LMA!!* Puiuti de Randunici 2008!! (237)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns raluca2107 spune:

Sunt restanta la urari dar am vazut toate pozele
La Multi ani Teodora!
La multi ani Rebecca IuliaLa multi ani Natalia Elena
La multi ani Daria Maria

Raluca - mami de Briana Maria (06.06.2001) si Sabin Matei (13.03.2008)
poze
www.onetruemedia.com/shared?p=831d37be48d348ed78a9b4&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj primul anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefimic spune:

LA MULTI ANI!

ANDREI

Sa ne traiesti finutule, sa ai sanatate si noroc in viata, sa ramai la fel de vesel si jucaus cum ai fost si pana acuma.
Ai adus cea mai mare bucurie in sufletul parintilor tai in ziua in care te-ai nascut, ne-ai speriat un pic dar a trecut in momentul in care ti-am vazut primul zambet, esti un copil minunat si ne esti tare drag puiutule mic.
te pupacesc nasicii de la mic la mare!

cata mami de STEFAN(9.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Andrei si Daria

Sa cresteti mari, voiosi si sanatosi! Mmici, sa va traiasca puiutii, sa fiti fericiti!


Olga mamica de Ioana-Sofia, 25 feb 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

LA MULTI ANI, DARIA SI ANDREI!!!


Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si de Luca Razvan(28.03.2008)


PARTY 1 AN
www.slide.com/r/gCNsr74Xkj9DOJL503EFc_02cclMlwuR?view=original" target="_blank">PRIMUL AN
www.slide.com/r/ngX7UTqy6j9-k1r0wHHBw6CafzclVMQ2?view=original" target="_blank">PRINTESA MEA


Doua lucruri trebuie sa le dam copiilor: radacini si aripi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

La Multi Ani Andrei si Daria




Raluca mamica de Sanziana



God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

In sfarsit am reusit si eu sa vad pozele de la party-ul lui Bubu de Cami!Acum ca merge internetul struna, am de recuperat la greu. Tortul cu animalute arata bestial...baiatul e un scump, ceea ce stiam, in camasuta cu carouri si in tricoul cu culori de Steaua mai ales. Si are si el strabism inca, ceea ce ma mai linisteste, inseamna ca intr-adevar e inca f frecvent la varsta asta si sa speram ca va trece tuturor.
Kya, ce face Zana???

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
www.onetruemedia.com/shared?p=7f4020c8ca8fe8c9c90c20&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul an al Iuliei...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Si acum, poate va era foame
http://www.bucataras.ro/carbonada-flamanda/



Raluca mamica de Sanziana



God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Naty I-au trecut bubitele, parca i s-au desumflat si ganglionii, deci boala e pe trecute.

In schimb tot nu vrea sa manance nimic cu lingurita! De vreo 4 zile mananca doar paine cu banane si bibele cu lapte. Din banana ii place ca poate sa muste, si painea la fel. Ma gandesc ca poate are o faza in care nu-i mai plac terciurile... Nu stiu. Sper sa-si revina repede si cu mancarea.

Sambata ma duc sa-i fac si analizele.

Actele pentru intreruperea CIC-ului eu le-am depus la vreo 2 luni dupa ce am inceput sa lucrez... si n-a fost nici o problema.

Bafta Iuliutei la cresa!


Raluca mamica de Sanziana



God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

La multi ani Andru!
La multi ani Daria!

Sa fiti sanatosi si sa aduceti parintilor numai bucurii! Mamici

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (UN AN)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

LA MULTI ANI CU MULTA SANATATE SI BUCURII DARIA SI ANDREIUT DRAGUT!!

UREZ CU MARE INTARZIERE UN CALDUROS LA MULTI ANI CU MULTA
SANATATE SI TOT CE ESTE FRUMOS ANDREI SCUMPE, ALEXANDRU,DARIU,REBECCA SCUMPA SI NATALIA! LA MULTI ANI CORY DRAGA!


Imi pare rau sa tot citesc in urma si sa aud de atatia bbi bolnaviori..Pup toti bolnaviorii sa treaca..
Am vazut bbi scumpi si ma tot minunez..Cand a trecut,fetelor,1 an???...Am vazut bbi fericiti aniversati artisti,doctori,afaceristi etc...montaje superbe..
Sarbatorita din Phoenix m-a dat pe spate cu rochita ei..iar cuplul Andra-Adrian pe canapeluta m-a dat pe spate de tot..si tiza cu rochitele ei, m-a incantat..
Clodute,imi pare tare rau ca ai trecut prin clipe grele cu karolina..Doamne ajuta sa fie totul bine.
Ieri am aniversat cu familia,matusile si nasa..ce s-a mai maimutarit Teodora fiind in centrul atentiei...in continuare figuri mari la mancare...or fi si masele,dar cine le vede?Buni o duce la kineto de 2x/sapt si terapeutul e f multumit de cum progreseaza...o invata echilibristica.Dar,ca si ceilalti bbi gimnasti,timp de 1 ora cat sta acolo cica urla de nu mai poate si striga mama...mi se rupe sufletul...nu mai spun ca are sedinta de la 12 la 13.00,exact cand e somnul ei,ajuns singurul din zi,si i se da peste cap toata ziua de nu ne mai intelegem....dar VA FI BINE.Vom continua terapia pana va merge...
De cateva nopti tot se trezeste urland de cateva ori,iar eu motzai pe la serviciu...si,aseara si azi noapte a tusit de cateva ori..ofof..sper sa nu...
Miercurea viitoare vom merge la pediatra,ii va vedea analizele si ii va face ambele vaccinuri.Sper sa fie ok.Teodorei i-a luat sange pt analize din brat si abia a iesit ceva sange..ulterior i s-a innegrit bratul in zona intepaturii..
Cam atat despre noi..in sfarsit,sunt la zi cu cititul,deci pe aproape,fiindca nu ma pot indeparta de crenguta draga.
Abia astept vremea superba si zilele cand va merge si Tea si ne vom intalni prin parculete.
Naty,actele pt stimulent se depun cand ai in mana adeverinta de la serv cum ca ai inceput/incepi lucrul de la data de...Pt renuntare la indemnizatie poti oricand sa faci cerere,chiar si acum..Dar nu vad nicio graba,atat timp cat poti depune la orice ghiseu ce tine de asist sociala la sectorul tau..Eu am depus la primaria 2 unde are program pana la 18.00.
Intrebare:a primit cineva decizia pentru aprobarea indemnizatiei 85% din salariu?
GATA DISTRACTIA.Ma apuc de treaba.

Stela,
mami de TEODORA (1 apr. 2008)

Mergi la inceput