ( sau asa mi se pare ). Dar aia occipitali nu. La voi la cate zile dupa febra au aparut bubitele? Si ce ganglioni i s-au umflat Zanutzei?

Olga mamica de Ioana-Sofia, 25 feb 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Olgutza, chiar asa, astea au fost si la Sanzi semnele de rubeola, temperatura si lipsa poftei de mancare. Bine, nu este obligatoriu...Poate ii mai dau ceva dintusi si o fi de acolo? Pup sa treaca perioada asta grea.

mami de 2 minuni, Razvan si Rebecca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Olgu, scuze, ti-am vazut tarziu mesajul...Ai dreptate, ideal intreb inainte ca sa nu mai patesc ca la dosarul de CIC unde mi-au iesit ochii de cate intorsaturi de drum amfacut...
Cu Sophie am avut acelasi gand cu Kya...dar voi ati facut Priorixul, nu?
Uff...Iulia a facut si o mica eruptie pana la urma, azi deja nu mai era, ce mai, reactie la vaccin in toata regula, dar daca mai vad multa rubeola chiar ca o sa ajung sa ma felicit ca i l-am facut, ceea ce nu credeam ca s=ar intampla vreodata
Pup Mutritza movulie sa fie sanatoasa!

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
www.onetruemedia.com/shared?p=7f4020c8ca8fe8c9c90c20&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul an al Iuliei...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicol_conte spune:

Neata!

Vreau sa urez si eu

La multi ani sarbatoritilor de ieri si de azi , sa creasca mari,sanatosi si sa aibe noroc in viata!

Am citit tot si am vazut toate pozele si montajele cu Rebe de Clau, Bubu de Cami, Te(r)o de Liana, l-am revazut cu placere pe Sean, pe Tea de Stela, Mihutza mi-a facut surpriza cu dansurile cadanei(jur ca zilnic ma pune Alexia sa-i arat bebe care danseaza), am vazut-o si pe Sofi de Olgutza......imi cer scuze daca am omis sa numesc pe cineva..

revin

Mami de Antonia(23apr2008) si Alexia(24aug2005)

Mergi la inceput